Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kdy sklidit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
GreenGold
Nový Člen

Karma uživatele GreenGold - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 49

To KOLOM&N: já psal "do prvního žloutnutí listů" a ne do doby než zhnědnou a s nima i palice...

A jinak jak píše Valdez, opět musím jen souhlasit. Zrovna před nedávnem se mi dostala do rukou loňská šiška, která měla ty malý lístečky úplně žluťoučky - evidentně sklizeno až když začaly žloutnout. Pánové, něco takového jsem v životě nebafal a to šlukuju už přes 13 let. Palička byla totálně pocukrovaná, voněla, ale ta CHUŤ!!! Prostě vyzrálost a ne ty polozelený brčálky. Jediná známka po spáleným, normální ovocnej vonnej tabáček - prostě pomeranč v kombinaci s jahodama, o efektu ani nebudu mluvit... Smích a mimóza na dvě hoďky...

Old Post 20-09-2006 v 20:14 PM
GreenGold je offline   Profil uživatele GreenGold   Find more posts by GreenGold   Foto galerie člena GreenGold   Click here to Send GreenGold a Private Message   Add GreenGold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 50

A co toto? Este to asi neni, ze?
http://img118.imageshack.us/img118/1478/rp1010985sw7.jpg

Old Post 20-09-2006 v 21:25 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

jude: no, to v žádným případě

Old Post 20-09-2006 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 52

Jude nebuď žid, chtěl bys mít všechno hned. Kdybys četl pořádně, zafixovala by se ti fráze "když je většina blizen hnědých", takže na pedofilní sklony si nech zajít chuť a nech kytku pořádně vykvýst. PEACE

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 21-09-2006 v 20:42 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

NEEEECH TO KKKUUUURVAAA JEESTEEE RUUUST NEEE?

Old Post 22-09-2006 v 02:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

pardon...par panacku dela nářez.Tyjo dyt to neni zraly ani kdybys chtel tyjo.Davam tomu tak 14 dni,a to prinejmensim....zatiiim uz to vsemi zname a ohrane ale na tuto situaci presne vystihujici....PEACE:

Old Post 22-09-2006 v 02:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas77
Nový Člen

Karma uživatele tomas77 - 41% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 25  

Dotaz Příspěvek č. 55








citace:
Původní příspěvek od futeW
jude: no, to v žádným případě


Zdravím! Potřeboval bych poradit s touto rostlinou. Je to Holland hope zasazený v polovině Května a jelikož zažínají mrazy ,tak nevím jestli ji mám seknout,nebo né (za tři dny má být -6). Tato rostlina je venku na zahradě a začala kvést (první perflowers) 19.9 (tzn. kvete zhruba 6 týdnu) asi by to ještě chtělo tak dva týdny,ale mám strach z těch mrazů. Ještě jsem uvažoval,že bych ji dal na ty dva týdny do květináče a do pokoje. Tak nevím. Dík za radu

Old Post 30-10-2006 v 16:38 PM
tomas77 je offline   Profil uživatele tomas77   Find more posts by tomas77   Foto galerie člena tomas77   Click here to Send tomas77 a Private Message   Add tomas77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 56

Hele, to už fakt nemá cenu, sklidit určitě...to už se mělo i dřív, příští rok to bude lepčí

Old Post 30-10-2006 v 18:09 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 57

toma 77Hmm to je skoda ze to nestihlo tak dozrát jak jsi potřeboval. No dnes máš 31.10 a tak se podívej na předpověď. Ale těch pár dní to stejně nezachrání tak to skliď než to stačí pomrznout. Ale aby jsi vyzkoušel jestli jsi udělal dobře. čast rostoucí kytky i s nějakou tou palickou nechej venku třeba klidně do půlky listopadu a uvidíš jestli to stihne dozrát je to lepší zjistit takto než nechat celou sklizeň zmrznout. Nebo můžeš aspoň část kytek vykopat každou dát do velkého květináče a nechat dozrát doma v teplém prostředí, a tak můžeš sklidit část třeba v prosinci. Ale podle těch fotek to vypadá že snad možná už by to mohlo být. Ikdyž jsou ty pálky tak hubené. Tím se nenech zastrašit můžou být klidně silnější než nějaká macatá potvůrka. No nebo můžeš udělat takoví pokus o kterém jsem slyšel. Nech nějakou tu ostříhanou kytku venku a než příjdou mrazi tak ji obal alobalem hlavně květy. Prej je to potom mazec. No ale jediné co udělá je to že ta kytka zčerná mrazem a nedostatkem světla. Já jsem to teda nezkoušel ale hulil jsem takoví model no a nebylo to celkem špatné. Ale určitě si větší část skliď. A ten zbytek co se rozhodneš nechat venku můžeš testovat co a jak snima dělá to počasí a pak zhulit nebo povařit se to dá vždycky. Je to jen na tobě jak to sklidíš, když už budeš mít těch pár pkusných králíku tak je můžeš testovat co je pro ně nejlepší v takovém počasí. Tka ať to má říz ty tvoje kytky

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 31-10-2006 v 08:14 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 58

Hu-Ya jo tak to je na nem ale kdyz se mu bude chtít tak si může zaexperimentovat. Nemyslel jsem z celýma kytkama. Ale pouze z částí kytek. To je na něm jak se rozhodne. To je jen aby se měl čím do zimi bavit. Měj se fajn a tomas77 preju ti at ten model je fakt hoodne dobrý

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 01-11-2006 v 17:13 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas77
Nový Člen

Karma uživatele tomas77 - 41% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Laras
Hu-Ya jo tak to je na nem ale kdyz se mu bude chtít tak si může zaexperimentovat. Nemyslel jsem z celýma kytkama. Ale pouze z částí kytek. To je na něm jak se rozhodne. To je jen aby se měl čím do zimi bavit. Měj se fajn a tomas77 preju ti at ten model je fakt hoodne dobrý


Díky za rady. Tak jsem tu kytku sekl,ale něco jsem nechal a budu experimentovat. Uvidíme. Doufám,že dobrá bude,když zhujujou i listy.

Old Post 01-11-2006 v 19:05 PM
tomas77 je offline   Profil uživatele tomas77   Find more posts by tomas77   Foto galerie člena tomas77   Click here to Send tomas77 a Private Message   Add tomas77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 60

HU-Ya: Proč myslíš, že by se s tím mohl rozloučit? Loni sem měl kytku venku do ledna - zapomněl sem na ní - a byla naprosto v pohodě, zhulovala fest, jen byl problém jí v - 15ti usušit...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 03-11-2006 v 16:50 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

dneska vyzkoušim následující postup. chtěl bych vědět, jestli je to v klidu nebo mám něco udělat jinak...
v noci useknu kytku, půjdu s ní do garáže, kde je docela tma i sucho, vezmu kýbl, napustim vodu tak 3l, přidám 50ml H2O2 technickýho 10% (z drogerie za 12Kč) a ještě k tomu hodim 6 tablet Thiaminu (z lékárny 20 tablet za dvacku). Kytku dám stonkem do kýblu a nechám +- 6 dní v klidu a pak jestli to bude dostatečně suchoš, ubalim a vykouřim.
jo, a ještě - do vody přileju broskev mattoni 0,3l.
zajímalo by mě, jaký sladký vody tam dáváte vy a po jaký to jak dobře chutná

Old Post 07-11-2006 v 09:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 62

2MIRIS: yes já myslím,žes to naplánoval výborně. možná jen pár poznámek: 1)nejlepší kytku vyrvat až těsně nad ránem.
2)z 6 dní to ještě asi moc suchý nebude... (no, podle teploty...)
3)z toho kýble bych to vyndal tak po dvou až třech dnech...

Valdez by ti poradil přesně...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 07-11-2006 v 10:35 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

z kýble vyndat po třech dnech? to sem se nedočetl, dík...
co by se stalo dybych to tam nechal těch 6 dnů?

Old Post 07-11-2006 v 10:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 64

já jsem se to taky nikde nedočetl, ale rači to tak dělám. mám pocit, že kdybych to tam nechal dýl, tak by to mohlo začít hnít nebo něco...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 07-11-2006 v 10:50 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2016 - Kdy nejpozdeji sklidit? - 22 odpovědí
24-08-2005 - Sklidit?? - 5 odpovědí
13-09-2002 - kdy sklízet - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2606000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív