Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy sklidit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od metjuu
Tak samce jsem právě sklidil, okolo nich se hemžily včely, tak rychle pryč...


Na konopí jdou taky včely jo, já nevím proč žil v tom, že konopí spoléhá na vítr, nebo jiná zvířata co se třeba proběhnou přes pole.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 03-09-2007 v 14:52 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mucha
Nový Člen

Karma uživatele mucha - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 66

No dobre, a co kdyz sem koupil peroxid vodiku 3%? kolik toho mam nalit do vody nebo to tam nemam vubec davat?
peace

Old Post 02-10-2007 v 13:04 PM
mucha je offline   Profil uživatele mucha   Find more posts by mucha   Foto galerie člena mucha   Click here to Send mucha a Private Message   Add mucha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rarasek
Nový Člen

Karma uživatele rarasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 67

Stará dobrá rada - i s kořenem o půlnoci při úplňku tj. 26. 10. a pak sušit ve tmě a chladu!!! Dělám to už léta a nikdy to nezklamalo, tak snad ani letos.

Old Post 03-10-2007 v 13:41 PM
rarasek je offline   Profil uživatele rarasek   Find more posts by rarasek   Foto galerie člena rarasek   Click here to Send rarasek a Private Message   Add rarasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 68

rarachu: mně stojí! ale ty sedni a naedituj tyhle tvoje čtyři příspěvky do jednoho,ok?

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 03-10-2007 v 14:03 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox
2MIRIS: yes já myslím,žes to naplánoval výborně. možná jen pár poznámek: 1)nejlepší kytku vyrvat až těsně nad ránem.
2)z 6 dní to ještě asi moc suchý nebude... (no, podle teploty...)
3)z toho kýble bych to vyndal tak po dvou až třech dnech...

Valdez by ti poradil přesně...


JJ zajímavá myšlenka chlapi!!minulej rok jsem taktéž sušil s kořenem a nemůžu si pomoct ,ale kytky co byly sušeny s kořenema byli ve finále o poznatek lepšejší než kytí bez..já to udělal tak ,že jsem kácel těsně nad ránem napustil do vany vroucí vodu nechal je tam tak hodku pařit(ty kořeny),,potom jsem kytízi zavěsil kořenama nahoru a potřel je medem a nechal schnout,,ale letos bych byl pro okusit nějakej jinej způsob..co takhle použít na místo matonky dřeba 1l nějakého luxusního džusíku,,??!!
neb at to tu Valdez uvede na pravou míru..!


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 03-10-2007 v 15:03 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groover
Stálý Člen

Karma uživatele groover - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 70

Valdezi, je tady na tebe dost otázek ! Tak dej vědět !!! jinak Valdez píše, že to v tom roztoku vydrží i 2 týdny...Já sem to tam měl týden a v poho.

Old Post 03-10-2007 v 19:23 PM
groover je offline   Profil uživatele groover   Find more posts by groover   Foto galerie člena groover   Click here to Send groover a Private Message   Add groover to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

hele lidi tohle by nemělo upadnout v zapomnění co vy na to
postup byl v pohodě ale nemůžu srovnat zase no takže nic.
ještě mám dotaz - dělal sem to bez kořenů ale chci zkusit s kořenama. co to přesně znamená s kořenama? vzít krumpáč, půl metru okolo zaseknout a nějak tam zpřerážet ty kořeny a vytrhnout? a potom spařit teplou vodou a dát do zmíněnýho roztoku s H2O2 a Thiaminem a matonkou? nechat tři dny a pak začít sušit. už bez kořenů?

Naposledy upravil 19-03-2008 v 22:22 PM

Old Post 19-03-2008 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Já zkoušel sušit komplet s kořenama vzhůru i samostatné větve s palicema a rozdíl? kupodivu žádný -stejná síla i zkouřenost.
Sběr prováděl ráno před slunkem a dopoledne i večer a nejvíc zhuluje ta po ránu (během noci se THC obnovuje no během dne ubývá)
pak zkoušel peroxid a bez efektu ,naopak bio booster mile překvapil jak vylepšením vůně i chuti.Jestli sušit v chladu či teple rozdíl je leda v délce sušení ale rozdíl v kvalitě minimální.To jen mé skromné postřehy ale jak už to bývá každý má ten svůj osvědčený recept.

Old Post 02-06-2012 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amper
Stálý Člen

Karma uživatele amper - 37% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Calzone


Na konopí jdou taky včely jo, já nevím proč žil v tom, že konopí spoléhá na vítr, nebo jiná zvířata co se třeba proběhnou přes pole.


Protože včely potřebujou pyl, tak se hemžily kolem samců, jak popisuje metjuu. Včely se bez pylu nemohou množit-nemohly by dělat krmnou kašičku. (někde jsem četl, že 14g pylu je ekvivalent 1kg masa a přitom je samozřejmě zdrojem mnoha dalších stopových prvků).
Mě by zajímalo, (už jsem se tady jednou ptal), zda někdo zaznamenal, že by včely sbíraly z Mařky také pryskyřici na propolis. Pokud ano, prosím o pm s uvedením odrůdy,která je přitahovala. Předem dík.
amper

Amper

Old Post 23-10-2012 v 02:51 AM
amper je offline   Profil uživatele amper   Find more posts by amper   Foto galerie člena amper   Click here to Send amper a Private Message   Add amper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Humbucker
Nový Člen

Karma uživatele Humbucker - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od amper
...Mě by zajímalo, (už jsem se tady jednou ptal), zda někdo zaznamenal, že by včely sbíraly z Mařky také pryskyřici na propolis. Pokud ano, prosím o pm s uvedením odrůdy,která je přitahovala. Předem dík.
amper
Řek bych, že je to málo pravděpodobný... používají spíš smůlu ze smrků a tak...

Old Post 01-05-2013 v 09:51 AM
Humbucker je offline   Profil uživatele Humbucker   Find more posts by Humbucker   Foto galerie člena Humbucker   Click here to Send Humbucker a Private Message   Add Humbucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecann1155
Nový Člen

Karma uživatele pecann1155 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 75

Zdravím jsem tu novéj .. Zaregistroval jsem se protože se nedokáží rozhodnout teď konkrétně, kdy sklidit. Dokázal by někdo podle foto poradit.?


🤔

Naposledy upravil pecann1155 21-09-2016 v 22:13 PM

Old Post 21-09-2016 v 14:05 PM
pecann1155 je offline   Profil uživatele pecann1155   Find more posts by pecann1155   Foto galerie člena pecann1155   Click here to Send pecann1155 a Private Message   Add pecann1155 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od pecann1155
Zdravím jsem tu novéj .. Zaregistroval jsem se protože se nedokáží rozhodnout teď konkrétně, kdy sklidit. Dokázal by někdo podle foto poradit.?


Kdybys nahrál to foto tak by ti třeba někdo poradil... Tvůj příspěvek je úplně o ničem.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 21-09-2016 v 15:24 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecann1155
Nový Člen

Karma uživatele pecann1155 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 77


Foto

🤔

Old Post 21-09-2016 v 22:35 PM
pecann1155 je offline   Profil uživatele pecann1155   Find more posts by pecann1155   Foto galerie člena pecann1155   Click here to Send pecann1155 a Private Message   Add pecann1155 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zloun
Nový Člen

Karma uživatele Zloun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 78

Ahooj potřeboval bych prosím radu. Na jak dlouho by jste viděli ještě tyhle rostlinky?

Old Post 22-09-2016 v 14:37 PM
Zloun je offline   Profil uživatele Zloun   Find more posts by Zloun   Foto galerie člena Zloun   Click here to Send Zloun a Private Message   Add Zloun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zloun
Nový Člen

Karma uživatele Zloun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Help Příspěvek č. 79


Ahoj potřeboval bych pomoct. Na jak dlouho ještě vidíte tyto rostliny

Old Post 22-09-2016 v 14:42 PM
Zloun je offline   Profil uživatele Zloun   Find more posts by Zloun   Foto galerie člena Zloun   Click here to Send Zloun a Private Message   Add Zloun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 80

Dnů čtrnáct cca

Old Post 22-09-2016 v 15:39 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2016 - Kdy nejpozdeji sklidit? - 22 odpovědí
24-08-2005 - Sklidit?? - 5 odpovědí
13-09-2002 - kdy sklízet - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0316150 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív