Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC a horká vana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 17

Jo, jo je to v pohode, zahulit jit si lehnout do vany, bublinky, pak dat vylezt ven dat jeste jednu fajku a sup do postele, walkmana do usi, pustit Boba Marleyho zavrit oci a je to nasup jak Hajzl :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 03-11-2001 v 11:58 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Pohodička Příspěvek č. 18

Sqělá debata. Tak vidím, že nejsem sám, kdo si vychutnává vanu alá thc. Bohužel jsem doma tak jednou za tři týdny a na kolejích aplikuji jen sprchy , no o to víc si vážím teplé vany . Na přemýšlení (o všem a o ničem) je to fakt ideální.
No nějvětší úlet co znám jsou bubliny. Ne, ale ty bubliny z pěny (kterou samozřejmě také používám), ale z tekutého mýdla. Tadle pěna má mnohem větší povrchové napětí a tak při hrách s prsty či celími končetinami se Vám podaří udělat bubliny velikosti A4 (těžko ale toho tvaru ). No a co je na těch bublínách tak zvláštního? No přece, že když se na ně podíváte ze strany (ve správném světle) uvidíte pohyb řad molekul. Tak zvaný brownův pohyb (znáte z fyziky), ale oproti tomu co se bere ve fyzice, je tohle fakt úlet. Vydržím to sledovat klidně hodinu. V dobrém světle to má výborné barvy - připadám si, že sleduji optické halucinace jako vystřižené z papíru (LSD). Fakt doporučuji. D´ BEST zážitek.
(Možná že kdyby se lidi kolem sebe víc dívali tak nemusí brát tolik drog )

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 27-02-2002 v 18:24 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

JO! Příspěvek č. 19

Tuhle vychytavku praktikuju delsi dobu, ale s vodou a THC si nejvic uzivam venku v prirode. Nejlepsi zazitek jsem mel v mori, zahulil jsem na skalach a pak plaval a potapel jsem se a pozoroval rybicky. Vyborny!
Pak doporucuju vanu a houbicky. Tepla voda, svicky, hudba, houby. Co dodat?

Old Post 27-02-2002 v 19:15 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoM
Nový Člen

Karma uživatele NoM - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 13 

floating Příspěvek č. 20

Kdosi se tu ptal, kde je moznost zajit na floating. U nas v Podebradech ho delaji, ale ve 4hvezdickovym hotelu (Bellevue), cemuz odpovida i cena - 500Kc. Vice o tom na http://www.bellevue.cz/balneo.htm
Jinak, mamka na tom byla, ale nejak ji moc nesedla ta relaxacni hudba, co je poustena na pozadi...

Old Post 02-03-2002 v 19:01 PM
NoM je offline   Profil uživatele NoM   Find more posts by NoM   Foto galerie člena NoM   Click here to Send NoM a Private Message   Add NoM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 21

ano je to pro mně naprosto uklidnující ale musí se před tím povést celý den a nebo je lepší si to dát už ráno a ten den před vámi je už povedenější.
Můj úlet ve vaně: byl jsem s kamarádem na degustaci lysohlávek a po návratu domů jsem se šel lehnout do vany a tak ležim a koukám na tu krásnou zelenou stěnu a pak se podívám do vody a kolem mně si to šine ponorka , strašně jsem křičel

Liprd Hulmminen

Old Post 03-03-2002 v 08:31 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

SAUNA, MOŘE(POTÁPĚNÍ)!!! Příspěvek č. 22

Vanu moc nemám rád, víc než jednou za měsíc mě do ní nedostanete! Mám radši sprchu, ale zkusím si předtím zahulit a uvidíme...Sympatizuju s hh-topem.

Jinak občas chodíme s kamošem do sauny pěkně vyhulení a je to dost úlet! Jednou jsem tam vydržel 18 minut při 106 stupních! Obyčejně vydržím něco přes deset... Jak jsem tam tak seděl, tak jsem se sám sebe zeptal: Kolik je mi let? Odpověď zněla 18! No ale v tý době mě bylo 17 Prostě absolutní dezorientace. Jee to sice o zdraví, ale zatím se nic nestalo a ještě jsem tam neomdlel, což jsem si už párkrát myslel...

Jinak moře+potápění je NÁŘEZ! Zkuste si zahulit, vzít masku a ploutve, ponořit se do cca 3 metrů, obrátit se břichem vzhůru a pak dělat něco jako delfína,ruce máte furt před sebou. Je to taky dost nebezpečný, ztrácel jsem pojem o prostoru a čase, takže jsem mnohdy uplaval pěknej kousek a vynořoval se i z 5 metrů, ale je to krásný pokochání!

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 03-04-2002 v 19:11 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hany
Nový Člen

Karma uživatele hany - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13 

Palec nahoru co takhle kombinovat? Příspěvek č. 23

tak sem se rozhodl ze k ty vane neco malo pridam.
semlelo se to asi takhle:
loni v lete, mel sem naky volno, protoze jsem byl v rekonvalescenci po vyndavani mandli (dost pruser....), sem si vecer sednul ke kompu (co jinyho ma clovek delat, dyz nesnese zadnou namahu). najednou byly asi dve rano, v baraku fsichni spaly, a co ted? ubalil sem si jedno light brko. a sel sem si ho dat ven. bylo nadherny pocasi (akorat trosku zima, jinak hvezdicky a tak...), a tak me napadla supr vec. Za barakem mame (spis rodice) ovalnej bazenek (dylka/sirka/hloubka//7,5/3,6/1,5), tak sem si v nem rosvitil svetlo, a v klidku si dal brko. hned po nem sem si do nej hupnul, a jal se cachtat. zima v kombinaci s chladnou vodou ten skanour uplne utlumila, a ja byl akorat nasranej ze nic, taxem vylez a sel dom. byla mi zima tak sem vlezl do horky vany, a tam se zacaly dit divy.. takovej najezd zhulenecky pohody sem fakt nezazil (po vic jak mesici nehuleni se neni cemu divit). no kdyz sem se vratil zpatky do sviho vyhulenyho telicka tak bylo o hodinu a pul vic.... a to je dost huuuuustyyyy, proste sem hodku a pul resil naky veci, o kterejch dodneska nevim. taxe jestli mate nekdo nakou takovouhle moznost, tak DOPORUCUJU!!!!!!!!

PS: pak sem spal jak mimino. ))

hulení je metla lidstva, ale zametat se MUSÍ !!!!!!

Old Post 09-04-2002 v 20:01 PM
hany je offline   Profil uživatele hany   Find more posts by hany   Foto galerie člena hany   Click here to Send hany a Private Message   Add hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 24

Také se přidám s jednou malou radou: zkuste špíčka po sauně ... je to paráda.

Bůhví čím to je - možná zvýšený tlak, ale high je potom velmi energické a čisté.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 09-04-2002 v 21:41 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Palec nahoru Příspěvek č. 25

Pro zájemce o Floating: v Přerově je taky (v hotelu u kurtů) a v Brně prý taky ale nevím kde.
Jinak je to paráda i bez THC.
Ale až se k tomu dostanu znovu zkusím dát pár prdů. To bude báááájo!

nemo

Old Post 10-04-2002 v 19:39 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d@bel
Nový Člen

Karma uživatele d@bel - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Palec nahoru thc a vana Příspěvek č. 26

miluju tuto kombinaci...... je to krasnej relax.

deVIL

Old Post 13-04-2002 v 15:03 PM
d@bel je offline   Profil uživatele d@bel   Find more posts by d@bel   Foto galerie člena d@bel   Click here to Send d@bel a Private Message   Add d@bel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 27

Většinou to řeší sprcha, ale když je vana, tak je to mazec. A k tomu ještě masážní bubliny, to teprve nastává haló

Kdysi jsem byl taky překvapenej, jak se dá plavat. Šli jsme s kámošem v Roudnici k řece a cestou jsme potkali známý s jointem. Bylo parádně - nejdřív jsem si ulít na takovejch "secesních" lavičkách na plovárně, civěl jsem přes řeku na nádraží, kde projížděly elektrický vláčky, na mělčině se rochnily ryby, a hlavně to plavání... To nebylo plavání, to byl let!

Milujte se a množte se!

Old Post 15-04-2002 v 19:52 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downer
Stálý Člen

Karma uživatele downer - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 23 

Organika Příspěvek č. 28

Cháá. Vana a hulení je pěkně zrádná.
Jednou sem se myl zhulenej (a uz to víckrát asi neudělám... (na mytí se tak zmastit!)).
Jednak sem se myl asi hodinu a smyl sem ze sebe všechnu kůži, ale když jsem potom měl zastavit vodu.... ... Prostě ty dva kohoutky zvládnout bylo nad moje síly a málem sem vytopil barák !

obratilo!!! cely to nam se Nejak

Old Post 15-04-2002 v 20:21 PM
downer je offline   Profil uživatele downer   Find more posts by downer   Foto galerie člena downer   Click here to Send downer a Private Message   Add downer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Flotace a thc. Příspěvek č. 29

Bacha na to kluci a holky!
Sám účinek flotačního tanku je docela hustý kafe. Po své první seanci jsem vyšel zpět mezi lidi na chodník a po pár krocích to napálil rovnou do pouliční svítilny. Takže kdo z vás se k flotaci dostane, zkuste tu první bez jointa. Stejně se vždycky snaží vám prodat blok několika seancí a tak budete mít na brčko příležitost příště.
A když už mermomocí musíte, nebo jste zhulený pořád, vynechte relaxační hudbu i nabízené obrázky a vychutnejte si špeka ve vesmíru sám. Bez jakýchkoli vnějších podnětů, jen vy a váš pulsující svět. Endorpiny v kombinaci s trávou jsou schopné vás ve zcela bdělém stavu přenést až na hranice poznání původní jednoty.
Přeju hezký výlet a bezpečný návrat všem Growerům a Growerkám.
To Majklovec: Tak jsem ti to zkusil s tou častější hygienou a nějak mi to člověče nefunguje. Vrátil jsem se tedy ke starým zápachům a zvykům, které k nim vedou. Everything is OK now! Chlap má smrdět potem, tabákem a vodičkou po holení. John Wayne

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 16-04-2002 v 07:27 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Tak jsem to zkusil. Příspěvek č. 30

Byl to takový pěkný den, večer jsem si dal 2dcl svařeného červeného vínka, protože jsem celý odpoledne mrzl ve vinném sklípku, kde jsem nepožil ani kapku alkoholu. No "svařák" byl trochu překořeněnej. Tak jsem začal napouštět vanu, přidal bublinky a nadžgal si faju Hempstarem. No zahulil jsem si a pak hned vlezl do tý vany. Všude zhasl- absolutní tma a ticho. Říkal jsem si, že si udělám takovej výlet jinam. No půl hodinky mi bylo celkem dobře. Pak mě to už ve vaně nebavilo a tak jsem se zvedl a rozsvítil. No stihl jsem se ještě osprchovat, ale v sedě. Pak jsem tak 10 minut rozdýchával situaci. Poté jsem usoudil, že to nemá cenu a šel jsem na záchod. V rychlosti jsem se přinutil zvracet. Nemyslete si, že jsem jeden z těch, co to každou chvíli přeženou a jsou ve sračkách. Jsem spíš pravej opak- hulím málo, do pohody. Ale ten den to byla taková souhra věcí, že jsem to nevydržel. Taky jsem si již po druhé potvrdil, že po jakémkoliv množství vína(třeba koštovačce) si nemůžu zahulit. Prostě na to nemám stavěnej organismus. Toť poučení pro ostatní.
Následující rady neplatí pro každého, mají radit nezkušeným, každý má jinou sensitivitu na různé podněty:
1. Když chlastáte, nehulte na to!
2. Když jste high ve tmě a horké vaně, tak nevstávejte(hlavně pokud máte nízký tlak, jako já) a nesnažte se za každou cenu rozsvítit a osprchovat se vlažnou či dokonce studenou vodou.

Poučte se z mých chyb, i já se učím z chyb druhých.

Opravná zkouška čili podruhý...
Takže asi před půl hoďkou jsem si dal opravku
Změny oproti minule: žádnej chlast, stejně skaňoura, mlhavé světlo, přiměřená teplota s trochu bublinkama a hudba! Bylo to daleko lepší a bylo mi velmi dobře, respektive ještě mi je velmi dobře! No nechce to chlast a to mi vůbec nevadí...

[Edited by WiB on 18-04-2002 at 10:09 PM]

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 17-04-2002 v 20:55 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 31

Jsem nevěděl o že je tu tak silná wanová subkultůra. Ale uplně jste mně naladili. Rozjedu to v pátek, kdo se chce přidat.
Jsem totiž milivník takovejleh vodních radovánech. Do místního bazenu to chodíme věčně rozplavávat. A do sauny jsem snad nešel v jinym stawu než po 2-3 špíčkách

Old Post 14-12-2005 v 18:02 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 32

Tak jste mě tak inspirovali, a dneska jsem s kámošem byl v bazénu, totálně zhulený, a pak ještě do sauny, no bylo tu hustý!
Všem doporučuju

Old Post 30-12-2005 v 16:52 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-09-2018 - chorvatská ganja - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2894730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív