Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkón 05'
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 17

No moje technologie výroby skuffu je velmi primitivní a nenáročná, přesto však účinná. Postup je následující : Usušený listy dám do plastový krabice na jídlo (s víkem) a tu krabici dám na cca půl hodiny do mrazáku. Pak jí vyndám a pár minut protřepávám. Po otevření krabice vyndám listy. Prstem setřu skuff, kterej se usadil na vnitřních stěnách krabice...

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 14-08-2005 v 18:55 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 18

ja sa chcem zas spýtať či sa tá kvalita zhulenia zo skuffu z listov dá porovnať ku kvalite zhulenia z tých šišiek?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 15-08-2005 v 13:36 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 19

gona - no řekl bych nejen srovnávat .. vem si, že ta pryskyřice, kterou setřepeš je stejně kvalitní (potentní), jako ta na palicích, akorát její koncentrace v listech je nižší .. takže je to vlastně dost kvalitní extrakt.. navíc si připočítej fakt, že je to vlastně směs všech modelů, co jsem pěstoval.. navíc touhle technologií výroby se do toho nedostanou žádný kousky listů, takže chuť je opravdu delikátní... prostě taková třešnička na dortu

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 16-08-2005 v 07:44 AM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 20

mam doma video s postupem vyroby hashe ze skuffu. delaji to tam stejnym zpusovem, palice daji zmrazit, a pak protrepavaji ma nejake latce (sito), krystaly propadnou dolu na igelit. pak to nacpou do sacku od cigaret, zabali do papiru, namoci do vody a daji zapect na 10min do trouby. pak to jeste rozvali valeckem, rozbali a uala - pekny kus hashe. prijde mi to velice jednoduche urcite to vyzkousim az bude z ceho - co vy na to?
na vyzadani to video uploadnu


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 17-08-2005 v 13:32 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 21

Jo to video mám taky. Já skuff vyrábim vlastně stejně, akorát že to neprotřepávám přes síto, ale sbírám to ze stěn celý nádoby... ale to lisování jsem zatim nezkoušel.. rád kouřim i skuff ... no vyzkoušej to a hoď sem fotky jak to dopadlo..

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 19-08-2005 v 07:54 AM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gza
Nový Člen

Karma uživatele gza - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 22

Je to pěkné až moc pěkné . Já mám belladonna,white shark,sage

Old Post 15-09-2005 v 09:42 AM
gza je offline   Profil uživatele gza   Find more posts by gza   Foto galerie člena gza   Click here to Send gza a Private Message   Add gza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tntno
Nový Člen

Karma uživatele tntno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 5  

Obecné Hasis z listu Příspěvek č. 23

Panove me se nejvic osvedcila vec co vypada jako dva obaly od spacaku.
Menuje se to ICE - O - LATOR. Funguje to zpusobem oddelovani pryskyrice ve vode pri 5 stupnich. Takze spoustu ledu 2 hodky cas a tendle pytel rovna se super hasisek.

jednou si ten vaporizer poridim

Old Post 19-09-2005 v 16:49 PM
tntno je offline   Profil uživatele tntno   Find more posts by tntno   Foto galerie člena tntno   Click here to Send tntno a Private Message   Add tntno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 24

TNTno:mohl by jsi se o tom nak rozepsat ??

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 14-10-2005 v 16:11 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 25

smooth : Ice - o - lator je vlastně jedna z technik výroby hašiše, při který se (oproti ostatním) jako médium používá studená voda. Když budeš hledat, tak tu kdysi byl thread i s fotkama, ale v podstatě je princip ten, že se pomocí různě hrubejch pytlů oddělujou jednotlivý složky nadrcenýho materiálu, až zbyde jenom pryskyřice - pěkně kašovitá (nelepí se) v tý studený vodě. Docela zajímavej způsob, akorát musíš mít ty pytle s přesnejma rozměrama "ok" (nenapadlo mě vhodnější pojmenování, rozměry jsou řádově v setinách mm, nepředstavuj si nějakou síť). Ty můžeš buďto koupit (ne uplně nejlevnější záležitost, ale maj je i třeba v Growshopech v Praze) nebo si někde sehnat ty textilie a s víc lidma je nakoupit a ušít..to se tu taky myslim někde probíralo.. ale když už máš ty pytle, tak potřebuješ jenom trochu zázemí, času a vody.. a produkt stojí za to..

tntno : dva pytle? Já jsem se zatim setkal vždycky s třema.. šil jsi nebo kupoval ? a kde ?

No tak takhle.. snad jsem vám to alespoň trochu objasnil..

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Naposledy upravil TheHempCultivator 25-10-2005 v 19:06 PM

Old Post 25-10-2005 v 18:53 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 26

mal si to aj pod lampou alebo hned od začiatku out?a čo výnos

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 25-10-2005 v 18:56 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 27

Měl jsem to od začátku ve finálních květináčích, takže by se mi to do matkárny nevešlo (jediná skříň co mám).. takže když bylo někdy v březnu moc zima, tak jsem je měl na oknech..pak venku.. a výnos ?.. no váhu nemám, ale většinou se výnos z jedný rostliny vešel do dvou sklenic 780ml.. gramy nedokážu odhadnout...

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 25-10-2005 v 19:01 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2021 - Balkon 2021 - 22 odpovědí
18-07-2020 - Balkón 2020 - 46 odpovědí
07-05-2018 - Balkon #1 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3523260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív