Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny , čim spínáte světlo ?? Problémy řešení ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 49

Zdravím nevím kam to napsat dneska sem koupil analogove spinaci hodiny a nevím jak je nastavit návod nepomohl Všem díky za rady

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 25-04-2011 v 17:21 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od ennbi
Zdravím nevím kam to napsat dneska sem koupil analogove spinaci hodiny a nevím jak je nastavit návod nepomohl Všem díky za rady


Analogové? Tak to bude asi kolem dokola ciferníku spousta takovejch zobáčkú a podle toho jestli je zobáček zamáčklej nebo vytaženej jsou hodiny seplý nebo rozeplý. Jo a ještě bývá na boku aretační vypínač pro trvalé sepnutí.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-04-2011 v 17:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 51

Jo jsou tam tzy zobáčky a tema zobackama nastacvim jak dlouho to pojede ne?

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 25-04-2011 v 17:37 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od ennbi
Jo jsou tam tzy zobáčky a tema zobackama nastacvim jak dlouho to pojede ne?


Ten ciferník kolem dokola má 24h, a je rozdělenej po 15 min. tzn každej jeden zobáček je pro 15 minut. Zmáčkni zobáčky mezi 7 a 9 h a hodiny Ti v tom úseku zústanou zaplý.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-04-2011 v 17:48 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 53

a kdyz chci jet 18/6 tak jak to nastavit vubec to nechapu

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 25-04-2011 v 18:07 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 54

18/6 zamačkej čudlíky od 0 až do 18cky. Zbyde Ti 6 hodin nezamáčklejch.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-04-2011 v 18:40 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 55

Aha tak takto díky mco za vysvětlení

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 25-04-2011 v 18:52 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 56

.. ja mel taky podobny problem
....normalne vyply a pak po pul hodine zase zaply nebo se nezaply vubec..takze nove no(140kc neni tak zase moc)

Old Post 25-04-2011 v 20:54 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Hodiny .. Příspěvek č. 57




citace:
Původní příspěvek od Hlava
Zdravím brela .

Mám tyhle hodiny /koupený pro změnu v OBI/ , používám je půl roku a zatím spokojenost , možná jsem narazil na "dobrej" kus ale fakt nesplňujou normy ?? Tak to je jdu dneska vyhodit , naštestí mám jenom jedny jinak mám digitální časovače Hama za 499Kč , všem doporučuji koupil jsem je v Globusu a zatím spokojenost je to ten vpravo .

Zatím čau



Tak jsem nahodou našel tento přispěvek , tenkrát v roce 2001 se mi zdáli ty jedny hama digitaly za 499 celkem drahý , no kdyby mi 2neukradli tak bych byl velmi spokojen protože ty posledni hodiny mi odešli při spinání 600W PRO VT a to možná kvůli prodlužovačce viz fota , jinak fungoval až do teto nehody , naštestí jsem byl doma a ošahal sem si prodlužku která skoro tekla , tak sem to vyškubl a takhle to vypadalo , chtěl bych upozornit že ty hodiny spínaly skoro 10let v kuse jestli je nekde ješte uvidíte , dobra investice , Čau Hlava

Old Post 15-09-2011 v 13:28 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Spínací hodiny EMOS TF-16 Příspěvek č. 58


Zdravím,

Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s těmito spínacími hodinami.

Dneska jsem přišel domů v době, kdy měli mít kytky tmu, ale ejhle, někde chyba. běžely mi 3 hodiny přes a hodiny nespínaj. Nevím v čem může být problém, zkoušel jsem to znova celé nastavit a pořád běží seplé.

Mám je asi 14 dní, doufám, že jsem si zase koupil nějakej šmejd

nějaké zkušenosti ? Případně, mám teď posouvat kytkám den a noc ? nebo jen nechat zkrácenou noc ?

Old Post 29-09-2011 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 59


Nemáš někde na straně zaplý ten ON režim ? Většina těchhle mechanických spínaček to mívá. Pokud to spíná ale nerozpíná, pak potřebuješ před lampu stykač a teprve ten budeš ovládat tady těma spínačkama. Vypadá to, že se ti spékají kontakty a nechcou se rozpojit. Ale pokud nemáš aspoň 400W a víc, tak bych to reklamoval, protože by se to nemělo dít a rozhodně né krátce po nákupu.

EDIT:

Přikládám schému jak zapojit ten stykač. ( a taky zbytek věcí)

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 29-09-2011 v 14:15 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 60

Musíš to přepnout na těch spínačkách z boku, myslím že směrem dolů pak funguje časovač jinak to jede pořád

Old Post 29-09-2011 v 14:16 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Spínací hodiny EMOS TF-16 Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Wrath
Zdravím,

Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s těmito spínacími hodinami.


Ano , máme počti si to tady od začátku a nezakládej zbytečná témata , čau Hlava

Old Post 29-09-2011 v 14:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Jsem tu novej a pořád mi tu dělá problémy něco najít. Příště budu lépe hledat

Jinak problém jsem už vyřešil. Díky Chucku za podrobný návod. Ovšem problém byl banálního charakteru. Ten vypínač z boku skutečně slouží tak jak píše punkure, Přepínal jsem ho do správné polohy, ale problém byl v tom, že byť byl ve správné poloze, nesepl se kolíček pod ciferníkem hodin. Přehodil jsem ho manuálně šroubováčkem, Pokud se to bude opakovat, nejspíš to rozeberu a dám vědět kde byl problém.

Old Post 29-09-2011 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koston
Nový Člen

Karma uživatele koston - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 63

Zdravim kluci.
Měl bych větší problem kterej mě dost trapí a zaroven dost omezuje.
Mám 600 w lampy s předřadníkama mary každa lampa frčí na jedny spinaci hodiny . Spínaci hodiny jsou samozřejme před předřadnikema problém je v tom že hodiny se samy mažou při zapnuti lampy v určitej čas nebo misto toho aby přestali svítit tak nepřestanou a frčí to tam online i kdfyž by mělo pouze 12 h. ted jsem svítil boužel 72 hodin nechtěne a myslim si že to neudělalo moc dobrotu..už jsem vyzkoušel vše možné. mechanické hodiny. boužel také to samé. digitalní za 600 kč .Boužel to samé...prosím poradte ..

Old Post 05-11-2011 v 19:14 PM
koston je offline   Profil uživatele koston   Find more posts by koston   Foto galerie člena koston   Click here to Send koston a Private Message   Add koston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 64

Zdravím komunitu. Barel mé trpělivosti co se týče spínacích hodin už skutečně přetekl. Doposud jsem kupoval ty mr*ky kolem 100-200 korun, s kolečkem a dílky po 15 minutách. Včera, kdy jsem opět zjistil, že už 3 dny svítím nonstop jsem se už opravdu rozhněval Nechápu, jak to vyrábějí, ale ty hodiny spínají vysloveně podle nálady... takže Díky Hlavo a ostatní, dneska jedu pro pořádné spínačy

Old Post 06-11-2011 v 07:20 AM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1077390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív