Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny , čim spínáte světlo ?? Problémy řešení ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
baubr
Nový Člen

Karma uživatele baubr - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od cityman
psilos: mam hodiny od 3. firmy. Prvni jsem mel z Bauhausu, byly hlucne a jeli jednu sklizen. Dalsi jsem koupil, kdyz odesly tyhle, opet manualni, jina firma, tiche, z Hornbachu. Opet KO. Ted mam digitalni a cekam, kdy rano prijdu a budou opet v haji

Je to teda tim, ze jsou to sunty nebo je chyba nekde u me?





zdravim vyresil si to nejak?mam stejny problem nejsem den doma prijdu a nefunguji..muzes me poradit??

Old Post 22-09-2012 v 11:35 AM
baubr je offline   Profil uživatele baubr   Find more posts by baubr   Foto galerie člena baubr   Click here to Send baubr a Private Message   Add baubr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modelář
Stálý Člen

Karma uživatele Modelář - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od baubr
cau mam už asi 4 casove hodiny do zasuvky. napred jsem mel mechanicke pak digital a furt to stridam..asi po 14 dnech vzdy nesepnou jak maji..uz si nevim rady..jistic mam 16A a pouzival sem napred usporku 250 w a na kvet 600w ale furt zadnej rozdil..ted zacinam s 400w ale zase me to neseplo jak melo...vzdy jsem kupovl jine a nic nepomah..nemuze nedo poradit???


Měl jsem problém že mi ty mechanické hodiny vždycky na noc zůstaly seplé a problém byl v tom že přes ně šel hodně vysokej výkon(ona když se lampa sepne tak má skokově mnohem větší odběr než je její jmenovatá hodnota. Vyřešil jsem to že jsem hodinama spouštěl cívku stykače,která přez hlavní kontakty spínála lampy a od té doby ani jeden problém..S digitálkama jsem měl taky problém u čerpadla.každou chvilku se mi to nulovalo a následně se mi to spouštělo jak chtělo(kámošovi to haluzovalo podobně)vyřešil jsem to tak že jsem musel dát místo nich mechanické a zálívám místo 3x1minuta,což byl ideál, 1x15 minut před rozsvícenim.No teď je mám furt přechcaný vodou,ale kytkám to nijak nevadí tak neřešim(taky tam mám asi smutnice,tak se o přebytečnou vodu asi staraj ony :-D)jedinný čemu bych věřil jsou ty hodiny na DIN lištu.

Old Post 22-09-2012 v 19:10 PM
Modelář je offline   Profil uživatele Modelář   Find more posts by Modelář   Foto galerie člena Modelář   Click here to Send Modelář a Private Message   Add Modelář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baubr
Nový Člen

Karma uživatele baubr - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 83

ok diky skusim to tim stykacem a myslim ze to bude ok

Old Post 23-09-2012 v 11:15 AM
baubr je offline   Profil uživatele baubr   Find more posts by baubr   Foto galerie člena baubr   Click here to Send baubr a Private Message   Add baubr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 84

http://www.hama.com/00108838/hama-p...ly-timer-switch
nedavno porizeny 3 kousky .. lehke ovladani a perfektni zpracovani ... spinaji bez jedineho problemu .....

Old Post 21-10-2012 v 04:49 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ydsscc
Nový Člen

Karma uživatele ydsscc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 85

ahoj, stykac zda se jako dobry reseni bez obav... napriklad http://www.elektromaterialy.cz/?p=p...0-10-230V-AC-DC ? Muzete nekdo nacmarat jak ze se to v kombinaci s hodinama resi? jako ze zasuvka-hodiny-stykac-predradnik-lampa?

dik)

thc lover

Old Post 24-10-2012 v 09:33 AM
ydsscc je offline   Profil uživatele ydsscc   Find more posts by ydsscc   Foto galerie člena ydsscc   Click here to Send ydsscc a Private Message   Add ydsscc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od ydsscc
ahoj, stykac zda se jako dobry reseni bez obav... napriklad http://www.elektromaterialy.cz/?p=p...0-10-230V-AC-DC ? Muzete nekdo nacmarat jak ze se to v kombinaci s hodinama resi? jako ze zasuvka-hodiny-stykac-predradnik-lampa?

dik)


http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=234850

a jinak tady je o tom cele vlakno chce to aspon minimalne hledat http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Old Post 24-10-2012 v 16:07 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 87

mě taky odcházely spínačky jak na běžícím pásu, ale z trochu jinýho důvodu. Mám stykač, ale je až za hodinama a ovládal jsem ho "ručně" přivedením ovládacího proudu z bytu, abych mohl vypnout světlo předtím, než otevřu dveře od pěstírny, aby to nesvítilo do celýho bytu a já tak na sebe zbytečně neupozorňoval. Vzhledem k tomu že mám 600w, tak se po každým druhým vypnutí/zapnutí stykače odpálily hodiny, takhle jsem odpálil asi čtvery, než jsem se na vypínání světla vykašlal a dojel celou várku v pohodě s jedněma hodinama. Na další kolo si ten stykač zapojím jinak a budu ho ovládat spínačkama, akorát by mě zajímalo, jestli je stykač stavěnej na to být zapnutej 18 hodin denně a kolik asi žere proudu. Mám tenhle model

http://www.ielektra.cz/stykac-25a-s...dulovy/d-74441/

jinak digitální hodiny nepoužívám pořád se mi nulovaly

Naposledy upravil plesnivá noha 15-11-2012 v 07:17 AM

Old Post 14-11-2012 v 21:16 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Kupujte od výrobce levněji Elektronické spínací hodiny Příspěvek č. 88

Na spínání 400w lampy sem vyzkoušel spousty hodin ať už datart nebo tesco či jiný kaměný shop a všechny díky vysokému startovacímu napětí do pár dnů odešli na věčné časy. Pak jsem objevil elektro hutermann. Jsou to přímo výrobci jejich výrobky prodávají i grow shopy ale o více než 100% dráž. jÁ ty hodiny používám už skoro rok a vše naprosto v pořádku.

Odkaz zde: http://www.hutermann.com/eshop/001/...aindukcni-zatez

Old Post 27-01-2013 v 11:36 AM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 89

zdarec,co si tam dal ten link,tak tie spinacky mam dvoje,a sem s nimi moc spokojny,jednoducha obsluha a nastavani,tez mozem len a len doporucit...

Old Post 27-01-2013 v 11:59 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 90

ahoj, přesně tyhle hodiny jsem včera koupil v tesku za 190.- a před měsícem v bauhausu za 250.- : (
z toho eshopu co odkazuješ budou chtít počítám nějaký poštovný, takže se to moc nevyplatí..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 27-01-2013 v 18:35 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 91

FYI: dle parametrů nejsou dimenzované ani o chlup na větší indukční zátěž než jakékoliv jiné spínačky do zásuvky

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 27-01-2013 v 19:29 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od asfalt
ahoj, přesně tyhle hodiny jsem včera koupil v tesku za 190.- a před měsícem v bauhausu za 250.- : (
z toho eshopu co odkazuješ budou chtít počítám nějaký poštovný, takže se to moc nevyplatí..


tak z tesca mi ty hodiny odešly velmi rychle ale tyhle jedou dobře

Old Post 27-01-2013 v 21:12 PM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
FYI: dle parametrů nejsou dimenzované ani o chlup na větší indukční zátěž než jakékoliv jiné spínačky do zásuvky


šestikouli bych si neriskl bez stykače ale na čtyřkile frčej zatím jako jediný co jsem zkoušel naprosto v pohodě, ale samozřejmně že jistota toho že to nebude kazový nebo podobně tam je... kdo má strach ať tam dá mezi to ještě stykač )

Old Post 27-01-2013 v 21:14 PM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baubr
Nový Člen

Karma uživatele baubr - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 94

Zdravim.driv jsem mel problem se spinacima hodinama mel sem asi 4..problem jsem vyresil stykacem..20A..od te doby pohoda..mam tam digitalni spinaci hodiny..ale posledni dobou se mi stalo ze meli vypnout asi opul 6 rano ale ve 3 rano jsem se vzubudil a uz to bylo vyple..takle se me to stalo asi dvakrat a netusim cim to muze byt ze se vypnou sami od sebe..nekdo nejaka zkusenost?jsem ve fazi rustu takze to snad tak nevadi.mam tam 400 na rust...dik za odpoved

Old Post 11-02-2013 v 09:34 AM
baubr je offline   Profil uživatele baubr   Find more posts by baubr   Foto galerie člena baubr   Click here to Send baubr a Private Message   Add baubr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 95

nevíte kolik proudu žere stykač?

Old Post 13-02-2013 v 15:50 PM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 96

http://www.vlastnispotreby.info/ind...e5b03f075100e6d

googlujkurva

Old Post 19-02-2013 v 13:18 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0139810 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív