Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 481

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
http://www.keramzitgrow.cz/detail/o...2700k-kvet-3755


Plánuju tohle do skříně,myslíte že je to dobrá lampa ??


Zdar. Nemusíš svým dotazem sasirat milion jedna vláken. Odkaz ti nefunguje, proto asi nikdo neradí!!!
Za mě jsou úsporky na dvě věci. Sám jsem měl elektrox 200w Bloom spectrum a nevydržela ani rok občasného svícení, zrovna chystám reklamaci. Lepší bude slabší sodík.
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-07-2017 v 22:20 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 482

http://www.keramzitgrow.cz/detail/o...2700k-kvet-3755


Já právě četl že CFL si všichni vychvalujou

Old Post 11-07-2017 v 09:39 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 483

citace:
Původní příspěvek od Michaelos

Já právě četl že CFL si všichni vychvalujou


Hele kámoš má dva boxy. Jel stejnou genetiku, stejné hnojky, substrát, prostě vše. 250w soda/ 250 cfl duál. Pod cfl paldy krásně orosené, pevné, ale malinké. Celkový výnos o hodně menší, než pod sodou.
Cfl tak na růst.
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-07-2017 v 11:28 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 484

Pítr90 :To si měl koupit cfl květ,pod tim to roste líp

Já to mám na jednu kytku o výnos mi nejde,mám to pro zábavu

Old Post 11-07-2017 v 19:04 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 485

Jedině sodík ale dvoupatice

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:33 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 486

citace:
Původní příspěvek od nesmysl
Jedině sodík ale dvoupatice

Jojo. Dobra vec , taky budu porizovat.
Jinak nejde srovnavat hps se zarivkou.
Ja na zarivce zacinal a nic moc.

Old Post 18-04-2018 v 20:45 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 487

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:54 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrsheep
Nový Člen

Karma uživatele Mrsheep - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 488

A co kombinace cfl a sodíku.?
Zkušenosti? Vyplatí se dát to cfl mezi nižší patra?

Old Post 27-08-2018 v 05:51 AM
Mrsheep je offline   Profil uživatele Mrsheep   Find more posts by Mrsheep   Foto galerie člena Mrsheep   Click here to Send Mrsheep a Private Message   Add Mrsheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 489

Myslim ze je to zbytecne komplikovani toho vseho. Kdyz jedes hps v prumerne velkym stanu, abys dodal listum svetlo z cfl by si ji tam musel dat alespon 10 protoze ucinnost crl sa rapidne znizuje so vzdialenostou k rastline. A to fakt neviem ako by si tam upevnil

Takze radsej cisto hps a hotovo. a skor nez do cfl investuj do
Kvalitnejsieho vybavenia, ktore tvoje rastlinky ocenia viac nez vyžehnutu cflku.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 27-08-2018 v 12:43 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kloky
Stálý Člen

Karma uživatele kloky - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2019
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 490

Taky sodíkovky při vyšší watáži mají takovou svítivost (např. uváděnou v lumenech), kdy stejné a potřebné svítivosti nemůžou zářivky vůbec dosáhnout aniž by se watáží nepřibližovaly hidčku.

Nečti moc mezi řádky, většinou je tam prázdné místo...

Old Post 10-02-2020 v 15:24 PM
kloky je offline   Profil uživatele kloky   Find more posts by kloky   Foto galerie člena kloky   Click here to Send kloky a Private Message   Add kloky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 491


zdravím lidi. môžte mi prosím poradiť či možem svietiť na rastlinky, ktoré rastú zo semienka týmto? viď. foto.

Old Post 11-02-2020 v 16:10 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 492

viem ze 13w je málo. ale ide mi o typ žiarovky. ďakujem.

Old Post 11-02-2020 v 16:14 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 493

citace:
Původní příspěvek od Solitar
viem ze 13w je málo. ale ide mi o typ žiarovky. ďakujem.


Kup si raději 15w led a uřež ten plast co kryje diody. Uděláš lépe ;-)

Váš Archi

Old Post 19-02-2020 v 16:21 PM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 494

a akú teplotu svetla?

Old Post 19-02-2020 v 17:18 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 495

Reptile UV 100 "Stimuluje chuť, aktivitu a reprodukční chování ultrafialovým zářením UVA" Na co že to chceš? :-)
UV úsporka za 400 kila fakt ne. Semena, řezy a růst chladná bílá tradičně , ale pokud použiješ 3-3,5 k asi není problém, podle výsledků nejen místních členů. Porozhlídni se tu a uvidíš sám :-).

Old Post 19-02-2020 v 19:50 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5618640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív