Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čím podpalujete?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Cim podpalujete speky?
Normalnim zapalovacem
Sirkama
Benzinakem
Necim jinym
Torchem (takovej ten zhavici zapik)
Vlastnorucne rozdelanym ohnem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Lula
Nový Člen

Karma uživatele Lula - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 1

Nazdarek lidickove,

zajimalo by me cim upalujete spicka, jestli zapikem nebo sirkama? Ja osobne teda palim sirkama pride mi to takovy prirodnejsi, jako by se mi to k ty ganj lip hodilo. Ale zase kdyz fuka vitr, to je pak prdel este pred hulenim...
A co vy, jaxte na tom??

...Hulte dokud vam plice staci....

Lula

Old Post 29-05-2002 v 19:47 PM
Lula je offline   Profil uživatele Lula   Find more posts by Lula   Foto galerie člena Lula   Click here to Send Lula a Private Message   Add Lula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 2

Myslim si, ze je to uplne jedno.Zkuste to nekdy prirodne.Bez sirek si rozdelat ohen a od neho zapalit brcko.To pak chutna jinak.

Good Luck

Old Post 30-05-2002 v 10:18 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 3

to MrVoslik: jestli tě bolej plíce nech se vyšetřit, s tim neni žádná prdel!

doufám že to nic nebude!, abys nemusel tu naší rostlinu pouze pojídat :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-05-2002 v 12:05 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

sirky? Příspěvek č. 4

V sirkach je parafin a fosfor. V zapalovaci butan. (benzinaky fakt vynecham)

tak si vyberte...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 30-05-2002 v 12:18 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 5

Hlavne nikdy zipakem. To je smradu ze by se jeden posral.

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 30-05-2002 v 18:27 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 6

Jo zipaky taky moc nemusim ale jinak je mi to vcelku jedno sirky nebo zapík v podstatě sem o tom nikdy nepřemíšlel!!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 30-05-2002 v 19:13 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

svíčkou B-)

Old Post 31-05-2002 v 21:46 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 8

Jak kdy, většinou zapalovačem, sem tam sirkama a někdy kombinace např. nedavno piezoelektrickym jevem - teda tim sme zapálili sporák a od něj zapalovač (od toho sporáku taky sem tam zapalujem). Jo a bacha na plyn je to tak 14 dní co sme si pokouřili soft drink a pak sem si vařil něco dobrého a po par minutach sem zjistil, že mi chcíp oheň (nevim jak).

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 01-06-2002 v 00:01 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 9

Nekde v nakym filmu jsem zahlid takovou malou letlampu - vypadala jako sprej s takovym malym horakem. Nevite kde se to da sehnat tady u nas?
Na fajfku by to bolo super.

Mate nekdo zkusenost se "zapalovanim" horkovzdusnou pistoli?

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 01-06-2002 v 05:35 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 10

To Hydrantek:
Přímo tohle jsem neviděl, ale možná by stačila plynová pájka - dají se sehnat asi od 300.- měl by tam být i nástavec na hořák, ale tobě jde zřejmě o ten tvar atd. .
Ale ta letlampa by mě taky zajímala to by mohlo bejt fajn, jo a nebyl to Human traffic (ten film).

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 01-06-2002 v 19:57 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Nápad soustredenym svetelnym paprskem Příspěvek č. 11

Tak jsem lehce inspirovan mym (pro me trosicku znechucujicim) prispevkem o pripadnych splodinach pri horeni sirky vs. zapalovace vymyslel nasledujici:

LUPOU

je to teda dost narocny, ale pro ty, co nemaj doma vykonej laser postaci.
btw, je tu jedna podminka: musi bejt hezky

musim podotknout, ze po peti minutach hledani ohniska jsem si skutecne toho iontika zapalil

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 03-06-2002 v 09:19 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

jestli někomu vadí konvenční zapalovadla jako plynovej zapalovač či sirky, tak doporučuju elektrickou pájku (elektrický pájedlo), sám sem na to přišel když sem nemoh po baráku najít žádnej voheň vzpoměl sem si na svý elektrikářský mládí :-))))

a možná budete i pořádně hustý když si vyndáte z kapsy pájku strčíte jí v hospodě do zásuvky a zapálíte si s ní cígo ! :-))))))))))))))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 03-06-2002 v 17:22 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 13

Tady by se to mělo přejmenovat na "čím vším jste schopni si připálit" .
Já jsem si jednou připaloval nad elektrickým vařičem. Trvalo to asi pět minut, hlavu jsem měl pomalu stejně červenou jako špičku toho brka, ale jde to .
Jinak, abych taky seriózně odpověděl na otázku, tak za normálních okolností vede obyč firestarter za pět kč.

Old Post 04-06-2002 v 07:23 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

Lula: Jo tak sirky se Ti zdají přírodnější..to jsi teda ekolog! Šetri lesy!!!

MrVoslik: Taky mam takový problém...už delší dobu, teď se k tomu přidalo i srdce...ach jo.
Držím palce-Tobě i sobě

Někdy zapomínáme, že žijeme!

Wolf

Old Post 04-06-2002 v 13:16 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pawn1
Nový Člen

Karma uživatele pawn1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 15

No, já preferuju zipák, i když smrad to teda je, ale je to klasika, a navíc je sbírám a přijde mi blbé mít je vystavené jen tak v poličce... : )

Old Post 04-06-2002 v 18:03 PM
pawn1 je offline   Profil uživatele pawn1   Find more posts by pawn1   Foto galerie člena pawn1   Click here to Send pawn1 a Private Message   Add pawn1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lula
Nový Člen

Karma uživatele Lula - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 16

to wolllf:
jo to mas pravdu les...ale je to lepsi nez umelohmotnej zapik, kterej pak nekde vyhodis a ...

tak to si ale pak vem papirky, tam je taky kus lesu...:-))))

Lula

Old Post 04-06-2002 v 20:41 PM
Lula je offline   Profil uživatele Lula   Find more posts by Lula   Foto galerie člena Lula   Click here to Send Lula a Private Message   Add Lula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3521540 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív