Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Osvětlení matkárny a řízkovny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »

Jake osvetleni matkarny/rizkarny pouzit?
This poll is closed.
MH výbojku nebo podobnou 31 22.14%
Zářivky coolwhite 33 23.57%
Zářivky daylight 9 6.43%
Mix zářivek coolwite + daylight 40 28.57%
Úsporky 20 14.29%
Sodík 7 5.00%
Total: 140 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 97

Já jsem to nikdy nějak sun glo samostatně nezkoumal , ale \agua glo je něco podobného jako Philips Aguarelle nebo Sylvánia Grolux , ty jsou všechny aspoň myslím kolem 10000 K ,svítí tak fialově , a obzvlášť s Philips jsem byl spokojen , má na pohled taky krásnou svítivoa. Já ale nikdy nemám jeden druh ,vždy používám kombinaci několika druhů , je to navíc tšžko prokszatelné , která je nejlepší , ono velké rozdíly nejsou , dobré jsou i 865+965+ oceaniky, tak detailně už to nebude zkoumat,hlavně když se to pod tím netahá a má to HLAVnĚ husté patra , ty se mi zdají dobré pod Oceanicama , ale má na to samozřelmně vliv taky intenzita osvětlení a spoustu drobností při pěstování , včetně vlhkosti , odrůd atd.
CO :
Já jen říkám že ta SUN glo má 20W a je to na ní znát , že má dobrou intenzitu , pokud to budeš číst , tak najdi někde svítivost v LM , já jsem jen našel , že má 6500K ale jiné hodnoty nemám , tak jestli je máš tak to tu dej i s Aqua glo.

Old Post 15-01-2006 v 07:07 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 98




Prozatím poslední fotky s pokusu s úsporkama .
Na FOTU č.2 2 2 2 2 2 je porovnání 18wattového předřadníku BEN ELETRONIC , je to ten na levé straně a 25W od BROWIE , jak je vidět tak 18 w svítí více než 25 w od BROW. Podle parametrů opravdu mají úsporky BEN daleko nejlepší svítivost a jako jedny z mála se hodí také doma za náhradu žárovek , do 2 minut se úplně dostanou do max. výkonu a svítí dobře.
Browie je to nejhorší co sem kdy viděl , i úsporky 11W které prodává IKEA se mi zdá, že svítí více.
Na fotu č.1 1 1 1 je porovnání 22W předřadníku od BEN , ale ani on se sterému balastu nevyrovná , na fotce je ten výkon vidět , ve skutečnosti už ten rozdíl není tak velký. Mají ještě úsporku BEN 25 w ,ale už se mi nechtělo dávat dalších 90 Kč . Možná že při použití 25w od BEN by už nebyl žádný rozdíl , nebo je nepatrný.
Na fotu č.3 je ještě výřez 22w BEN v porovnání se starým balastem.
Mrzí mně že jsem nemohl poskytnout přesné hodnoty odběru proudu , ale možná to někdy napravím, protože mně to zajímá.
Jak je vidět nenašel jsem žádný předřadník ,který by nahradil starý balast nebo originální předřadník. Pro normální použití domácnosti se dají předřadníky z úsporek použít , ale při pěstování jde o každý Lumen a ta ztráta je těžko nahraditelná.
Já nemám zkušenosti v slaboproudu , sice si umím udělat tišták a něco zapojit ale princip nechápu. Možná že někdo by jen nahradil nějakou součástku a už by to svítilo lépe. Tak pokud tu někdo je , tak ať se o to pokusí , já ale jdu do Originálních předřadníku , ten kdo má starý balast , tak ať si ho nechá , rozdíl ve spotřebě je malý , jen u větších wattáží jako 36-55W je úspora velká a teplota taky je menší.
Ekonomika u náhrady 18W předřadníku je už taky diskutabilní , třeba 4 ůsporky vás stojí od 200 do 380 Kč podle druhu a jeden or. Před. Stojí asi 550-650Kč podle firmy. Je ale zaručena stálost parametrů. Strávil jsem nad tím celý den ,ale musím říct , že takové výsledky jsem nečekal. Jak jsem zapojil zářivku, tak to bylo na pohled super , žádný problém a když to neporovnáte s jinou zářivkou tak Vám nic nepřijde že to může svítit míň,bohužel to tak je !!!
Proto to nemohu nikomu na pěstování rostlin doporučit ,jen kdyby to uměl upravit nebo nějak vylepšit .

Byl bych někomu vděčný kdyby nějakým ocejchovaným ampérmetrem změřil nějakou úsporku , jestli ten odběr úsporky v lampě odpovídá Wattáží ,kterou udává výrobce. Já vždy naměřil přístojem na měření spotřeby vždy menší spotřebu , ale odběr v ampérech , krát napětí dával udávanou spotřebu, tak se někdo obětujte.

Pozor fotky se přehodily tak 18-25 je na 2. fotu !!!!!


Díky za kladné ohlasy , doufám , že vám to pomohlo k rozhodnutí jak dál s předřadníky . Pokusům zdar a trávě zvláště METALSODÍK.

Naposledy upravil metalsodik 15-01-2006 v 08:46 AM

Old Post 15-01-2006 v 08:40 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 99

Pokud jste už někdo prováděl nějaké měření předřadníku , ohledně hodnot spotřeby úsporek , tak tu dejte odkaz , nebo ještě lépe tu udělejte nějaké shrnutí ,bylo by dobře kdyby to tu mohlo být pohromadě, proto jsem taky nic nového nezakládal, mužete to i přesunout ze svých stránek.

Několikrát to tu aktualizuji , jsem zvědav , jestli má někdo nějaké kokrétní měření spotřeby atd.

Old Post 16-01-2006 v 11:13 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 100

Opravdu nema nikdo zkusenost s MH na malych wattagich ????

__________________
co o nich vite ??? z hlediska parametru a tak ...

je to co do pomeru hodnot zmensene MH 400W ?? asi ne...
____
dik...

Old Post 17-01-2006 v 16:24 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 101

inVALIDa - Jediny co jsem zjistil kdyz jsem chtel porizovat maly MH,ze existujou uz od 50w.pak jsem sahnul po zarivkach,Jsou precijen vic univerzalni,mas lepsi vyber svetelnyho spektra a delsi zivotnost.

Kazdopadne kdyz by jste nekdo vedel o MH a malejch watazich vic,nebo mel s nima zkusenosti,tak by me to zajimalo taky..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 16:40 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 102

Zkušenosti s menší watáží má / int3cti / měl nebo má Philips 150w CDO-TT a říkal že pod ní zkoušel také kvést a byl spokojen, palice prý byly trošku menší ale zase prý kompaktnější.

Ty to MH se dělají taky v menších Watážích , možná by to bylo pro někoho řešení.

Odkaz na ni http://www.prismaecat.lighting.phil...leftnav=2_1_1_9

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Naposledy upravil metalsodik 25-01-2006 v 16:02 PM

Old Post 25-01-2006 v 15:48 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 103




Tak jsem všechny předředníky z úsporek vrátil zpět do úsporek a jen pro zajímavost , tu dávám tři fotky . Vidíte že i v použítí úsporek je rozdíl v intenzitě světla , jde o porovnání 25 watt úsporky Browie , která je na fotce vždy vlevo a vedle ní je na všech fotkách 22 W od BEN ELETRONIC. Jasně více svíti slabší 22w úsporka vpravo . Stejně to dopadlo v předchozích pokusech na zářivkách ,kdy líp svítily s předřadníky od úsporek BEN. Ani sem nepočítal že to může být jinak , já je totiž před použitím v zářivkách nefotil. Znovu to jen potvrzuje , že úsporky BROWIE jsou ty nejhorší , které můžete koupit , Ben jsou opravdu za ty peníze ,v globuse za 39-79 , dle akce a wattů to nejlepší v poměru cena / výkon i v použítí v domácnosti jako náhrada žárovek , opravdu se jim vyrovnají , trvá jen asi 2 minuty , než se rozsvítí na plné pecky. Nezkoušel jsem je ale co do vhodnosti použití rostlin.´, to už mě nezajímá , já jen zkoušel elektroniku pro zářivky , tak to porovnejte , 3 fotka je s bleskem , je to taky dost prokazatelné.

Naposledy upravil metalsodik 26-01-2006 v 14:00 PM

Old Post 26-01-2006 v 13:30 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 104

Mám v matkářně/řízkárně dvě zářivky

Philips PL-L 36W/865/4P 1CT , Cool Daylight, 6500 K, 2900 Lm

připojené na elektronický předřadník

Philips HF-Performer 236.

Spotřebu nemám čím změřit. Svítí to pěkně, problémy s vytahovaním nemám a matky jsou krásně tmavě zelené.

Ty zářivky se špatně shánějí. Mají patici jen na jedné straně se 4 vývody a jsou dlouhé jen 42 cm. Nesehnal jsem ani patici do které bych je mohl upevnit, takže jsem musel improvizovat ze svorkami z rozebrané čokolády.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 27-01-2006 v 15:48 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 105

Sinuhet - to máš připojené na originální předřadník , nebo z úsporek??

Old Post 27-01-2006 v 17:53 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Palec nahoru horYsimus Příspěvek č. 106

horYsimus - Ja mam mezi zarivkama a dnem matkarny 45cm.Mam tam 3x 965 a je to OK.Kolik je maximum tezko rict.Kdyz chci aby matky rostly rychlejc tak je podlozim a dam asi na 2cm od zarivek.Matky je nejlepsi strihat o ohybat jako takovy minikeriky pokavad je davas pod zarivky.Moje matky jsou vysoky cca 15-20cm - bez kvetinace.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 30-01-2006 v 17:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Originalni predradnik Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od metalsodik
Sinuhet - to máš připojené na originální předřadník , nebo z úsporek??


Originalni od Philipsu, ten HF Performer to je primo nazev.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 31-01-2006 v 04:30 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 108

PLEASE

jaké se dělají rozměry TLD965, našla jsem jen 58 a 150 cm..

Jedny jsou krátké a 1,5 už je zase moc ... do mé matkárny..
nějak se po tom nemohu dopídit

Dííííkkk Li

Old Post 07-02-2006 v 09:23 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 109

Tady máš odkaz na ty zářivky ,36w je 120cm ,to je ideál , má i větší svítivost než 18W.

http://www.prismaecat.lighting.phil...=0&scr_md=1111#

Naposledy upravil metalsodik 07-02-2006 v 11:02 AM

Old Post 07-02-2006 v 10:17 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 110

To je snad jasné každému , že Mh je v současné době asi nejlepší , ale jsou lidi co nemají MH a hledají použitelnou náhradu za MH , tak aby to pro jejich potřebu stačilo a nebyla to v konečném výsledku nějaká hrůza. A alternativa v podobě mixu philips 865-965 + nějaká Aquarelle nebo Oceanik k tomu se tu rýsuje jako v nouzi přijatelné řešení ,když to nemusí být až tak dokonalé. Záleží co si každý představuje pod pojmem "matkou" , spíš to bereme každý jako vyselektovanou samici od samce ,než prováděnou selekci několika samic po dobu několika sklizní.

Old Post 08-02-2006 v 21:56 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 111

yavar - Ty phillipsky Tld 965 jsou prave ty specialy urceny pro graficky studia.Mrkni se na ne na strankach phillipsu.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-02-2006 v 22:02 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 112

yavar - Maly Mh existujou taky v 50w.Nekde jsem je videl.Vydrzej okolo 6000 hodin a zarivky okolo 20000 a to je rozdil.Dalsi rozdil je ten,ze Mh musis mit vejs nad kytkama narozdil od zarivek a navic Svitis bodove,takze musis mit dobry stinidlo aby jsi svetlo rozptylil dobre na pestebni plochu a to vsechno ti zveda naklady.Dostupnost zarivek je pro dost lidi vetsi,nez nekde shanet Mh vybojku,takze nekteri jdou radsi do zarivek.Kdyz ma nekdo 2 minimatky jenom pro sebe tak myslim,ze mu ty zarivky stacej.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-02-2006 v 23:27 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2018 - Osvětlení matkárny - 44 odpovědí
03-05-2010 - Pomoc při stavbě matkárny+řizkovny - 14 odpovědí
13-01-2006 - Kvetení matek a řízků - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7427060 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív