Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nevite kde bych sehnal dobry seminka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tala
Nový Člen

Karma uživatele Tala - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz Příspěvek č. 1

Pestuju 4 roky outdoor, ale už mě sere jak ja zaseju a sklizi nekde jinej. Letos jsem sklidil jen asi 10%!!
Nyni chci začít indoor - jasno mam ve všem, jen nemužu sehnat kvalitni seminka. Rizky nemam, protoze zatim neni matka. Objednavat seminka z holandska je strašně zabržděný,
zaplatite a pak čekáte měsíc nebo taky dva.
Nevite kde se daj v čr koupit/sehnat (Mazar, White widow..)?
Muzu pestovat outdoor modely pod lampou?

Old Post 15-11-2001 v 02:35 AM
Tala je offline   Profil uživatele Tala   Find more posts by Tala   Foto galerie člena Tala   Click here to Send Tala a Private Message   Add Tala to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Tala! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

hele je dobrý si počkat na dobrý semínka z holandu než tam dát nějaký šmejdy a pak litovat. fakt se vyplatí investovat a počkat si na kvalitní osivo.
a jinak si dej ,,inzerát,, tady na growru že scháníš semínka či řízky a někdo se určitě najde kdo ti je za ,,poplatek,, dodá.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 15-11-2001 v 19:24 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 3

Tala: Já se na indoor taky chystám, už mám i lampu.... Semena by mi mohl dát možná i někdo známý. Raději bych je k vůli "utajení" prvních několika sklizní sehnal jinde. <br>
Co se týče outdoor semen pod lampy, tak jde spíš o to, že indoor kytky jsou geneticky uzpůsobenější. Venku kytka dozrává úplně úplně až hodně pozdě (kámoš sklízel až 1.12!!!!!!), zatímco pod lampou bušíš 12/12 a kytka dozraje "nadoraz". S tím právě počítá indoor genetika, takže nevadí tolik pěstovat outdoor indoor, jako indoor outdoor ))) To je ale můj názor, třeba je to jinak

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 14-12-2001 v 17:57 PM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 4

najlepsi je bushdoctor ale ten je ted nejakej v prdeli takze bud sehnad od kamosu nebo rizecky a to je jistota

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 05-01-2002 v 00:12 AM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

jistota Příspěvek č. 5

http://www.seedsdirect.to

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 05-01-2002 v 13:04 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Nápad Příspěvek č. 6

Onehda jsem nesel dalsi rakouskou seedbanku : http://www.hanfsamen.at/ Nemam s ni jeste zkušenosti , ale maji tam seminka i od Nirvana seeds a jsou vic jak o 100 korun levnejsi nez u Gyspy Nirvana

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 05-01-2002 v 19:09 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannabidiol
Stálý Člen

Karma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% PěstitelskáKarma uživatele Cannabidiol - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 108  

Obecné jak obědnat? Příspěvek č. 7

Koukal jsem se na tu adresu http://www.hansamen.at, nevíš jak se to obědnává? Napište někdo postup.
Já když si to chci vložit do košíku (vybrané zboží) tak mi to něco napíše...skrátka nevím jak nato.Poradí mi někdo????

Nebo mi aspoň doporučte nějakou dobrou seedbanku i s návodem jak obědnat.dík.

Nechci čekat marně něco odkaď budu mít jistotu že mi to doručej.

Old Post 06-01-2002 v 13:24 PM
Cannabidiol je offline   Profil uživatele Cannabidiol   Find more posts by Cannabidiol   Foto galerie člena Cannabidiol   Click here to Send Cannabidiol a Private Message   Add Cannabidiol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuna
Nový Člen

Karma uživatele Kuna - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

Sem tu poprvé a vůbec nevim co mám dělat,chtěl jsem jenom asi jako tady všichni ostatní semínka

Old Post 23-02-2004 v 19:39 PM
Kuna je offline   Profil uživatele Kuna   Find more posts by Kuna   Foto galerie člena Kuna   Click here to Send Kuna a Private Message   Add Kuna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 9

2 all:
najlacnejsie semena su na www.seedsdirect.to , je to bez debaty a nezabudnite pripocitat sumu za postovne, je to 5-7 euro, alebo dollars

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 24-02-2004 v 00:24 AM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P.O.E.T.A
Stálý Člen

Karma uživatele P.O.E.T.A - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 10


... neříkejte,že tu doma se nic nenajde??? ...

Old Post 25-02-2004 v 20:56 PM
P.O.E.T.A je offline   Profil uživatele P.O.E.T.A   Find more posts by P.O.E.T.A   Foto galerie člena P.O.E.T.A   Click here to Send P.O.E.T.A a Private Message   Add P.O.E.T.A to your buddy list     Navštiv homepage uživatele P.O.E.T.A! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čáryfuk
Nový Člen

Karma uživatele čáryfuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 11

Poštou bych rothodně neposílal doporučeně, zkouššel jsem jednou na slovensko a nějaký kurvy to vybraly...bud celnici nebo postaci...za penize v doporucenem dopise posta neruci, takze ho klidne nekdo rozbali a vykrade.

Old Post 25-02-2004 v 22:12 PM
čáryfuk je offline   Profil uživatele čáryfuk   Find more posts by čáryfuk   Foto galerie člena čáryfuk   Click here to Send čáryfuk a Private Message   Add čáryfuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beta
Nový Člen

Karma uživatele beta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 12

CO HOVORíTE NA CESKU STRANKU SEEDS OF MARIHUANA .JE BEZPECNA

Old Post 09-03-2004 v 20:55 PM
beta je offline   Profil uživatele beta   Find more posts by beta   Foto galerie člena beta   Click here to Send beta a Private Message   Add beta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-09-2010 - Nevíte kde bych sehnal tenhle model - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6432060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív