Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Pohodička Pracujici studentik Příspěvek č. 17

Tak ja to mam zatim pekne na pohodu. Rano chodim na 4 h makat do Globusu tam si dam vecinou brcko no a potom se rozhoduji jestli pujdu do skoly ... zalezi na tom jestli kamarad odpoledne ma cas nebo ne vecinou ma takze diky jemu a slizni jsem uz 14 dnu nebyl ve skole sakra Do skoly chodim pouze kdyz jsem vecer s mladou to zasadne nehulim !!! Kdyby si nekdo rikal jak tu skolu muzu zvladat takhle tak mam vysvetleni: Skola je to soukroma a ja tam chodim na nastavbu a to jeste k tomu odpoledne. Chozeni za skolu jsem se naucil na stredni prumyslovce kde me taky potom ty svine vyhodily ... tak jsem si dodelal ucnak ... sem se nejak rozkecal plno veci tady ani nepatri no aspon vite jak zije jeden JIM tady v Opave. Cusek!

Old Post 06-11-2001 v 09:20 AM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kastan
Stálý Člen

Karma uživatele kastan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 25 

Organika Příspěvek č. 18

FUCK ARMY!!!

cau savky,jsem taky s opavy(kam chodis smazit)
momentalne slouzim vlasti,zasrana civylka ve zdravotnictvi,obcas zahulim v praci ale jak tady nekdo uz psal nebavi me to a casto prevazujou myslenky k uuuteku,tak radeji cekam na vecer to je pak vychutnavka...
--------------------------------
KDO NEHULI AT BULI!!!
--------------------------------

kastan

Old Post 06-11-2001 v 11:22 AM
kastan je offline   Profil uživatele kastan   Find more posts by kastan   Foto galerie člena kastan   Click here to Send kastan a Private Message   Add kastan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 19

ja sem ze servisu jednoho velkoobchodu vypocetni techniky, v praci bych si asi nezapalil, pac co vim tak tu sem jedinej hulic a to neni dobry

--
MIKI

Old Post 06-11-2001 v 11:31 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 20

Já mám na starosti marketing naší firmy a do práce travičku zásadně netahám, neb by to nedopadlo dobře. Snažím si užít akorát tak o víkoši a nebo na nějakym dobrym junglíku..:-)

Old Post 06-11-2001 v 14:11 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seedmaster
Nový Člen

Karma uživatele Seedmaster - 9% PěstitelskáKarma uživatele Seedmaster - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Obecné Příspěvek č. 21

Mam na starosti rostlinou vyrobu jisteho moravskeho zemedelskeho druzstva/seedmaster/.Je to obor memu srdci blizky a delam ho velmi rad.Pokud sem v terenu,obvykle hulim.V kanclu do de dost blbe.I kdyz i tam se obcas da.
Rostlinam zdar!!!!
SEEDMASTER

Old Post 06-11-2001 v 17:29 PM
Seedmaster je offline   Profil uživatele Seedmaster   Find more posts by Seedmaster   Foto galerie člena Seedmaster   Click here to Send Seedmaster a Private Message   Add Seedmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Palec nahoru Příspěvek č. 22

Já jsem plánovač pro jednu zahraniční firmu.
Vlastně zodpovídám za to, že borci od strojů udělají zavčas to a to. Jenže na to nemám skoro žádnej vliv.
A teď z toho mám navíc depku, no bomba, to se vám povedlo!!!
V práci jsem zahulil asi desetkrát, před ní snad stokrát. Ze začátku to bylo dost hrozný, furt jsem si plet slovíčka a zapomínal jak o závod. Pak se to ale nějak změnilo a někdy mám pocit, že mi to pomáhá k uvolnění a kreativitě. Taky jsme s kámošem dali v práci párkrát "Ečko". Vždycky to byl příjemnej zážitek jak pro mě, tak i kolegy ))

Old Post 06-11-2001 v 18:43 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

xtc at work Příspěvek č. 23

mno, padlo tu slovo ecko... HAHA, ja kdybych si dal xtc v praci, asi bych to nezvlad uz se mi stalo parkrat po svatecnim fetu, ze jsem se pristih, jak s tupym usmevem cloveka s iq<50 cumim do monitoru a za zivyho boha si nemuzu vybavit co tam v ty praci vlastne delam. Nene, xtc neni dobra do prace (samozrejme kazdej ma jinou praci a jiny set&setting a na ten si davam bacha).

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 07-11-2001 v 10:00 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KazakStarDog
Nový Člen

Karma uživatele KazakStarDog - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 24

ja studuju na FAMU (o par let dyl nez by bylo slusny)
ale na place pri natceni bych hulit fakt nemoh, jako relaxace po trinactihodinovym nataceni to je parada

Old Post 07-11-2001 v 10:21 AM
KazakStarDog je offline   Profil uživatele KazakStarDog   Find more posts by KazakStarDog   Foto galerie člena KazakStarDog   Click here to Send KazakStarDog a Private Message   Add KazakStarDog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 25

Pracuji v reklamní agentuře na vedoucím místě (DTP a PREPRESS). V práci nikdy! nehulím, když pracuji doma nebo na zahradě tak většinou taky ne, a pokud ano tak se řídím heslem: Jestliže ti vadí kouření při práci, okamžitě přestaň pracovat.



[Edited by konart on 11-06-2002 at 12:48 PM]

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 07-11-2001 v 11:19 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipid
Nový Člen

Karma uživatele Lipid - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 26

ja sem databazista v jedny velky bance, v praci nehulim, ale po praci legraci:-))

Lipa

Old Post 07-11-2001 v 16:02 PM
Lipid je offline   Profil uživatele Lipid   Find more posts by Lipid   Foto galerie člena Lipid   Click here to Send Lipid a Private Message   Add Lipid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 27

zdravím.Já jsem momentálně vedoucí internetcafé,a v práci už raději nehulím,nedávám pak tady ty lidi a tak,a ůčetní tu už vůbec né.Zato hned jak zavřu,dám si nějakou tu skleněnku,vyhulím na plný pecky 2-3,a je pohoda

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 07-11-2001 v 17:53 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 28

Já jsem student VUT. Prej budoucí programátor. Živím se kořínkama a mechem (ostatně jako všichni studenti) a občas postavím nějakej ten hardware.

to pan_dan: Naprostej souhlas. Hulení a programování se fakt moc nekamarádí.

to Hullto: Karma je tvoje :-) Tohle mě vážně dostalo :-) Jsem mrtvej smíchy a to sem nehulil :-). Seš boss tejdne a já se du vysmát :-)

.......get high.......higher than before..........

Old Post 07-11-2001 v 22:28 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Palec nahoru Příspěvek č. 29

to tomy: pod jaky nikem paris countera ?
ja taky obcas parim tak se muzem vyhuleny spolcit ...

Old Post 07-11-2001 v 23:07 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaraS
Nový Člen

Karma uživatele KaraS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 2  

Zdraví Příspěvek č. 30

Pracuju pro jeden Okresni Urad jako sitar a nekdy webdesign. V praci nehulim, ale o vikendech to se rozsekam jako hovado :-))

Old Post 08-11-2001 v 12:21 PM
KaraS je offline   Profil uživatele KaraS   Find more posts by KaraS   Foto galerie člena KaraS   Click here to Send KaraS a Private Message   Add KaraS to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KaraS! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

"pracujici student na dovoleny" Příspěvek č. 31

Ja jako pracuji pro banku- jelikoz vecne musim neco vysvetlovat 10x tem tupejm klientum, tak bych si sel nejradeji zahu. Ale jelikoz jsem v kontaktu s lidmi, a pomaham jim vymejslet jak vyrtiskat co nejvic penez takze ma hlava musi bejt cista a makat.
Jako student (jazykvka) se pripravuju na realitu (pocitam ze az budu muset nekde komunikovat tak budu zcouzenej...), takze bezne se zucasnuju vyuky zhulenej, aby me pak neco nezaskocilo...
A ted sem na "dovce" a nedelam nic ...teda vlastne furt "posiluju" :bandita: abych nevypad z kondice a doma me pak neco neprekvapilo...
joint

www.greenhome.cz

Old Post 08-11-2001 v 12:59 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Pohodička Příspěvek č. 32

: Tak to si me pobavil. KAARMA...... Prave je konec sichty a Sweet P. zase zapousti tve receptory do hlavy

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-11-2001 v 13:11 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6530160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív