Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26 »
Autor
Téma 
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 369

Kvalitní půdu fakt hnojit nemusíte v růstu, používal sem jen plagron pk13(14 na květ a výsledky okej, pk je fajn že kytka to všecko požere, aj triple dávky (pokusy) ;-) hezky se nafouknou paldy a proplach nemusí bejt 3 ale třeba 2 týdny, pk je bez zápachu ale alga grow co mám do skleníku tak to smrdí hůř jak hovno :-D

Imho. Radši míň než víc pač to je plevel :-D

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 04-04-2014 v 08:29 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 370

Jsem to ale nešika přátelé,
vitaracem od Plagronu jsem postříkal mojí kytku v květu, hned mi ovadl květ, mám tedy dotaz, jak se správně má používat.
je v pořádku když jsou listy bílé od postřiku?
D9ky
J.3.

Old Post 19-07-2014 v 20:41 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 371

Zdravím lidi když už tady řešíte hnojky od plagronu, rad bych se zeptal jestli se může phytamin zkazit? Dostal jsem od známého asi 1/4 lahvičky ale na víčku vevnitř byly krystalky, a závan.. No myslím ze to v pořádku asi nebude, ale ať to nevylivam zbytečně, díky kybork

Květinář

Old Post 14-08-2014 v 13:05 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 372

citace:
Původní příspěvek od kybork
Zdravím lidi když už tady řešíte hnojky od plagronu, rad bych se zeptal jestli se může phytamin zkazit? Dostal jsem od známého asi 1/4 lahvičky ale na víčku vevnitř byly krystalky, a závan.. No myslím ze to v pořádku asi nebude, ale ať to nevylivam zbytečně, díky kybork


Phytamín ,dnes již prodávaný pod názvem Vita Race se zkazit může.
Na druhou stanu to co popisuješ na zkažený nevypadá.Těžko říct.

A ještě můj osobní postřeh.
Pythamín potažmo Vita Race je prakticky,zbytečný.

Old Post 14-08-2014 v 13:43 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 373

Aha takže díky ani jsem nevěděl že je to prejmenovany mám ho poprvé nikdy jsem ho nějak nepotřeboval ale známý něco potřeboval a nabídl onen phytamin tak jsem kývl ze to zkusím kybork

Květinář

Old Post 14-08-2014 v 14:23 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 374

s tim phytaminem bych to potrebovla vedet taky,mel sem i v novym na dne krystaly skoro centimetr velky,rekl bych ze ona ucinna latka se vysrazela,pac kdyz sem ho pouzival driv kytky pekne ztmavly,ale ted se nic nedeje...taky se lahvicka nafukuje,nevite nekdo teda jak dlouho to je pouzitelny??

Old Post 11-10-2014 v 17:51 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 375

Cauko ludia tiez by som potreboval nejaku radu... v hnojkach ... zhánam niečo na dobrý blooom okrem PK-čka ktoré je najviac samozrejme... začal som START-UP-om ( ináč je fakt dobrý ) od PLAGRON-u a neviem čím najkvalitnejším pokračovať... ( v hlíne - substrat s myorhyzou a perlitom - vyskúšané predtým ) ...dať sa na CANNU, alebo ostat pri PLAGRONE? poprípade CANNOISIEUR možno niekto skusenosti??... dík

ts ts ts...

Old Post 21-10-2014 v 07:06 AM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 376

Zdravim.

Nevim, kde se mám zeptat, tak se zeptám tady.

Před asi 3-4 lety jsem si koupil takovej hezkej, žlutej pytel čehosi. Bylo toho 25l. Hmotnostě tak 20-25 kilo. Tahal jsem to přes celý město emhádéčkem, tak mi to možná přišlo těžší, ale vážilo to o trošku víc, než 50l substrátu. Je to takovej tmavě šedej, až skoro černej prášek, místama jsou hrudky. Dost to práší a má to takový zatuchlý buket, poměrně dost intenzivní zadu v nose. (jako když si čuchnete k čerstvýmu koňskýmu koblížku).

Tedy má otázka zní. Je to Bio Supermix, nebo ne? Mě se veškerý nápisy na štítku smazaly a nevim, co to je.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 20-03-2015 v 15:29 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 377

citace:
Původní příspěvek od frek
Zdravim.

Nevim, kde se mám zeptat, tak se zeptám tady.

Před asi 3-4 lety jsem si koupil takovej hezkej, žlutej pytel čehosi. Bylo toho 25l. Hmotnostě tak 20-25 kilo. Tahal jsem to přes celý město emhádéčkem, tak mi to možná přišlo těžší, ale vážilo to o trošku víc, než 50l substrátu. Je to takovej tmavě šedej, až skoro černej prášek, místama jsou hrudky. Dost to práší a má to takový zatuchlý buket, poměrně dost intenzivní zadu v nose. (jako když si čuchnete k čerstvýmu koňskýmu koblížku).

Tedy má otázka zní. Je to Bio Supermix, nebo ne? Mě se veškerý nápisy na štítku smazaly a nevim, co to je.


Podle toho co píšeš by to mohlo být Bat guano,kdysi to Plagron prodával ve žlutých pytlech.Mám ho ještě někde,asi půlku schovanej.

Old Post 20-03-2015 v 22:28 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 378

opytam sa takto. mam od plagronu P-K a od biobizz bloom a topmax. myslite ze dobre to miesat vsetko dokopy? P-K 2ml/l bloom a topmax 4ml/l nebude to uz moc pre kytky? alebo dat radsej polovicnu davku hnojiv od biobizz z tym P-K ? este nikdy som P-K nesiel, je to moja prva skusenost s nim preto sa pytam radsej.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 28-03-2015 v 12:05 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 379

Rozhodně nemíchat! Každý hnojivo může mít jiný složení a bůh ví co to může po namíchání dělat... když míchat tak jedině hnojiva stejnejch značek a ještě jen pokud výrobce uvádí že se dá namíchat.

Old Post 16-04-2015 v 18:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 380

citace:
Původní příspěvek od keneth48
opytam sa takto. mam od plagronu P-K a od biobizz bloom a topmax. myslite ze dobre to miesat vsetko dokopy? P-K 2ml/l bloom a topmax 4ml/l nebude to uz moc pre kytky? alebo dat radsej polovicnu davku hnojiv od biobizz z tym P-K ? este nikdy som P-K nesiel, je to moja prva skusenost s nim preto sa pytam radsej.


Ahoj, topmax není jako PK nebo bio-bloom základní hnojivo (neobsahuje základní prvky jako NPK-Mg-S-Ca apod., je to nějaký soubor organických látek - stimulátorů apod. - nezvyšují vodivost).
PK plagron (atami, bionova - od plagronu nemám naměřeno, ale předpokládám podobné, protože to musí mít ted daný poměr PK 13-14) zvyšuje EC asi o 0,35 ml/L.
Biobloom asi o 0,13 EC při jednom ml na Litr roztoku.
Tvůj příklad: 2ml/L PK a 2ml/L biobloom a 4ml/L topmax
EC tedy bude vyšší o 2x0,35+2x0,13=0,96 EC než máš zdrojovou vodu.
Ber to jako velice nepřesné stanovení změnz EC po přídavku tvých hnojiv (viz. odkaz v podpisu).


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 17-04-2015 v 20:06 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 381

Ahoj, na letošní out jedu Plagron terra bloom.
Už delší dobu pozoruji žloutnutí listů, prvně jsem myslel že je to nedostatek hnojiv.
Bohužel jsem zjistil že problém bude asi v PH.
Zdrojová voda kterou zalívám má PH 6,3, po namíchání s hnojkou (5ml/1l) PH klesne pod 5.
Je normální že s hnojkama mám PH třeba 4,8?

Old Post 18-09-2015 v 15:36 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 382

hnojiva sou kyselý, tak je normální že ph klesá... ale pod pět je pro kytky málo, nejlépe kolem šestky. Kup si nějaký PH+ nebo sežeň trochu vápna (hašenýho), ale s tim buď opatrnej.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2015 v 16:18 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 383

To samozřejmě chápu ale nejde mi do hlavy že to klesne o tolik

Old Post 18-09-2015 v 19:51 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 384

5 ml na litr je dost hnojiva na to aby to takhle kleslo.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2015 v 20:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti - 16 odpovědí
29-03-2016 - Metrop - zkusenosti - 12 odpovědí
22-08-2013 - Plant Magic Plus zkušenosti ... - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9416930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív