Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » podivne se chovajici kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Dotaz podivne se chovajici kytky Příspěvek č. 1

ahoj,mam 4 pekne kyticky orange budu na balkone,ve tretim tydnu kvetu..maji ted asi 140 cm..asi pred tydnem jsem zaregistroval na listech bile puntiky a po poradou s growerem zjistil ze kyti nejspis napadli svilusky svinusky..koupil jsem biool a svilusky vyhubil,to bylo pred 3 dny..listy zacaly odpsoda zloutnout,zluta je uz zhruba pulka rostlin a dneska se na nich nekde dokonce objevily cerne skvrny(vsude mozne na listech,ne jen odspoda)..ale co je divny..zloutnout zacali jen 3 kytky,pritom osetrovany byli vsechny uplne stejne,dostali stejny davky jak hnojiva,tak bioolu..jinak hnojim OBM..naposledy jsem ho tam daval 5 dnu zpatky,tusite nekdo v cem by mohl byt problem ? je to nedostatkem zivin a vyresi se to prihnojenim,nebo hnojivem akorat rozeseru pH ? heeelp..

Old Post 10-09-2005 v 12:21 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 2

Nemohla by to bejt plíseň? Říkám to z toho důvodu, jelikož já už musel jednu kytí kosit, aby se mi to nerozlezlo dál a jak žíkáš, začaly žloutnout listy, pak černý puntíky a nakonec plíseň...

Old Post 10-09-2005 v 14:53 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

shit! ( mozny to je..jaxi proti tomu svinstu postupoval ? zkosils vsechny zluty,nebo jen ty s tema puntikama ?

Old Post 11-09-2005 v 16:58 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

tak jsem nakonec usoudil,ze to asi fakt plisen bude,takze ti wokape timto dekuju za raduotrhal jsem vsechny zluty listy ,spolu s tema na kterejch byly jen sebemensi cerny plochy,nastrikal na kyti previcur a ted uz mi nezbejva nez doufat..;/

Old Post 14-09-2005 v 22:06 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 5

taky mi začaly žloutnout listy....sem ze severni moravy a kamosi rikali zýe vsem v okoli zloutnou listy..normalne ze spodu a jde to pomalu nahoru..potom listy zflekatí a zcernaji plisní......je to i na bramborech a vsem moznem.....zatim otrahavam jen zlute listy...snad to kytky 3tydny do sklizne vydrzi...

Old Post 18-09-2005 v 18:02 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

jo,to je presne muj problem..taky jenom doufam ze to kyti daji..nebo ze to nenapadne palice..zatim to jde nastesti "jen" odspoda po listech..:// je to ale divny,ze to ma vic takhle lidi,treba je to nejaka celoplosna choroba

Old Post 21-09-2005 v 14:00 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9139450 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív