Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuanou na lupénku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 1

jsem rad ze tento druh dalo by se rici i konzumu slecny M. se zacina toliko preferovat a hlavne ze i ucinkem nezustava pozedu ale zene do cilove pasky oproti konkurencnim chem. prostredkum alespon co se pozitivniho ucinku tyce.....

prave nedavno sem se dozvedel ze kamaradka to ma, stydi se za to a ted se ji to zacalo rozsirovat, ja jsem zrovna v prubehu vyroby masti podle tety bushky a musim rici ze jsem asi tak v polovine postupu uzival tedy natiral opar apomaha to sem zvedav na konecny produkt ktery bude behem tydne hotov, jeste pridam vcely vosk na jakesi kondenrovani masty, neboli zvysim tuhost a hlavne vcely pravy vosk nadherne voni, ted jen si preju aby to kamaradce zabralo nemusi to byt do tydne treby az do mesice to je fuk ale aby to pomohlu druhymu, a jestli to pomuze tak to bude pro me nejvetsi odmena kterou sem mohl dostat, proto tomuto bylinkareni a samanstvi velmi fandim a doufam ze nejsem sam a ze nas jeste velmi pribude, a snad nekomu pomuzu i ojasnit a osvetlit tu myslenku nasi slecny M.,
mejte se tu pozdravuje
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-11-2005 v 13:04 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2

s lupenkou to není jednoduchý a často se stává, že když jedna věc zabere jednou, podruhý už nepomůže. já experimentuju s konopnou mastí (teda konopnym máslem rozmíchanym se základním krémem z lékárny) a musím říct že je na lupenku parádní, moc mi pomáhá (za cca týden aplikace viditelné zlepšování) a zatím jsem nepozorovala že by se účinnost snižovala.
taky je dobrý dlabat konopný semínka (daj se koupit už vyloupaný) obsahujou nenasycený kyseliny který si tělo nedokáže vyrobit a to je při týhle nemoci taky dobrý a taky dýňový semínka, který maj hodně zinku kterej je pro nás prej hoodně dobrej.

Old Post 07-03-2006 v 21:24 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 13-03-2006 v 11:29 AM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - CBD marihuana na Slovensku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2959020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív