Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Galerie nekonopný produktů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Galerie nekonopný produktů Příspěvek č. 1

Jelikoz mych par kytek konopi neukojilo moji touhu po pestovani,rozhodl sem se ze si letos vypestuju i neco navic. Mam toho vic ale z dlouhe chvile jsem zacal fotodokumentovat vysev redkviceak a paprik. Snad to tu nekoho bude zajimat a taky doufam ze sem se snad trefil i do mistnosti..
Pokud mate neco podobnyho klidne to sem prihodte, aspon muzeme porovnat



Komu se nelení, tomu se zelení


viva la JizniMorava

Old Post 03-07-2007 v 15:39 PM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 2






Redkvicky

Pestovano ve strarem umyvadle, prikryto folii, doba pestovani asi 7 tydnu.



Komu se nelení, tomu se zelení


viva la JizniMorava

Naposledy upravil orik 03-07-2007 v 16:07 PM

Old Post 03-07-2007 v 15:51 PM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3







sice nepěstuji ředkvičky a papriky,ale je to taktéž nekonopný produkt.
Foto č.1 Můj malý dub
foto č.2 (snad) Eukalyptus
foto č.3 a 4 Nicotina Tabacum
foto č.5 Banánovník
foto č.6 Dracena
Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Naposledy upravil Zamite 03-07-2007 v 17:32 PM

Old Post 03-07-2007 v 16:02 PM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 4







Papriky

červena Kapie
barevne Beraní rohy



Komu se nelení, tomu se zelení


viva la JizniMorava

Naposledy upravil orik 03-07-2007 v 16:14 PM

Old Post 03-07-2007 v 16:08 PM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 5

Zdravím.. taky už asi 4 roky pěstuju eukaliptus (výbornej do aromalamp) mám ho z výsevu.. ale jeden odborník mi říkal něco o tom, že nejde řízkovat.. já jsem to teda ještě nezkoušel, ale kdyby to šlo, tak bych toho rád využil.. nevíte o tom někdo něco ? díky

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 14-07-2007 v 09:32 AM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

cus oriku,zdar zahradnici :-) taky jsem letos zasadil redkvicky.dnes jsem je zrovna chroupal.Taky jeste kerikova rajcata,okrasne tykve a valim druhe kolo hrasku.A pred par dny jsem zasel rebarboru,trochu pozde mozna,ale za zkousku nic nedam.

Ze stromu letos kusove duby,lipy,javory a cca po deseti jasanu a vrb.Loni se to ale chytalo lip se mi zda.
Fota nekdy.

Old Post 14-07-2007 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7096770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív