Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizéry - komerční
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Který komerční vaporizér používáte?
Volcano
Vapir
VapLogic
AroMed
BC
INAVAP
SuperVapor
Go go vapor
MiniVapor
jiný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
cre10
Nový Člen

Karma uživatele cre10 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1  

ad zkusenosti s Vaporisatorem Příspěvek č. 49

nedavno sem taky koupil novyho vapira za sedmicku, pride mi ze vsechno zhuluje jinak, speky. slukna, bong, vodnice a to samy i vapir. me se nejvic libi stav po bongu, ale to je vec nazoru po vapiru nemam takovej ten zhulenej tlak v hlave oci spise otevreny, zaseky, kratkodoba pamet uplne nejhorsi, pocit ze nejsem zhulenej, ale pritom sem dost. mozna ze bych ho prodal na konci prazdnin tak za bura cre20@seznam.cz

Old Post 22-07-2004 v 10:13 AM
cre10 je offline   Profil uživatele cre10   Find more posts by cre10   Foto galerie člena cre10   Click here to Send cre10 a Private Message   Add cre10 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
led
Nový Člen

Karma uživatele led - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2 

ad holandsky vapo za 4.000,- Příspěvek č. 50

to kolda: prave uvazuju o koupi vaporizeru protoze moje plice uz maj dost, muj favorit je Volcano, ale zatim na nej nemam (17 000,-Kc)

takze uvazuju koupit zatim nejakej levnejsi, uvazoval jsem o BC Vaporizeru za 2650,-Kc ale zatim sem o nem neslysel moc dobreho

má ten holandskej za 4000,- Kc termoregulaci? kde bych ho sehnal? fakt to zhuluje?

diky za odpoved

Led

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:42 PM

Old Post 08-09-2004 v 11:33 AM
led je offline   Profil uživatele led   Find more posts by led   Foto galerie člena led   Click here to Send led a Private Message   Add led to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
led
Nový Člen

Karma uživatele led - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2 

BC Vaporizer Příspěvek č. 51

ahoj, po deseti letech huleni sem se rozhod, ze ulevim plicim a poridim si vaporizer. Muj favorit je Volcano, ale zatim na nej nemam (17000,-Kc)

uvazuju o koupi BC Vaporizeru za 2650,-Kc. Mate nekdo zkusenosti s timto vaporizerem? funguje, jak vaporizer fungovat ma?

diky za odpoved

Old Post 08-09-2004 v 12:44 PM
led je offline   Profil uživatele led   Find more posts by led   Foto galerie člena led   Click here to Send led a Private Message   Add led to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

ad BC Vaporizer Příspěvek č. 52

vampír za 3litry??? to bude nˇáký šméčko, nebo ne? Když už chceš vaporizér, tak si kup pořádnej, levný šunty ti zašitujou plíce víc, než kdybys hulil asfalt...na tomhle se nedá šetřit, prostě-když už vampír, tak pořádnej, taky se to projeví na ceně.

2003 balkón

2005 outdoor

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:47 PM

Old Post 09-09-2004 v 14:25 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolda
Nový Člen

Karma uživatele kolda - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2  

ad holandsky vapo za 4.000,- Příspěvek č. 53

nema regulaci, ale imho ji nepotrebuje a zhuluje to
zrovinka vcera jsem se svou bejvalkou jeden radne otestovali
Kolda

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:43 PM

Old Post 21-09-2004 v 16:26 PM
kolda je offline   Profil uživatele kolda   Find more posts by kolda   Foto galerie člena kolda   Click here to Send kolda a Private Message   Add kolda to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kolda! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivaporizeit
Nový Člen

Karma uživatele Ivaporizeit - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 9  

ad BC Vaporizer Příspěvek č. 54

ja som si zase BC vaporizer kúpil za 2500,-,používam ho a som s ním spokojný,dôležité je dodržať návod na použitie,je to kvalitný kanadský vaporizér nemá však termostat a doba jeho použitia je tak obmedzená na 30 min,ale za tú chvíľu už som dávno v pohádkách...

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:49 PM

Old Post 09-10-2004 v 20:27 PM
Ivaporizeit je offline   Profil uživatele Ivaporizeit   Find more posts by Ivaporizeit   Foto galerie člena Ivaporizeit   Click here to Send Ivaporizeit a Private Message   Add Ivaporizeit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enzo
Stálý Člen

Karma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% PěstitelskáKarma uživatele enzo - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 97  

Palec dolů ad BC Vaporizer Příspěvek č. 55

ja tento typ vaporizeru vlastnim uz asi 2-rok..pouzil som ho asi 3x, celkovo som z neho velmi sklamany,dosahuje sa s nim velmi minimalni high a potvrdilo sa mi ze sa neoplati kupovat lacne veci...radil by som radsej kvalitu...a myslim ze volcano tou kvalitou je. (19 500,- Sk) ale draha kvalita

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:50 PM

Old Post 01-01-2005 v 02:30 AM
enzo je offline   Profil uživatele enzo   Find more posts by enzo   Foto galerie člena enzo   Click here to Send enzo a Private Message   Add enzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulien
Stálý Člen

Karma uživatele hulien - 39% PěstitelskáKarma uživatele hulien - 39% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 52  

ad holandsky vapo za 4.000,- - vapo Příspěvek č. 56

ja mel moznost vyzkouset a muzu doporucit...nejsem si jisty cenou..ta zakladni verze stoji 7140k,nejdrazsi luxe za 9996k+450 trafo..typek co to vyrabi huli petatricet let a ma to radne vychytany..a pokud kupujete deset kusu mate 40%slevu...

hulien

Naposledy upravil 27-07-2005 v 20:43 PM

Old Post 08-01-2005 v 14:19 PM
hulien je offline   Profil uživatele hulien   Find more posts by hulien   Foto galerie člena hulien   Click here to Send hulien a Private Message   Add hulien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdn
Nový Člen

Karma uživatele vdn - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 3  

ad vapir Příspěvek č. 57

www.de-verdamper.nl Kdo si priplati neprohloupi. Nejprodavanejsi vapik v holandsku. Od 6000 - 10000 Kč. Dava takovy dardy ze sem z toho debilni. Jestli chcete zustat pri rozumu NEPORIZOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ty kecy ze vapiky moc nedavaj jsou kecy od lidi co maj doma VAPIR kterej je nejhorsi.Pisu z vlastni zkusenosti protoze jsem ho mel a zkusil jsem dost jiných druhů.Nepořizovat levne nefunkcni varianty. V holandsku maj nejlepsi huleni tak maj i nejlepsi vapiky do prdele tak setrete a PORIDTE SI HO HNED. Napiste mi na mail pokud nekdo dal na mojí radu jak to dopadlo.Rad si popovidam jak je nejlepsi a mužem dat vapo dejchanek.

Naposledy upravil 28-07-2005 v 12:30 PM

Old Post 16-03-2005 v 22:53 PM
vdn je offline   Profil uživatele vdn   Find more posts by vdn   Foto galerie člena vdn   Click here to Send vdn a Private Message   Add vdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

Cool Vaporizer Příspěvek č. 58



Pri surfovani netom som objavil vapik za cca. 1400 Czkorun.
Zaujalo? Mna urcite. Vapik ma skvely dizajn, napajanie je v poho, cena podla mna tiez. Jedina vada ktoru som objavil je ze nema regulator teploty, ale aj bez takejto vymozenosti sa da zit.
Pozrite toto na delux verziu za 79,80 kan./ dolacov:

http://www.bcvaporizer.com/Merchant...tegory_Code=bcv

Alebo toto na napajanie z autozastrcky za 74,80 kan./dol.:

http://www.bcvaporizer.com/Merchant...tegory_Code=bcv

www.bcvaporizer.com

http://www.bcvaporizer.com/Merchant...tegory_Code=bcv

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Naposledy upravil Niga 09-04-2005 v 17:21 PM

Old Post 09-04-2005 v 16:35 PM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zike
Stálý Člen

Karma uživatele zike - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 61  

ad Cool Vaporizer Příspěvek č. 59

Tenhle vap ma kamos a docela slusny pokourenicko ( za tu cenu ) ale problem je ze pokazdy pul hodce KOURENI ho musis vypnou aby se schladil, coz je docela na hovno a nepohodlny...protoze z takovy mechanickyho vapu je pulhodka dost malo... ale tak dva az tri lidi si trosku pokouri..ale je to spis takovej osboni..nabijes a pul hodky si pokurujes...

Naposledy upravil 28-07-2005 v 19:51 PM

Old Post 09-04-2005 v 17:42 PM
zike je offline   Profil uživatele zike   Find more posts by zike   Foto galerie člena zike   Click here to Send zike a Private Message   Add zike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snejky
Stálý Člen

Karma uživatele snejky - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 55  

ad Cool Vaporizer Příspěvek č. 60

tady http://www.smokeshop.cz/index.php?f...ca4319584f4018f na smokeshopu se dá koupit za 2600. Ta přirážka je celkem blbá ale zas se to nemusí dovážet z ciziny.

Zašpekulujem si?
11.5.1981 zemřela legenda: Robert Nesta Marley. Díky Bobe
už nikdy se nebudu hádat se sinuhetem

Naposledy upravil 28-07-2005 v 19:52 PM

Old Post 10-04-2005 v 11:37 AM
snejky je offline   Profil uživatele snejky   Find more posts by snejky   Foto galerie člena snejky   Click here to Send snejky a Private Message   Add snejky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niga
Stálý Člen

Karma uživatele Niga - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 184  

ad Cool Vaporizer Příspěvek č. 61

O vyhodach vapikov sa dost pise na:

http://grower.cz/forum/showthre...light=vaporizer

Dali sme sa do služby ducha, preto musíme prejsť cestu života tŕnistú
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ak este nepoznate vyznam skratiek ako LOL, IMHO,.. kliknite Sem

Naposledy upravil 28-07-2005 v 19:52 PM

Old Post 13-04-2005 v 08:21 AM
Niga je offline   Profil uživatele Niga   Find more posts by Niga   Foto galerie člena Niga   Click here to Send Niga a Private Message   Add Niga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

ad vapir Příspěvek č. 62

ahoj stim holandem mas recht neni vapo jako vapo http://www.de-verdamper.nl pokud jsi skudla tak jdi do horkovzdusky ja bych ji dal prednost pre vseljakejma podomacku virobenejma prepalovackama verdampr je fakt kvalita pomoci vapovani z nej dostavate cisty a hlavne az 4krat vice THC. pokud mate zajem kontaktujte me na vaporizer@atlas.cz rad vam ho prezentuju v praglu nebo pujcim na skousku zdarma oproti zaloze.

Naposledy upravil 28-07-2005 v 12:32 PM

Old Post 25-07-2005 v 13:23 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Vaporizéry - komerční Příspěvek č. 63

Prosím, pište sem své zkušenosti s komerčními vaporizéry (těmi, co se dají koupit v obchodě).
Prosím, nepište sem jen "jsem s ním spokojen", ale pokuste se napsat i proč - já nevím, třeba že je levný, že je přenosný, že nevyžaduje velkou údržbu, že dobře zhuluje, prostě pokud možno i nějaké bližší informace. Byla bych moc ráda, kdyby tento thread i thread o náhradách a "urob si sám" vapících byly i vodítkem pro medical users, přece jen je rozdíl mezi "běžným huličem", který třeba ocení vyšší high, a medical uživatelem, který ocení hlavně to, že vapík neuvolňuje žádné zplodiny.

Příspěvky jsem sem překopírovala z archivu Google, protože jsem včera tak horlivě přesouvala, spojovala a mazala, že mi po hodině a půl nedošlo, že spojovaný thread je mnohem starší než již spojené, tudíž vymažu-li první příspěvek, pohřbím celý thread, omlouvám se .

Volcano
___________________________________________________
příspěvek od uživatele prdow
VAPORIZÉRY
VOLCANO VOLCANO VAPORIZER BY VAPORMED - ROLLS ROYCE MEZI VAPORIZERY 16900 5%
VAPIR-cordless VAPIR VAPORIZER BY AIR2 - U.S.A. - ACCU + BATT 14900 5%
VAPIR-corded VAPIR VAPORIZER BY AIR2 - U.S.A. - s adapterem do sítě 12900 5%
BUB-1 SMOKE BUBBLE - skleněný vaporizer 750 22%
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Hellboy
Skoda toho podomaacky vyrabenyyho Vapiiku...takovyy praace, tag vychytanyy a prd z toho... i gdyz ja se ho chystam taky negdy - mezi svyymi milioony plaanuu - vydelaavaanim na byt - hulenim a chozenim na tri vejsky naprosto ruuzneeho zamerenii a cestovaanim posvete - prubnout - paac sem presvedce, ze chyba je v proudenii vzduchu....
No a to si mysliim i proto, ze sem celej silvestr z tohodle Vapiiku zn. Vulcan paalil a je supr a krome proudu vzduchu to samýýý co groweraackej... Inak muuzu zkusit domluvit (zkusit, nic neslibuju) slevu, paac je sem Khaamos dovaaziii... tag dyztag PM, zatim se mejte a cus ....
P.S. jestli negdo maate ten Grower Vapiik rozestavenej ci postavenej, tag bych ho moznaa i vodkoupil a jen predelal v raamci setreniii casu ...

příspěvek od uživatele t3
jj btw ja jsem taky selal po domacku ten vaporizer a jediny pozitivum jsem shledal opravdu vznikajici chut,, mnam,, ale ucinky byl tak z 1/3 proti tomu kdyz to kourim normalne ze skla nebo dymky.. bude to chtit ten horkej vzduch... pac nez se to na te pajce cele "odpari" trva to dost dlouho... proto si myslim ze horkovzdusna pistole by to taky mohla resit )
___________________________________________________
příspěvek od uživatele DrZ
Ahoj groweři a growerky.

Vím, že je Volcano Rolls Royce mezi vaporizéry a málokdo má možnost ho vyzkoušet na vlasní kůži (plíce). Zakládám tento thread, aby se ti z nás, co s ním mají zkušenosti, o ně podělili s těmi, co o něm uvažují. Dále bych rád, abyste uvedli, kde a za kolik jste svůj Volcáno koupili, a jak jste byli spokojený.

Takže abych přispěl se svou troškou do mlýna.
Volcáno jsem nekupoval primárně jako hulicí hračku, ale qůli své závislosti na cigaretách. Několikrát jsem se snažil přestat kouřit a nikdy to nevyšlo. Jsem od přírody požitkář a než si odpírat slast z kouření radši risknu rakovinu. Teda až do nedávna, kdy jsem se odstěhoval od rodičů. Mám pokojíček oddělenej sádrokartonovou stěnou od jinýho pokojíčku, kde žije dlouholetý kuřák (50 let, 60 cíg/den od 15) a kolikrát poslouchám árii jeho kašlání, chrchlání a lapání po dechu celou noc.
Říkal jsem si, tak todle ne, takle dopadnout nechci... a začal jsem sondovat na netu, co s tím. Žvejkačky, náplasti a podobný nesmysly bylo to první, co jsem zavrhnul. Přijde mi to strašně nepřirozený a takový, no.. slabý řekněme. Mam dva kámoše, co se pořádně rozhulili a sekli s cígama. To u mě bohužel nepřipadá v úvahu, protože jsem na jakýkoliv drogy extrémně citlivej, po ganje se nedokážu ovládat, často ani mluvit, zaostřovat zrak.... A to se do praktickýho života moc nehodí.
No a pak jsem objevil vaporizéry. Nejdřív se mi nechtělo moc utrácet, jsem student a prachama zrovna neoplývám. Investoval jsem cca 2000 Kč do pájky, drátěnky, kamnářskýho tmelu, čajovýho "vajíčka", který má po obou stranách dírky, takže je velice výborný na prohánění horkýho vzduchu, dovnitř se dá matroš a zašroubuje. Je z oceli, no prostě ideální.... Vymyslel jsem to naprosto geniálně, na pricipu kýble, horkej vzduch bude nasáván při nadzdvihnutí vajíčka a v něm zabodnutý pájky, pak vajíčko odšroubuju a flašku stlačím dolů.
Pěkná teorie, ale bohužel nefungovala. Pájka strašně, ale opravdu příšerně smrdí a nevím, co všechno uvolňuje za sajrajty, stejně jako drátěnka, bleeeee.
Teprve potom jsem začal se seriózním výzkumem netu, prošel jsem spousty threadů na overgrow.com, stránek, co mi vyhodil google atd., strávil jsem na tom víc jak měsíc. Naštěstí se mi podařilo píchnout se na neomezenej a pekelně rychlej internet jedný mamutí společnosti, která se neobtěžovala zaheslovat si podnikouvou wifinu.

Výsledky mého bádání by se daly shrnout do pár bodů:
1) Jako amatér bez téměř jakýhokoliv vybavení (kromě pájky, kterou jsem si koupil na výrobu původního vaporizéru) nejsem schopnej dosáhnout zdravotní nezávadnosti home-made vaporizéru, a o tu mi jde především
2) Vaporizéry s použitím přímého tepelného zdroje, např. ohřívané kovové misky (BC vaporizer) jsou neúčinné, nespolehlivé a náročné na obsluhu
3) Vaporizéry používající horkovzdušnou pistoli můžou být relativně zdravé, je-li zdroj tepla keramická destička. Porblém může být větrák, který často uvolňuje větší množství škodlivin než samotný tepelný element. Dále je manipulace s pistolema značně nepraktická, riziko požáru je značné (hlavně když se člověk vyduní, že ani neví, jaxe jmenuje)
4) vaporizéry pod 100 USD nemá vůbec cenu kupovat, pozitivní feedback neměl ani jeden

Z vaporizérů s nepřímým zdrojem tepla (horkým vzduchem) je nejdražši ale zároveň nejúčinnější, nejjednodušší na obsluhu a nejkvalitnější právě Volcano. Jeho vysoká cena mnoho lidí odrzuje, a to dokonce i v USA, kde by si ho mohl dovolit fakt každej, kdo pracuje třeba i v Mac Donaldu. Přepočítám-li si jeho cenu na cigára, vychází mi v ČR cca rok kouření. Čili budu-li ho používat jako substituci kouření rok, zaplatí se mi. Co se zdraví týče, je k nezaplacení. Navíc je jeho vysoká cena velice účinnou motivací, aby ho pak člověk nezavřel do skříně, ale skutečně používal. A cigára si pak stejně nebudete moct dovolit, hehe.

Co se týče použití, je opravdu maximálně jednoduchý a obsluhu zvládne žížala po dvouhodinovém tréninku, potkan po jedné ukázce, a jakýkovliv primát včetně člověka intiuitivně bez ukázky a tréninku jenou rukou (levou) a se zavřenejma očima. Dokonce i anglická královna.

To je pro mě hrozně důležitý, protože jsem zhejčkanej cigaretama, který nevyžadujou víc, než strčit do huby a zmáčknout tlačítko zapalovače. Na zapalovače se škrtacím kolečkem jsem moc línej. No a kdybych měl manipulovat horkovzdušnou pistolí, žehličkou apod., a přitom ještě tahat výpary z bongu, šroubovat uzávěry a kontrolovat kouř, tak se na to do tří dnů vyseru, beze srandy. Já mě znám. Mám mě rád, ale vím, že jsem stráááášně línej. Na volcanu jsou 2 čudlíky, jeden na žhavení a druhej na nafouknutí balonku. Pak ještě jedno kolečko, když provaporizovávám poprvý, je otočený doleva (nízká teplota), pak ho při každým dalším naplnění šprcgumy otočím o kousek doprava. To je všechno. Komora se na vršek vulkana nasazuje a nešroubuje, drží ji jen gravitace. Balónek se vyndavá povytáhnutím, zandavá zatlačením. Lehčeji to už opravdu nejde.

Vaporizováním se eliminuje přes 99% škodlivejch látek, a úplně všechny karcinogenní látky. Takže budete-li vaporizovat řekněme 15x - 20x denně místo kouření, je to, jako byste vykouřili za rok 2 krabky speciálních cigaret nezpůsobujících rakovinu. Ale tolik tabáku rozhodně nepotřebujete. Vaporizuju hoooodně silnej tabák určenej pro dýmky a vychází mi jemná mlha mňamkový chuti. Najednou dávám asi takový množství tabáku jako v 1 cigaretě jenou až dvakrát denně a každou nálož provaporizovávám i 10x. Tímto tempem do sebe dostanu tolik škodlivých látek, jako bych kouřil 4 cigarety za rok. Čas vyměnit nálož přichází, když z tabáku nevychází žádná pára ani vůně ani na nejvyšší teplotě a i po inhalici pociťuju absťák.

Co se týče trávy, tak tu jsem ještě vaporizovat nezkoušel, ale příští tejden si asi nějakou dám. Hulím dost málo, asi míň než většina spolugrowerů. Cca jednou až dvakrát měsíčně (10 let). Mám 430w sodík a pěstuju sativy, skoro všechny končej v mrazáku a následně u kamarádů. Na mě je ganja moc silná, mám po ní šílený deliria, mluvím s bohem, na kterýho jinak nevěřim, vystupuju z hmotnýho těla a cestuju, vnímám vícedimenzionální prostor (rekord 18D), a nepoznám, jestli se mi chce na záchod nebo ne. A tak se mi naskytne vhodná příležitost jen hodně málokdy, musím bejt v klidu a nesmím mít další den práci nebo školu, protože to cejtívám kolikrát i další den. Ale hrozně ji miluju. Ganju teda, školu už míň a práci ještě daleko míň.

Volcano jsem kupoval přes www.discountworldonline.com, posilaj celosvětově do 5 dnů a stojí 499 doláčů + 40 poštovný, tj. 539 chechtáků americkejch, což je 12 400 korun československých. Bylo to naprosto v pohodě za 4 dny a chrochtám si. Zajímavý je, že přímo od výrovce je maloobchodní cena vyšší. Záruka 3 roky.

V létě se plánuju brouzdat lesama a loukama a sbírat léčivý rostliny, kopřivy, malinový a bukový listí, pampelišky a tak a všechno to sušit a udělat si sbírku, kterou budu v zimě vaporizovat a vzpomínat na léto, jsem zvědavej, jak chutná ostružiní s borovým jehličím... To jen abych vám i sobě připomněl, že život není jen o hulení.

___________________________________________________
příspěvek od uživatele Wladimir518
No tak na to sem zvědavej, teoreticky by to mnělo bejt účinější než šlukovka, nebo klasický brko co?????
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Sinuhet
Wladimir: Pokud vim, tak je to opacne. Melo by to byt mene ucinne.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Wladimir518
2 Sinuhet
jaktože míň učinný??? Vždyť při klasickym pálení se ti (+-) většina THC spaluje, a u toho vaporizéru bys nemusel mít tak vysokou teplotu takže by se toho THC tolik ???nespálilo“ a ty bys ho dostával do oběhu víc než při čadění třeba ze šlukovky. Jestli se mýlim tak mně poopravte, bylo by fajn kdyby někdo sehnal podložený informace...........
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Sinuhet
Moje informace jsou z vyzkumu kde srovnavali obsah aktivnich latek v kouri z jointa, sluken, vodaren, bongu a vaporizeru. Vaporizer ma v kouri mene ucinnych latek nez joint, ale take tam ma mene skodlivin.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Sinuhet
Tady mate odkaz. http://www.maps.org/mmj/vaporizer.html
Jsem zvedav kdo z vas to opravdu precte.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Locki23
Sinuhet: To zni fakt divne...taky by me zajimalo odkud to mas. Dobre vyladenej vapik musi mit jednoznacne nejlepsi vysledky tedy - nejvetsi objem ucinny latky / nejmin svinstva.

Nejhur na tom podle myho bude slukna, kde se to primym plamenem temer vsechno upali a dehtu jak stracek.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Wladimir518
ja si ako nejsem moc jistej s tim co napíšu, ale: THC se odpařuje při teplotě něco kolem 200°C spíš o trochu víc, při kouření máš teplotu něco kolem 600°C (to červený vepředu na jointu, motor tomu řikaj) a z toho plyne, že to THC spíš spalíš, takže bych spíš souhlasil s Locki23 a to sice, že dobře vyladěnej vapík má nej učinnost........
PS: fakt newim co sem to teď vyplodil ale už to čet dokonce někde tady bna GROWERU ???mám zato :-)“
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Pospi
Panove jen sem se chtel vecpat do diskuze a podelit se s vami o me zkusenosti a zazitky s timto http://shop.grasscity.com/shop/grasscity/vapormed.html vaporizeram. U nas stoji cca 17000,- ale musim rict ze je to fajnova zalezitost..... je to proste takovej cistej zhul bez jakyhokoliv dehtu a nikotinu a jinejch toxickejch sracek....
a zmatlung je to maximalni fakt jizda......
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Sinuhet
Odkaz odkud to mam jsem vam napsal. Ano vaporizer ma malo svinstva, ale taky o neco mene thc. Ale na stejnou zhulenost staci zhulit mene svinstva nez u jointa. Jde o to co meris. Jestli obsah THC ve sluku nebo pomer THC skodliviny ve sluku. To prvni ma lepsi joint, to druhe ma lepsi vaporizer.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Born2Die
Já tu někde psal, že ten mobilni vapik funguje parádně, ale pak jsem přišel na to že má celkem velkou spotřebu. Vyhulí celkem schopně, ale když dám stejný množství do bongu, tak ani nedohulim a mám dost.Z toho vapíku bych ještě dal.

Je to tak na to mít doma pořádnej vaporizer a tenhle mít jen na akce venku, chce to jen překousnout tu spotřebu...
___________________________________________________
příspěvek od uživatele inVALIDa
lepsi je na http://www.maps.org/mmj/pr5.02.03.html
___________________________________________________
příspěvek od uživatele DrZ
Zajimavej odkaz, diky ti. Skoda, ze bylo zatim zkoumani ucinku vaporizeru tak malo zkoumano. Pokud se nemylim, tak otestovano bylo 10 g marihuany po 400 mg davkach, tj. 25 davek. Pri 7 ruznych zpusobech paleni nebo vaporizovani bylo ve dvou vaporizerech pravdepodobne vaporizovano cca 7x, 3x z jenoho a 4x z druhyho. Vyzkum v takovemto mnozstvi mi prijde naprosto neucinny az smesny, k tomu, aby se doslo k nejakym objektivnim statistickym hodnotam je treba mereni alespon v radech desitek, ale spis vice.
Dale bych chtel podotknout, ze pouzite vaporizery mi nepripadaji jako spickove vyrobky typu vulcana, ale jeden podomacky vyrobeny a druhy a la BC vaporizer, tj. asi nejneucinnejsi komercni vaporizer na trhu. S vaporizery je nejdrive potreba se seznamit a vyladit si je, aby z nich clovek dostal maximum. Coz se mi pri 4 pokusech jevi jako nerealne.
Pouzita marihuana byle evidentne oprcana a nekvalitni, nicmene ke srovnavacim testum mezi jointem, vodnici a vaporizerem by mela stacit.
Jsem rad, ze byl tento vyzkum ucinen a jen si preju, aby byl daleko rozsahlejsi a s vice dokumentaci. Vzdyt ani nevime, jestli bylo dosazenych hodnot docileno pri jednom vaporizovani nebo provaporizovanim ganjy treba 6x az do mrte. O nedostatecnem vyzkumu svedci i fakt, ze ve srovnatelnych pokusech v 70. letech byl pomer THC/mnozstvi dehtu 10x priznivejsi!
Takze secteno a podtrzeno, at si rika kdo chce co chce, ja povazuju kvalitni vaporizer za ucinnejsi a zdravi prospesny a chce-li nekdo tvrdit opak, at sve argumenty podepre fakty a ja svuj nazor rad do zakladu zmenim.
Jeste jenou diky za odkaz Sinuhetovi, precetl jsem si na overgrow, jak jsou vaporizery malo ucinne ve srovnani s kourenim atd., a jsem rad, ze vim, odkud vitr fouka.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele virgill
mam ho doma a funguje ale chce to dobry huleni
___________________________________________________
příspěvek od uživatele virgill
jo ja mam ten mensi a ten s bankou funguje taky ale neskousel sem primo ten jejich model ale podobnej....
___________________________________________________
příspěvek od uživatele srnec
Co rikate na tenhle? http://www.plasticsmithbc.com/
V prepoctu za 1450,- KC...
___________________________________________________
příspěvek od uživatele srnec
Preklad:

Ja:
Chtel bych si objednat jeden BC Vaporizer Deluxe. Nevim zda je mozne jej poslat do CR a take nevim zda cena obsahuje postovne. Jake jsou moznosti platby BC Vaporizer Deluxe??
Diky za Odpoved
Ondra

Odpoved:
Dobry den,
Dekuji za vas zajem o BC Vaporizer. Zasilani BC Vaporizer do sveta neni zadny problem. Pro evropu se prodava The Deluxe Vaporizer for Europe use is BCV003-220 (evropska zastrcka) za 75 kanadskych dolaru a mezinarodni postovne je 34 kanadskych dolaru. Muzete si jej objednat na nasem webu:http://www.bcvaporizer.com nebo nam poslat penezni objednavku.

Ja:
A doopravdy to funguje? Muj kamarad si jeden levnejsi koupil a nefunguje tak dobre jako ty drazsi modely. A ma regulator teploty??
Diky

Odpoved:
Prodali jsme jiz pres 40,000 vapoizeru. Regulator teploty by mel opacny ucinek (nemel uziti-nevim jak to presne myslel...)...Nas vapoizer dosahuje max. teploty 300C. Co je vice dulezite je teplota povrchu materialu z ktereho je vyrobena mistiska (na hulco). Je to jako varit vodu... Vis ze se vari pri 100C ale pokud horak nastavis na 100C a das na to hrnec s tou vodou bude to trvat vecnost nez se voda zacne varit. Potrebujes aby teplota hrejici casti byla jaksi vyssi aby rychle vaporizovala THC. Ty chces uvolnit to THC rychle... Jinak nebudes vedet kdy jej inhalovat.
Dik
??????????????????

Tak co na to rikate. Uff a je to na svete. A ted potreboval ty rady )
___________________________________________________
příspěvek od uživatele freshman
Zdarec. Zatim jsem neměl možnost vapor vyzkoušet. Ale zajimalo by mne jestli bude velkej rozdil mezi dvema zpusoby vaporizace
1. matros ke koureni se zahriva na pevnou teplotu, a extrakce(vaporizace) probiha proudenim nasavaneho ( studeneho) vzduchu pres ten material.
2. ohriva se vzduch dodavany pumpou pres ohrivaci blok a vaporizace probiha tim ohratym luftem.
Myslim si ze bod 2. je vyhodnejsi, nebot nedochazi k poklesu teploty pri nasati vzduchu. Mate nekdo moznost srovnani ?
___________________________________________________
příspěvek od uživatele PiosOne
Takže nakonec jsem si sehnal koncovku pro EU a v sobotu jsem to předelal. Hned jsem se samozdřejme pustil do testování. Všechno šlape jak má, vaporizer se zahřívá, hulení se odpařuje, ja se vaporizuju. Až na jeden menší háček a to ten, že jsem si toho musel dát 2x plnou misku hulení, abych začal něco málo cítit v hlavě. To hulení bylo SweetPurple, kterého mi normálně stačí jedno sklo. Ve vaporizeru jsem toho celkem měl cca 5 dávek. Nevím kde je chyba, nebo jestli musí člověk použít silnější model. Budu muset sehnat něco silnějšího a pak se uvidí.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Hive
Tak jsem celé tohle forum konečně přečetl, dalo mi to docela fušku

PissOne: To že nefunguje jak má by mohlo být způsobeno právě teplotou. Jestli se jedná o nějaký aromatický US nesmysl určený k lékařským účelům, nikoli zhulům
Vaporizer musí fungovat naopak mnohem lépe nežli třeba "fajfka" , protože při hoření se spaluje až 60% účinných látek.

Podle svých poznatků jenž jsem z inetu a literatury nabyl vím, že nejoptimálnější teplota pro vaporizaci je zhruba 220 stupnů celsia.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele PiosOne
Takže jsem napsal do firmy, že mě to nezhuluje:
Hi Steve, I received my vaporizer at friday. Thanks! But I'm not sure if it works correctly. I turn it on and after few minutes I put some cannabis into. I vaporized five times more stuff then is my limit and I still dont feel it. Where is problem? Did I need more powerfull cannabis to get high with vaporizer?
Odpověď:
Hello, The vaporizer does not give you a "big hit" It is vapor not smoke like a bong or joint. If it heats up then it's working properly. Vaporizers are simple. They all work on the same principle. THC vaporizes at 180C. You can't see the vapour but it is there. You should start inhaling as soon as you place herb in the bowl. Using a vaporizer results in an experience that is cleaner, richer, and clearer without the disorienting effects of smoked marijuana. The effect also lasts longer. A toke in the morning can keep a medical patient free of pain all through the day. People who sometimes use a vaporizer, but also smoke, don't get this effect. The CBD in the smoked marijuana builds up and blocks the THC. This explains why the "morning toke" works so well. Many smokers are familiar with the experience of smoking a large amount of cannabis the night before, waking up to have one little toke , and experiencing a better "high" than the night before. This happens because the night's sleep has metabolized enough of the CBD to allow a fresh burst of THC before the CBD takes over again.
Ed Rosenthals new book "Ask ED: Marijuana Gold-Trash to Stash".
www.quicktrading.com Please check it out. All the major producers of vaporizers including the BC Vaporizer are reviewed and tested. This book will answer all of your questions in detail.
___________________________________________________
příspěvek od uživatele GrowGrass
Jak sem to tak všechno čet tak nevim. Tady sem našel Pár Vapíků a vyzkoušim asi ten první.Neni to to pravý ale za ty prachy dobra fafka.

http://shop.grasscity.com/cgi-bin/g...Vaporizers.html
http://www.marijuanavaporizer.com/main.html
___________________________________________________
příspěvek od uživatele Walhalla2000
To je dobry, ze to neni bong, ze to je vaporizer, ze to tedy "nezhuluje"... no to ne... co si davam u kamosu vapika, tak tam vzdy dame to co do speka a zhuli to pet lidi na hodinu
___________________________________________________
příspěvek od uživatele enzo
presne tento Steve odpisal aj mne presne to iste asi pred 3 rokmi...ked som mu napisal ze to nezhuluje...proste o*eb

Naposledy upravil carlos 28-10-2006 v 00:23 AM

Old Post 27-07-2005 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

budu si kupovat BC vaporizér (někdy asi v půlce srpna, po výplatě), smokeshop.cz ho zlevnil na 1855,- Kč, info pak hodím, ale bude to čistě medical info - tzn. je mi jedno, jestli vapíky nezhulují, naopak, já to docela vítám

edit:
A dneska v noci jsem pojala ideu , doufám, že aspoň trochu se ukáže reálnou. Jsem teď neskutečně unavená a zkusila jsem na to trávu. Do šlukovky mrňavej kousíček, tak na dvě tři potáhnutí. A únava tak na.. hmm.. tři hodiny zmizela úplně, pak začala pomalu nastupovat (to jsem si dala ve 12 hodin, do tý doby jsem jen ležela). Tím myslím únavu toho typu, kdy nejste schopni nic víc než ležet. Ani číst, ani čučet na telku (předpokládám, TV nemám už dlouho, ale tak nějak si to pamatuju), ani kecat s lidma. A po šlukovce jsem naklusala k počítači a šla něco dělat. I mám pocit, že trochu "znormálnělo" ovládání těla.
A tak mě v noci napadlo, že když teda si tu hafo lidí stěžuje, že vapíky mají děsnou spotřebu, aby se člověk zhulil, že pokud by se moje idea ukázala reálnou, bylo by to naprosto fantastický (tudíž to určitě nebude realita ) - do vapíku kousek trávy, vdechnout, únava zmizne a NEBUDU ZČAZENÁ, takže bych hypoteticky mohla znovu do práce . Zní to až moc hezky na to, aby to byla pravda, ale i kdyby jen únava zmizla, budu ráda . Držte palce, poreferuju .

Naposledy upravil 02-08-2005 v 08:02 AM

Old Post 01-08-2005 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9710920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív