Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Knihy o konopí - kvalitná literatura o marihuane
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 113

Zdar asi tak před měsícem vyšla kniha o Howardu Marksovi - Mr. Nice - Příběh drogového krále
Sám se ju chystám obědnat věřím, že to bude hodně zajímavý čtení.
Jo a v únoru by měl jít do kin i film Mr. Nice. Tady je trailer:

http://www.cannanews.co.uk/mrnice.php

Anotace ke knize Mr. Nice - Příběh drogového krále:

Kniha Mr. Nice je pravdivým příběhem známého britského pašeráka drog, hudebníka, herce a spisovatele Howarda Markse. Poutavě líčí jeho životní peripetie, zákulisí obchodu s drogami, poměry v amerických věznicích a další ožehavá témata. Howard Marks se narodil v r. 1945 v Kenfig Hill, welšské hornické vísce nedaleko Bridgendu. Prošel oxfordskou univerzitou a britskou tajnou službou a stal se „nejvzdělanějším drogovým magnátem všech dob“ (Daily Mirror). V r. 1996 napsal autobiografii s názvem Mr. Nice, která byla přeložena do několika jazyků a stala se mezinárodním bestsellerem. V r. 2001 vydal The Howard Marks Book of Dope Stories. V r. 1997 Howard předvedl svá první živá vystoupení, která sklidila vynikající odezvu v národním tisku. Jeho dnes již legendární komediální show jednoho herce s názvem An Audience with Mr Nice dál vyprodává scény po celé Británii. Howard Marks vlastní populární internetové stránky (www.mrnice.net), nahrávací studio (Bothered) a firmu zabývající se obchodem s konopnými semínky (Mr Nice Seed Bank). Každý měsíc přispívá do časopisu Loaded a má pravidelné rubriky v časopise Observer, Evening Standard, Time Out, GQ a Guardian, prostřednictvím kterých horlivě usiluje o legalizaci rekreačních drog. V průběhu 80. let měl Howard Marks třiačtyřicet falešných jmen a osmdesát devět telefonních linek a vlastnil dvacet pět společností obchodujících po celém světě. Na vrcholu kariéry pašoval více než třicetitunové zásilky marihuany a spolupracoval s různorodými organizacemi, k nimž patřila např. MI6, CIA, IRA či Mafia. V rámci celosvětové operace pořádané Drug Enforcement Agency byl zatčen a odsouzen k pětadvaceti letům ve věznici Terre Haute Penitentiary v Indianě. Odseděl si sedm let a v dubnu r. 1995 byl propuštěn. Kniha Mr. Nice je nevšední příběh jeho života vyprávěný upřímně, s humorem a kouzlem.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 22-09-2009 v 12:30 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 114

tez ted ctu knihu TRÁVA od PHILA SPAROOWHAWKA coz byl Howarduv kamoš z kšeftu a tez dobre cteni a ten film nemusi byt spatny...hold sou to uz stary dedci...

Old Post 22-09-2009 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od CrTekk
tez ted ctu knihu TRÁVA od PHILA SPAROOWHAWKA coz byl Howarduv kamoš z kšeftu a tez dobre cteni a ten film nemusi byt spatny...hold sou to uz stary dedci...


Dík za tip vypadá to zajímavě.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 22-09-2009 v 15:48 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpid
Nový Člen

Karma uživatele Pumpid - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 116

Trávu jsem četl cca před půl rokem a mohu jen doporučit. Velmi čtivá a zajímavá knížka. http://www.kanzelsberger.cz/katalog.asp ... "Hledání" ... "Tráva"

Old Post 22-09-2009 v 20:09 PM
Pumpid je offline   Profil uživatele Pumpid   Find more posts by Pumpid   Foto galerie člena Pumpid   Click here to Send Pumpid a Private Message   Add Pumpid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maikl
Nový Člen

Karma uživatele Maikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 27  

Kniha o marihuane - Libor Dupal Příspěvek č. 117

Mohol by som este raz poprosit niekoho o reupload knihy : Kniha o marihune od Libora Dupala... na nete niesu vsetky kapitoly.. Vopred dik
nech sa dari

Old Post 27-09-2009 v 21:41 PM
Maikl je offline   Profil uživatele Maikl   Find more posts by Maikl   Foto galerie člena Maikl   Click here to Send Maikl a Private Message   Add Maikl to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maikl! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od GhostFace
Zdar asi tak před měsícem vyšla kniha o Howardu Marksovi - Mr. Nice - Příběh drogového krále
Sám se ju chystám obědnat věřím, že to bude hodně zajímavý čtení.

Tak co, už jsi to četl, potažmo někdo jiný?
Já jsem tuto knižku dostal k narozeninám..zatím jsem přečetl tak asi 1/3 a mám z toho docela rozporuplné pocity, místy mně to připadá velice zmatené, Howard se nějak moc nezaobírá s detailním popisem postav a vzhledem k jejich velké koncetraci mám docela problém se vyznat s kým zrovna kšeftuje.
Taky mám občas pocit, že se tam dlouho rozepisuje "o kravinách" a podstatnou věc odbude jednou větou.
Jinak ten námět je fakt zajímavý, ale ještě zajímavější by to bylo, kdybych se dokázal "dostat do děje"

Zajímalo by mě, jestli je to jen můj názor nebo ho sdílí ještě někdo z vás...

1.MikroIndoor - GW,OB - úsporky
2. Mikrogrow - Ed rosenthal, Buddha - úsporky

Old Post 19-01-2010 v 15:42 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 119

Zrovna mi píšou z knihovny, že rezervace je připravena, tak do týdne zdělím první pocity.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 19-01-2010 v 17:45 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 120


Tak můj novej přírůstek je od pana Jiřího X. Doležala

Kinha je velmi poučná pro začátečníka co se seznamuje s konopím.Ale i já jsem si našel informace co jsem nevěděl. Vše je napsané v přehledné kostce. Kniha má kolem 80 stran na níchž naleznete např :

• info o pěstování
• užívání marihuany
• co zajímá nekuřáka
• marihuana obecně
• a další ...

Vřele doporučuji přečíst
Koupil jsem ji v levných knihách za 49kč.

Old Post 11-05-2010 v 21:46 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 121

P@ulex: můžu s tebou jen souhlasit. V úterý jsem na ni narazil v Levnejch knihých, samo že šla hned domů. A do večera sem ji dočet. Opravdu doporučuji přečíst všem.

Old Post 21-05-2010 v 17:26 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 122

asd

Everybody loves Bob Marley

Old Post 24-05-2010 v 16:16 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 123

Zdravím,

mám na vás jednu prosbu. Sháním nějakou dosud nepřeloženou knihu v angličtině, která se týká problematiky marihuany z alespoň jednoho následujícího hlediska: sociologické, psychologické, historické, antropologické. Tudíž knihy, které obsahují různé pěstitelské návody nejsou bohužel vhodné.

Potřebuju ji na bakalářský překlad a zatím jsem žádnou vyhovující neobjevil.

Budu rád za tipy,

Cube

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 28-09-2010 v 17:33 PM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepino77
Nový Člen

Karma uživatele pepino77 - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Palec nahoru Nová kniha o pěstování "INDOOR" Příspěvek č. 124


Teď vyšla nová knížka Jak pěstovat "INDOOR". Je celá v češtine, má 341 stran a je v ní všechno o tom, jak postavit pěstírnu, jak pěstovat od začátku do konce. stojí 290,- kaček a stojí za to.

Mr. José
Lepná vazba
Vydáno 2011
341 stran
Vnitřek černobílý
ISBN 978-80-254-8409-8
Kč 290,-
Homepage: www.pestovat.cz

Old Post 17-02-2011 v 08:35 AM
pepino77 je offline   Profil uživatele pepino77   Find more posts by pepino77   Foto galerie člena pepino77   Click here to Send pepino77 a Private Message   Add pepino77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
23dragon
Nový Člen

Karma uživatele 23dragon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 3 

Knihy v Growshopech... Příspěvek č. 125

Tuto knihu i knihu od J.X.Doležala koupíte za ty samý peníze v každém dobrém growshopu...např.: http://www.taogrowshop.cz/katalog/s...eo-a-literatura
zdar

Old Post 04-03-2011 v 18:10 PM
23dragon je offline   Profil uživatele 23dragon   Find more posts by 23dragon   Foto galerie člena 23dragon   Click here to Send 23dragon a Private Message   Add 23dragon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Nápad E-book knihy Příspěvek č. 126

Zdar Growers,

doufam, ze jsem nezvolil zrovna spatne tema, dokonce ani nevim, jestli to tady nikde neni, ale muze se hodit...

Libor Dupal - Kniha o Marihuaně [scan knihy] - bez hesla
code:
http://czshare.com/1663282/p3LF/dupal.zip
http://www.uloz.to/8384279/dupal-zip


Psota, Sebanek - Za tajemstvim rustu rostlin - pdfko
code:
http://czshare.com/1663295/c_fb/psota%2Csebanek.pdf
http://www.uloz.to/8384280/psota-sebanek-pdf


Marijuana Chemistry - Michael Starks ENG - pdfko
code:
http://www.uloz.to/8384422/marchem-starks-zip


Anja Flehmig - Rozmozovani rostlin SK - scan
code:
http://www.uloz.to/8384423/rozmnozovanie-rastlin-rar


Tak prijemne pocteni

Growu cest

edit// zapomnel jsem dopsat ze jeste neco nahodim, ale mam pomalej up

...SMOKE EVERY DAY...

Naposledy upravil jarinek69 22-03-2011 v 13:14 PM

Old Post 22-03-2011 v 12:31 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: E-book knihy Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od jarinek69
Zdar Growers,

doufam, ze jsem nezvolil zrovna spatne tema, dokonce ani nevim, jestli to tady nikde neni, ale muze se hodit...

Libor Dupal - Kniha o Marihuaně [scan knihy] - bez hesla


Ne v poho ja to najdu a spojim kam to patří , jinak kniha od Dupala klini si tady na 11let starej post , cau

Old Post 22-03-2011 v 14:49 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 128

Diky moc Hlavo, ja se dycky s vyhledavanim peru na kazdym foru, asi lamacky dotazy (nebo moc kuriva)

Jinak jeste tady neco mam, upnu asi behem noci, tak peace

tak opet edit// tohle jsem mohl napsat do PM, tak priste...

...SMOKE EVERY DAY...

Naposledy upravil jarinek69 22-03-2011 v 19:41 PM

Old Post 22-03-2011 v 18:03 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4311570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív