Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » home made stinidlo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

home made stinidlo? Příspěvek č. 1

Zdravim, zkousel jsem hledat, ale nic moc jsem nenasel, tak se zeptam mistnich odborniku, tedy dotaz na vas, komunitu groweru

Je realne si udelat stinitko za co nejmensich nakladu dom tak, aby melo slusnou efektivitu? Mam znameho plechare, ktery mi j schopny zadarmo dodat nerez lesteny do vysokeho lesku, le nejsem si jisty, jestli je to vhodny material a do jakeho tvaru to upravit... takze nejake napady ci zkusenosti, prosim?

diky moc, msvach

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 27-09-2011 v 13:12 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2

lesteny nerez je docela dobrej, jeho nejvetsi problem je v tom, ze dlouho nezustane lestenej... Casem ti zmatní...

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 27-09-2011 v 13:45 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Zdravíčko
Taky sem si z hliníkového plechu dělal stínítko a inspiraci sem sháněl podle obrázků třeba : http://www.pbgrow.cz/katalog/osvetl...--40x50cm-_2541
podle tohodle jsem to dělal, vystříhl jsem si obdelník odle toho aby se mi to vešlo do skříně polepil takovou izolačkou která odráží parádně světlo (našel jsem ji doma otec to má prej na sádrokarton) a pak jen přidělal objímku a uzemnil jen tak pro sichr
Snad ti to pomůže

Old Post 27-09-2011 v 13:50 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob a bobek
Nový Člen

Karma uživatele bob a bobek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

kup si kladivkovej plech prodavaj ho myslim v bauhausu ma lepsi odrazove vlastnosti nez obyc plech a pokud by ti to i naohybal tak neni co řešit ;-)

Old Post 27-09-2011 v 13:56 PM
bob a bobek je offline   Profil uživatele bob a bobek   Find more posts by bob a bobek   Foto galerie člena bob a bobek   Click here to Send bob a bobek a Private Message   Add bob a bobek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-10-2004 - stinidlo? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0447760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív