Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Srovnani teploty na optimum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 33

canabis-for-man: mas uplnou pravdu - do budoucna poridim vetsi skrin, uz tak pocituji malo prostoru pro kytí (prvni zacatecnicka chybka) - upravy se chystaji

r-man: nevis pls jak dlouho trva odbodi kvetu? Kytí jsou uz pres mesic pod slunickem (jsou z rizku) a palicky jsou v teto chvili moc vydarene, podil hnedych chloupku je asi tak pade na pade s bilymi chloupky. diky

Old Post 08-09-2005 v 11:13 AM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 34

to je divny, ze po mesici kvetu maji 50/50...normalne to trva tak 60-80dni, zalezi na modelu. Nektery jsou ale takhle rychly, vis co mash za model? Spis sleduj pryskyrici, dokud je krystalicka a pruhledna, je to OK, az zacne nekde (treba na nejvyvinutejsi kytce, nebo na te co ma nejvic hnedejch chloupku) ta pryskyrice belat nebo jinak tmavnout a ztracet pruhlednost, je cas sklidit....Pred sklizni je ale nutno cca 10 dni proplachovat pouze vodou, bez hnojiv, maximalne davat Final Soulution, a je dobre tak posledni dva dny nechat uplne bez vody(pokud mas hlinu) a bez svetla.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-09-2005 v 12:22 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 35

r-man: modylek je Power Plant - jak jsi psal o te pryskyrici, zkoumal jsem palicku po palicce, vypadaji jako pocukrovane, pryskyrice je tvorena malymi pruhlednymi krystalky, ktere se krasne lesknou, budu to hlidat - az nastane to, co jsi psal, zacnu je pripravovat na sek.
Ona ta kyticka byla ze zacatku matkou, narezalo se z ni par rizku a po nejake dobe byla premistena pod slunicko

Old Post 09-09-2005 v 08:15 AM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 36

...mam takoveho tusaka, ze sklizen nastane co nevidet, proto kyti dolevam pouze cistou odstatou vodou (mam bublaky) - Final Solution asi davat nebudu, necham to ciste na H2O Behem dvou dnu je jedna kyti schopna vyzahnout neco kolem 4litru roztoku - neskutecna zizen

Old Post 09-09-2005 v 08:23 AM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 37

OK, Powerplant...Najdi si na webu seedbanky, ktery prodavaji tenhle model. Pak se koukni, jakou dobu kveteni maji uvedenou (muzou se lisit, kdyztak to zprumeruj). Pak zjisti jak dlouho to mas na 12/12, a pokud ti vyjde, ze zbyva posledni tyden, rozhodne necekej na pryskyrici, ale zacni proplachovat vodou (flushing)...Doufam, ze jsem ti pomohl :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 10-09-2005 v 10:25 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 38

Taak, procital jsem nekolik stranek seedbanek, mas pravdu, doba zkosu se pohybuje u meho modylku okolo 60 a vice dni, tak nevim... Podle sve intuice bych jim dal jeste cca 10dni na vode a pujdou si odpocinout Nechtel bych to presvihnout se sklizni, protoze bolehlav ze sve snahy nechci mit (THC na CDB nebo tak nejak).
Hezky se nam oteplilo coz je supr, ale teplota v growroomu uz moc super neni - ve dne nejakych 30° az 33°, holky se poti, jsou statecne

Old Post 12-09-2005 v 17:53 PM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 39




Prikladam nejake fota mych kyti, omluvte kvalitu fotek, jsem novacek fotografem

info: v zadnim pravem rohu se pysni PwrPlnt, okolni jsou taky velice dobre zmastovadla, nazev neprozradim, mam sve duvody Pwrplnt je cca mesic a dva tydny pod slunickem (je z rizku), mozna ted mi poradite lepe, zda uz sek nebo nesek.

info1: vyfotil jsem i raketu z vesmiru

Old Post 15-09-2005 v 19:00 PM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 40

...pro zajímavost

Old Post 21-09-2005 v 18:20 PM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 41

tak to ti nepomuzu, nevim jak vypada coolwhite....

Old Post 19-10-2005 v 21:40 PM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAGI V.
Nový Člen

Karma uživatele PAGI V. - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 42

Jak máš ty kytky vysoký a kolik jich tam máš, mám totiž skříň podobných rozměrů a nevim kolik se tam vejde květin.

Old Post 07-12-2005 v 12:57 PM
PAGI V. je offline   Profil uživatele PAGI V.   Find more posts by PAGI V.   Foto galerie člena PAGI V.   Click here to Send PAGI V. a Private Message   Add PAGI V. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 43

moc pěkně to roste, napiš jak máš kytky vysoký, taky by mě to zajímalo ... peace

Old Post 08-12-2005 v 10:36 AM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajusa
Stálý Člen

Karma uživatele Pajusa - 58% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 44

čim vetši skřin tim menši teplo a čim menši skřin tim vetši teplo to je jasny

Old Post 30-12-2005 v 14:53 PM
Pajusa je offline   Profil uživatele Pajusa   Find more posts by Pajusa   Foto galerie člena Pajusa   Click here to Send Pajusa a Private Message   Add Pajusa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 45

pajusa: je to trosku jinak...cim vetsi skrin, tim se to lepe reguluje...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 16-03-2006 v 09:08 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timon
Stálý Člen

Karma uživatele Timon - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 46

cim lepsi vetrani tim lepsi teplo... na jednu 600W vybojku min 500m3, na 400W = 300m3

Old Post 16-05-2006 v 23:10 PM
Timon je offline   Profil uživatele Timon   Find more posts by Timon   Foto galerie člena Timon   Click here to Send Timon a Private Message   Add Timon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koli
Stálý Člen

Karma uživatele koli - 88% PěstitelskáKarma uživatele koli - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 47

no já mam skřín takřka stejných rozměrů, ale bohužel jsem měl teplotu 35 stupňů což bylo hodně hodně ..výbojka 400w měla svůj okruh kde odtah zajištoval větrák 150m/3 na nasávaní vzduchu byly 2x pc větráky dole u země tak 10cm od stěny kde je poměrně chladno a na odtah ze skříně je ve stropu 100m/3 na pohyb vzduch ve skříni 2x PC větráčky a jako pasivní přítah dole u země otvor s průměrem 10cm.. a jak je vidět nestačilo to ........no a řešení bylo velice jednoduché tak jsem odpojil jednu část okruhu pro výbojku aby nasávala teplo od výbojky ale zároveň i ze skříně takže celkovej odtah ze skříně mám nějakejch 350m3/h...přítah jsem nechal ty dva větráčky a otvor 10cm na všech otvorech je záklapka na pérko aby do skříně po vypnuti nevnikalo světlo a bylo to vzduch se ve skříni mění poměrně rychle a nestačí se ohřát na tak vysokou teplotu a vuala a ve skříni mám krásných 28 stupňů

prvni indoor sodik 150w by koli

Old Post 25-06-2006 v 18:14 PM
koli je offline   Profil uživatele koli   Find more posts by koli   Foto galerie člena koli   Click here to Send koli a Private Message   Add koli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 48

Tak, já mám skříň cca. 1x1m a 1,4m na výšku a výbojku 400w. Teplota ve skříni se drží kolem 25 st.C pod lampou. Systém je naprosto jednoduchý a dostupný všem.
Přibližně 15 cm od země mám 4x PC ventilátor vhánějící chladný vzduch z venku. Ventilátery jsou rovnoměrně rozloženy po stěnách. Musí být nad hlínou, takže krásně ochlazujou kytky a vhání na ně čerstvý vzduch. Od výbojky mám cooltube domácí výroby, kde je odtach pomocí roury a jednoho PC ventilátoru. Na vršku skříně je škvíra 5x100 cm přes celou dýlku skříně, zajišťující pasivní odtach.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-09-2006 v 16:25 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8960940 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív