Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Hulto Příspěvek č. 33

ty seš fakt zvíře - bengo ?? :-)) to je teda síla

PS: měl bych soukromej dotaz, když pošlu někomu, kamarádovi, 20 semen a k tomu na jedno brčko huleního, můžou mi něco benga???!!!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 08-11-2001 v 14:20 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Hullto? Příspěvek č. 34

hmmmmm to je pohoda že i bengá hulí,já mám shodou okolností taky přítele z řad policie,a smaží každej den.Vlastně nebýt jeho,tak mi nemá kdo vozit z Prahy Nepál.Kéž by hulili všichni

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-11-2001 v 14:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

Pohodička :) Příspěvek č. 35

2 Hulto: neboj, myslim ze opravdu nejsi jedinej hulici "Statni zamestnanec" znam jich mnoho ....a jsou to docela "nornalni" lidi. K4U!

www.greenhome.cz

Old Post 08-11-2001 v 18:02 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Hullto....... Příspěvek č. 36

Jde o jasný důkaz prorůstání zločinu do státní správy, potažmo přímo do jejich ozbrojených složek.
Kdybysetodoneslo k výpravčímu Standovi, určitě by nám všem zítra pozatýkal i myši s podložkama.........

....snažím se!!!

Old Post 08-11-2001 v 20:47 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Příspěvek č. 37

Robim programatora web aplikacii (Java, JSP, Java Beans, SQL, HTML,...). Cez pracovnu dobu sa snazim nekurit, ale vecer, ked uz v praci nie je skoro nikto, kto by ma mohol otravovat, si dam par praskov a potom si uz ficim na svojom... Robote sa snazim vtedy vyhybat, aby som nieco v kode nedohovnil, ale ak ma niekedy nahodou napadne nejaka genitalna myslienka, ze som vyriesil nejaky problem, radsej si pre istotu urobim niekolko backupov...

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 08-11-2001 v 22:58 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ty "zvířata"... Příspěvek č. 38

Docela mě překvapilo, že mě nikdo za moje "povolání" a hulící aktivity nepeskoval, ale zase jsem se tak přesvědčil, že jsme normální...
Tím slovem "zvíře" jsem nemyslel, že bych byl nějak vysoko, ale spíš jsem takovej "jinej polda" a nechci to dál rozebírat, aby někdo nezačal rozebírat mě... v Rusku a u nás je totiž všechno možný...
Co se týče rad, jak se nenechat lapsnout, je to opravdu těžký, každej případ je velice specifickej, ať už jde o jedno brko a dvacet semínek, nebo o kilo kontrabandu...
Důležitý je nenechat se utáhnout na "cigaretu u výslechu" a věty typu "řekni nám..., bude to pro tebe pak lepší..." atd.
Nedělat si z nich blby (a hlavně ne srandu), i když to někdy fakt láká...
Je lepší X-krát neodpovědět, než říct nějakou kontraproduktivní "chytrost"...
Nenechat je rozject "pavouka", díky kterýmu může padnout spousty nevinných hlav...

Rada z vlastní zkušenosti : "je lepší mít 5 kytek doma pod lampou, než 5 kytek za zahradou, nebo někde venku, kde jsou vystaveny na odiv široké veřejnosti a hlavně teenagerům...snažit se, aby odpadla jakákoli nebezpečnost vašeho činu, a také si onu nebezpečnost nenechat podstrkovat, nebo ji přímo odkývnout...popsáno v článku v Reflexu č. 43 od Doležala...

P.S. Policie má teď spoustu práce s náckama, respektive s extremismem, a dnes hlavně se zabezpečením bezpečnosti státu, jako celku. Proto ty "negativní zájmy" o konopí půjdou postupně dolů, jako černá sjezdovka ve Špindlu...zatim a dík za karmu...

[Edited by Hullto on 09-11-2001 at 02:45 PM]

Old Post 09-11-2001 v 13:42 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Croaty
Nový Člen

Karma uživatele Croaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 20 

Pohodička Příspěvek č. 39

Studentik na eltech prumyslovce + programmer pro jednu ceskou antivirou firmicku ( zacina to na A.... ,ve skole uz radsi ne, protoze ucitel se docela divi, kdyz sem u tabule a cpu mu, ze toto jsou svorky napeti V praci hulit muzu, protoze pracuju doma , ovsem moc prace potom neudelam to spis radsi pockam na weekend kdy nekam jdu

Bye Croaty

Old Post 10-11-2001 v 18:53 PM
Croaty je offline   Profil uživatele Croaty   Find more posts by Croaty   Foto galerie člena Croaty   Click here to Send Croaty a Private Message   Add Croaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 Hullto Příspěvek č. 40

K4U za kuráž. Vážně jsi čekal peskování? Vždy't trávaři jsou snad ta nejsmířlivější skupina lidí na světě. Tak jako tak jsem rád, že jsme tě "zklamali".

Ať žijí zvířata s pochopením pro lidi!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 11-11-2001 v 06:29 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

Palec nahoru student. Příspěvek č. 41

student it iss purkynova..... ve skole zasadne hulim ))

Old Post 12-11-2001 v 08:43 AM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

No pěkně ..... Příspěvek č. 42

Zdravím ve spolek ...

začnu od záčátku , voják z povolání /tankista/ pak skončil soicalismus a já dělal , soustružníka , frézař , mechanik opravář strojů , kuchař - číšník , přidavač , zedník , svářeč , řidič nákl. pak osobní ... bezpečnostní agentůra , osobní ochranka a řidič dlooooouho / zlatý léta / a teď už pár let sedím v kanclu za PC a jsem administrátor

Nevim možná jsem něco vynechal ))))

Čau

Old Post 12-11-2001 v 15:11 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Pohodička Příspěvek č. 43

Vsecky vas zdravim!Sem tu sam.Krome vratneho.A bezpocnostniho technika,ktery cadi o patro niz.Je tu hrnada prace,ale zrovna se to moc nehybe.Dutch Passion.At ste,kde ste,prezijte sichtu v klidu.NIC neni tak,surne,aby to neslo odlozit.Sakra,zitra se uzenu.Ale i tak....................
Huleni zdar!
Vydymany Seedmaster ve sluzbe.

Old Post 13-11-2001 v 19:15 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

hallo freaks Příspěvek č. 44

som novinar a v praci hulim, ked jesto co, alebo ked ma pride pozriet niektory z khamosov. niekedy je samozrejme nutne texty redigovat s cistou hlavou, ale inak v pohode...

bum shankar

Old Post 14-11-2001 v 22:27 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 45

Cus, tak ja zatim studuju, je to zatim docela pohoda, ve skole hulim dost casto a docela to vychytavam, je to takovy zvlastni psycho.....

Spoke

Old Post 15-11-2001 v 07:09 AM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malim9am
Nový Člen

Karma uživatele malim9am - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Moje prace (prace hulice) Příspěvek č. 46

Ja studuji MFF UK, a ucim na gymplu vypocet. tech.!
Momentalne hulim porad, proste porad. Obcas se nemuzu uplne soustredit, taky se mi stava , kdyz ucim, ze neco vysvetluju a v pulce zapomenu, o cem mluvim ! Jinak to docela jde obcas mam pocit, ze se mi zhulenymu lip chapaj nektere prednasky!
Jinak jsem rad, ze spousta lidi co hulej, maji nejakou zodpovednou nebo narocnu praci, coz dokazuje, ze huleni neni zadna droga, ktera vas znici nebo vyradi ze spolecnosti !

Marek

Old Post 15-11-2001 v 12:24 PM
malim9am je offline   Profil uživatele malim9am   Find more posts by malim9am   Foto galerie člena malim9am   Click here to Send malim9am a Private Message   Add malim9am to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Obecné Příspěvek č. 47

Studuju, a je fakt hustý si zahulit ve škole!Nesmim bejt pak ale zkoušenej.

Old Post 15-11-2001 v 15:48 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 48

Já sem kuchař(studujcí) no když sem ve škole tak sklukama občas zahulíme o velký pause ono to pak všechno rychlejš utíká

Zachaliáš

Old Post 17-11-2001 v 11:17 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9111390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív