Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Ppp
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
juniors
Nový Člen

Karma uživatele juniors - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 16  

Obecné Ppp Příspěvek č. 1

Poreboval by som radu.Mam dve rastlinky odrody PPP,pestujem indoor,a mam problem s velkostov jednej z nich.Odroda je slachtena na indoor a je feminizovana su to origos zo Seed banky.Na moj vkus je dost vysoka medzi patrami ma dost velku medzeru a nemozem si dovolit aby nejako velmi rastla.Hlavnu stonku som zastrihol raz pricom teraz je uz dost blizo lampy a bojim sa ze sa spali chudinka.Navyse bocne haluzky velmi nerastu len vykukaju co ma trapi najviac, bo keby tie isli mohla by byt aj vyssia,lenze takto vyzera ako jedna hola stonka.Poradte co s tym,ak mate skusenosti s touto odrodou,vdaka.

Old Post 25-07-2005 v 23:09 PM
juniors je offline   Profil uživatele juniors   Find more posts by juniors   Foto galerie člena juniors   Click here to Send juniors a Private Message   Add juniors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 2

no panacku, co kdyz to nebude odrudou?
cim na to svitis?

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-07-2005 v 07:04 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Jak na rychlý diwoký potvory Příspěvek č. 3



NJN - to je tak, když si někdo pořídí mostly sativa do skříně a paxe diví, že mu to chce vyrazit strop u boxu! Měl jsi zvážit jinou, spíše indikoidní odrůdu!

Ale sere pes, už ji máš doma, tak se s ní poper!

Mně osobně se osvědčilo na tyhle rychlý, táhnoucí se mrchy nekompromisně používat od začátku zaštipovací techniku FIM hlawa nehlawa! (mod odpustí!) Aspoň na chvilku je to zasekne (cca 3-4 dny než se úplně zmátoží a začne zas bláznit), hodně začnou letět boční větve a ostatní kytky (pokud tam jsou) maj nějakej čas tu kytku dojet. FIM jsem dělal třeba i na 3 fáze, z toho u tý poslední to "odnesly" třeba i 4 vršky najednou, moc letěly! Když to upicneš dobře, pojede pořád hlavní centrál + velmi nabůstujou boční větwiska!

A ať furt jen nepindám, můžeš se mrknout na foto. Ten OB bude myslím defacto ekvivalentem PPP (přiznám se, že jsem PPP ještě nepěstoval, ale mám za sebou jiný mostly sativa odrůdy a podle mě PPP poroste zhruba stejně) co se týče růstu. Zaštípnul jsem ho 3x, stejně narostl jak prase! Kdybych to neudělal, už by byla lampa u stropu, kytka taky a na ostatní dole by se nesvítilo!

Takže příště doporučuju vybírat modely i podle toho, jaký máš prostory! Jak je vidět, třeba ten Mazar nebo FRxOCxG13 jsou mostly indica a je to vidět - malý kultivovaný stromečky!

A když budeš chtít nějakej sativovskej staf, malou kytku a super výnos, doporučuju AK47!

P.S.: Stejnak ten OB vyhrál - chtěl jsem, aby byl krapet menší. Swiňák!

Fotr woe!

Naposledy upravil UdL 26-07-2005 v 09:03 AM

Old Post 26-07-2005 v 07:24 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juniors
Nový Člen

Karma uživatele juniors - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 16  

Dude Příspěvek č. 4

cau no je to kupovane ako origosh indoor tak som myslel ze to bude krpate necakal som ze to pode takto do vysky a svietim nato metal hydro 75W tak si myslim ze pohoda a mam len dve

Old Post 27-07-2005 v 16:14 PM
juniors je offline   Profil uživatele juniors   Find more posts by juniors   Foto galerie člena juniors   Click here to Send juniors a Private Message   Add juniors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juniors
Nový Člen

Karma uživatele juniors - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 16  

udl Příspěvek č. 5

diky za radu len teraz neveim ci to mozem ostrihat aj v tomto case,mozem ju teraz smiknut tak ze je odfiknem aj tri patra?
a este nieco ak by som ju chcel presadit myslim tym ze hlbsie tym by som daky priestor usetril po kial ju mozem zahrnut do zeme (asi hlbsie ako prve patro nie)
a co sa tyka tych odrot ake by si mi este odporucil co su male a chutne inak vdaka

Old Post 27-07-2005 v 16:18 PM
juniors je offline   Profil uživatele juniors   Find more posts by juniors   Foto galerie člena juniors   Click here to Send juniors a Private Message   Add juniors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Zkus to přesadit a jestli bude problém s místem pořád, tak to prostě upicni a basta. Bych se s tim moc ne to!

Odrůdy si vybereš na OG. Je toho mrtě!

Fotr woe!

Old Post 28-07-2005 v 07:00 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0857680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív