Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny , čim spínáte světlo ?? Problémy řešení ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Upozornění Příspěvek č. 1


Zdravím,
tyhle spínací hodiny nejdou opravit, vyhořel mikrospinač, speci ) , pěknej zmetek MADE IN CHINA.
Taky nesplňujou normy, vypínají nulák, což je nebezpečný a protizákonný, pokud shoří, naruší se fotoperioda... NEKUPOVAT!!!!!!!!!!!!! Vyplatí se připlatit a koupit kvalitu.

Old Post 31-10-2001 v 21:52 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Upozornění hodiny Příspěvek č. 2


Takhle vypadá krabka, ve který TO nadnárodní monopol předhazuje d... v BAUMAXU. Doporučuju se tomu vyhnout

Old Post 31-10-2001 v 21:55 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Dotaz Hodiny .. Příspěvek č. 3


Zdravím brela .

Mám tyhle hodiny /koupený pro změnu v OBI/ , používám je půl roku a zatím spokojenost , možná jsem narazil na "dobrej" kus ale fakt nesplňujou normy ?? Tak to je jdu dneska vyhodit , naštestí mám jenom jedny jinak mám digitální časovače Hama za 499Kč , všem doporučuji koupil jsem je v Globusu a zatím spokojenost je to ten vpravo .

Zatím čau

Old Post 01-11-2001 v 05:49 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Pohodička Spínací hod. Příspěvek č. 4

Nazdar
Já mám tyhle spínací hodiny dwoje.
První z Baumaxu = 169,- ty mám asi rok
Druruhý z OBI = 299,- tyhle asi půl roku
a zatím si nemůžu stěžovatje to v poho.
Čau

Lopata

Old Post 01-11-2001 v 07:28 AM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix
Stálý Člen

Karma uživatele matrix - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

budíky - aktivátory Příspěvek č. 5

Čau všichni,taktéž jsem vlastníkem obou typů - ten budík jsem používal asi 2 dny,pak se z něj zahulilo a najednou byla tma ;o(((Zajel jsem okamžitě do globusu,kde jsem zakoupil tu digi Hamu - jede jako drak!!!Stála sice 490 kč alevšem ji vřele doporučuji a po zkušenosti s tím etronikem za 150 vočí bych ho radši ztáhl z prodeje - už v něj nemám důvěru,nechci přehánět,ale kdybych nebyl doma,tak místo kytiček uklízím asi popel po bytě ;o)))
Mějte se moooc vysmátě....

Old Post 01-11-2001 v 09:28 AM
matrix je offline   Profil uživatele matrix   Find more posts by matrix   Foto galerie člena matrix   Click here to Send matrix a Private Message   Add matrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění Aha .... Příspěvek č. 6

Asi tušim proč mi to neshořelo , pouštěl jsem skrz to jenom proud na úsporky 2x15W , mám to ted odpojený . O tý Hama digitálu jsem psal tady http://grower.cz/forum/showthre...02&pagenumber=2

2BohouR - Asi , asi.... , mhh?! ....asi ho máme stejnej !!

Old Post 01-11-2001 v 11:12 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

spínač Příspěvek č. 7

no já nevím, mám takový spínač, jaký jste prohlásili za shit (vypadá úplně stejně), ale je to prý česká produkce, no až na to, že neměří úplně přesně, +- čtvrthodinka, funguje dobře... ty chyby jsou navíc každý den stejné.. zatím no problém... stál 220,-. Jednou si koupím digitál, ale zatím to na utažení 100W sodíkovky stačí a jsem s ním docela spokojen...

zdarec

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 12-11-2001 v 09:17 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

E-tronic - shit Příspěvek č. 8

Tiez mam E-tronic spinac - digiitalny a mozem potvrdit, je na HOVNO. Stal ma 500Sk.Tiez odisiel mikrospinac, takze vrelo doporucujem bojkotovat tuto znacku.

SeeYa

Old Post 01-03-2002 v 19:30 PM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 9

No já mám ty hodiny taky, nevím jestli zrovna E-Tronic, ale jsou z Číny. Mám dvoje-jedny rok a půl a druhý asi dva měsíce a jsem s nima naprosto spokojen (zatím). Jsou z OBI a údajně by měli utáhnout až 3500W, ale to radši zkoušet nebudu .

Old Post 01-03-2002 v 20:38 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru ........... Příspěvek č. 10

takze Hlavo, analogove hodiny, ktere tu ukszujes mi fungujou 1/2 roku a to bez chyby - naopak digi slo po dvou urodach do haje. at zijou analogove hodiny

LEGALIZE IT !!!

Old Post 02-03-2002 v 00:43 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

....a já .... Příspěvek č. 11

takže mephisto....já jsem ten spínač nevyhodil , jenom mi spouští tři 18W zařivky a dávam na něj pozor . Ty digitály Hama mám skoro rok a bez chyb . Mám je tři

Čau

Old Post 02-03-2002 v 23:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Dotaz Příspěvek č. 12

Kupil som si v Baumaxe digitálne hodiny E-tronic a mal som tam nadstavenu periodu 18/6,14dni mi išli na 100% ale dnes čas sa posunul o 5h a časove programy boli zmazané.Neviete čo tomu je?Najviac ma na tom serie že som stratil nakup.blok.Baterku som tam dal tu ktora tam bola priložená.
Sargon78

Old Post 08-03-2002 v 10:36 AM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Palec dolů Druhe spinaci hodiny v haji (sodik 400W) Příspěvek č. 13

Mel uz jsem dvoje ruzne manualni spinaci hodiny a oboje nejakou dobu fungovaly a pak prestaly reagovat na vypinace a nevypnuly se. Ted jsem koupil dalsi, tentokrat digitalni, ale rad bych pred tim nez je zase sezehnu zjistil, co je spatne a jak to pripadne zapojit jinak a lepe. Poradite nekdo?

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 16-01-2005 v 20:01 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Jsem lama? Příspěvek č. 14


Zapojene to mam takto. Snad vam ten nakres pomuze a najdete chybu. Budu rad, kdyz mi to opravite. Hodiny mam predtim vsim.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 16-01-2005 v 20:07 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 15

zapojene by to malo byt v poriadku. mozno ak si tam nemal kondik tak to malo niaky vplyv tou jalovou zlozkou (ci ako sa to vola, stredna je uz davno skoncena). myslim ze by ti to malo ist v poho. ja mam digitalne myslim na 3600w (otazka este znie ako dlho vydrzia) takze tie by mali vydrzat do tych 400 sodik + vetranie.

inak hodiny sa ti mohli odpalit aj tym, ze sa ti spiekli kontakty ale to je iba moja teoria. skus ich otvorit a pozri sa na spinacie rele


inak preco tu neni specializovane forum iba na problemy s elektronikou??? myslim to tak ako indoor, outdoor, pokrocile tecjniky a problemy... a este aj elektronika???

Naposledy upravil pildo 17-01-2005 v 14:00 PM

Old Post 17-01-2005 v 13:43 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 16

S tema specenyma kontaktama me to uz nekdo rikal, kazdopadne jsem to mel rozebrane a nevsiml jsem si niceho zvlastniho...

Jsem taky pro dalsi forum jen na elektricke problemy. tech ma porad kazdy dost. od svetel, pres zapojeni vetrani, snizeni otacek, specenych hodin az po pocitacem rizene pestirny.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 17-01-2005 v 15:22 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3026410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív