Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rada s počtem holek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Rada s počtem holek Příspěvek č. 1


Nazdárek Growe´s

Známý rozjíždí one projekt a potřeboval by radu od Vás zkušenějších a moudřejších. Pěstební prostor bude š80xh70xv165cm. Pojede 400W,médium hlína, hnojky Plagron a HESI. Otázka zní: kolik pěstebních nádob použít?

Jakou variantu zvolit?: č.1: 12x 5,7L
č.2: 6x 11l
č.3: kombinace 6x 11l a 4x 5,7l (všechny ve stejné výšce)

Není to žádný profík,takže roztahat dvě nebo čtyři kytky na celý prostor nedokáže ,ale na druhou stranu začátečník úplně také ne (3kola má za sebou indoor) no a chce plochu efektivně využít a vymáčknout z toho co nejvíce g. Nejde mu absolutně o žádné pitomé komerční pěstění,ale aby do dalšího kola měl řádnou zásobu.

Předem Vám moc díky za rady a tipy

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 19-09-2017 v 16:06 PM

Old Post 19-09-2017 v 13:51 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 2

č. 1

Old Post 19-09-2017 v 14:18 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

1. vypadá nejlépe 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-09-2017 v 14:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4

Ahoj zdaných možností bych použil variamtu č. 2 do začátku asi nejrozumnější
I stímto jdou udělat zásoby konopí na zimu pokud nejsou skušenosti nemá smysl narvat skříň k prasknutí...

Old Post 19-09-2017 v 14:24 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

Víc kytek, větší investice, ale dřív přepíná a kytky budou menší a tím pádem menší šance ze přerostou. Záleží i co pojede, pokud hlínu a organiku byla by lepší varianta s 11litrakama. Pokud kokos a minerální hnojky, jsou 6l cajk.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-09-2017 v 15:30 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Víc kytek, větší investice, ale dřív přepíná a kytky budou menší a tím pádem menší šance ze přerostou. Záleží i co pojede, pokud hlínu a organiku byla by lepší varianta s 11litrakama. Pokud kokos a minerální hnojky, jsou 6l cajk.


Určitě pojede hlínu

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-09-2017 v 16:04 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Tak bych šel do tech 11tek.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 19-09-2017 v 16:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jako
Stálý Člen

Karma uživatele jako - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

jsem pro č.2 více prostoru pro kytky.

Old Post 19-09-2017 v 16:53 PM
jako je offline   Profil uživatele jako   Find more posts by jako   Foto galerie člena jako   Click here to Send jako a Private Message   Add jako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

Teď taková neznalá a amatérská,ale zásadní otázka. V 11l květníkách se dá udělat větší výnos jak v 5,7l ? Když tedy budou mít více prostoru? Neboť když budu počítat 30g na jednu nádobu tak je to +- 350g v 12x 5,7l a +- 180g v 6x 11l .... nejsem znalý v tomto směru,tak se raději zeptám jako naprostý hlupák,neboť ve finále neznalost neomlouvá jak se říká,že

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-09-2017 v 17:42 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 10

Nezapomen ze v druhem pripade mas 2x vetsi qetinac. (11L proti 5,7) tudis ciste matematicky vzato budes mit taky 2x vetsi vynos takze si tech 180g vynasob dvema a mas 360g coz je 10g navic... :-D

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 19-09-2017 v 19:09 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 11

Čus tvoje počty jsou opravdu jen teoretické v boxu máš stinná místa takže jedna kytka ti dá třeba 30 a druhá jen 4 i to se může stát. Jestli ti můžu poradit udělej to rovnoměrně dal bych 9x 5.7L květináče sice to není ani jedna z tvých možností ale někdy méně je více kytky si nebudou tolik stínit . Ale budou tvému kámošovi lépe prosychat než ty 11L . Nebál bych se tam dát klidně i 6X 5.7L . Je to jen můj názor at se daří.

Old Post 19-09-2017 v 21:13 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 12

zdur,presne jak pise kolega nademnou,s temahle poctama se neda pocitat,vubec,taky jsem mel pres leto 400w a pod lampou jsem mel kytky ,ktere mely 44g,43g a v rozich,kde bylo svetla malo jsem mel na slabsich kusech 10,15,20,25 atd,nakonec to hodilo 420 g a nejake hulitelne spodky,asi 20g ale za predpokladu,ze jsem mel 16kytek v 11 litr kvetnicich,luxusni klony a troufam si rict,ze uz to trosku umim,nicmene za me jsou lepsi vetsi pestebni nadoby,muzes se mrknout i po kulatych kvetnicich,treba budou 10 litrove aby se ti jich veslo 9.........
Nebo dej 9 nadob po 5,7 ci 6,5 , nezastrihuj a nechej na rustu o par dni dele narust,pokus se mit vse ve stejne rovine a treba se neco pekneho povede, good luck

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-09-2017 v 23:06 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13


30g udelas jak v 11l tak ve 3 l. Ono je to celkem.jedno , jde o to ze je budes asi zalivat rucne ,tak bych volil urcite 11l uz jen kvuli lepsi stabilite ph , lepsimu zalivani a vetsimu prostoru pro koreny.
Pokud bys jel nejakej drip ,tak staci 4 az 5.7 l .
Ja presel na 11l kvuli cetnosti zalivani a ted uz mam pulku posadky v 70l kalfalfasu.
Pokud rucni zalivani ,jednoznacne 11l mensi uz nikdy nechci.
Edit ,ted si ctu rozmery a nejlepsi volba by byla koupit kalfas bud 70 nebo 90l.
Ten 90 l ma rozmery 80x50cm
70l ma tusim 70x30 .
Kdyz das 2 x 70l tak tam muzes jet treba sea of green s 16 kytkama.
Abych jen nezvatlal ,prihodim foto 3x 70l bedna ,rozmer 40x60 cm jedna. 18 kusu lady berry.

Old Post 19-09-2017 v 23:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Bitir: nemáš pak problém s tím, že některé rostou lépe na úkor dalších, když rostou v jedné nádobě?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-09-2017 v 10:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

Jak vidis tak ani ne .
Do prostredni bedny byly zasazeny nejmenso kusy , jde to i videt.
Zbytek je +- 5cm stejne vysoko.
Navic dneska je v mode ohybani ,tak si stim urcite kazdej dovede poradit.
Kdyz jedes rohoze ,tak taky nemuzes manipulovat s kytkama, v nft ,aeru , hydrosystemech taky ne, je to v podataze uplne stejny jen v bedne se substratem a rucni zalivkou.

Old Post 20-09-2017 v 14:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 16

Já bych šel urcite do kvetniku, než do kalfasu. Pokud se ti z nějakého důvodu kytka zasekne, můžeš kvetnik podložit a dopřát ji místo na sluníčku. U kalfasu bys ji mel zastíněnou a nebo bys musel všechny ohnout, to není úplně praktické.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-09-2017 v 15:10 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8866640 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív