Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Tlumivka na 70W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 17

Tedkom uz na to kaslu ale po tomhle vypestovani si udelam celou lampu znova a poradne hlavne si koupim origos stinitko ze super on-line obchodu tag dik vsem za rady.

Old Post 27-07-2005 v 13:30 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 18

Aight - nechci zakladat novej thread kvuli takovy hovadine (...), takze sorry za trochu OT.

skrz tendle dotaz jsem se muel zalogovat...
Pracuju na objednavce od Jance, mam to skoro hotovy - ale delam 250W a za nic na svete tam nemuzu najit odpovidajici starter: jsou tam bud slabsi (25W- 100W), nebo silnejsi (400W - 1000W).
Muzu teda pouzit ten silnejsi?
Nebo jsem snad krypl a neumim to tam jenom najit?

Dix

Old Post 27-07-2005 v 16:09 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 19

jo - a malem bych zapomnel - co je to k*rva objimka starteru?

Dix once again...

Old Post 27-07-2005 v 16:11 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 20

Panjahoda: diky ma men - vedel jsem ze chyba je nejspis na me strane - ale hledal jsem poctive.

Ten system vyhledavani u Jance mi nejak nejde na rozum.

Dik.


+ (snad se dame mrda? nebude zlobit skrz dalsi vyuziti jeho threadu...)
muzu pouzit oba typy vybojek na jedne armature? (myslim melhalid a sodik)

Dik

Old Post 27-07-2005 v 18:02 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 21

Takze Josip pokracuje v zamorovani threadu.

Je tahle objímka správná? http://janca.cz/detaily.php?Session...Limit=0&Sleva=5

a jak se lisí od této? http://janca.cz/detaily.php?Session...Limit=0&Sleva=5

Dik.

+ ohledne kondiku jsou tady toho tuny problem je ale v tom, ze jsem na svou otazku dostal asi sedm odpovedi - bohuzel je ale kazda jina...
Takze - jakej kondik je pro me (250W) ten pravej? Potom - jaka pojistka (s tou se to tady ma obdobne). Na vyhledavani zapojeni zatim (bezuspesne) pracuju...

Gigadíky.

Pic.

Old Post 27-07-2005 v 20:05 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 22

to Josip:
Me to vubec nevadi ze se tu pise o necem jinem alespon to tu zije a elektronika to je tak co.

Jo a o tom kondenzatoru sem cetl ze tam prej vubec numusi byt a ja sam ho tam nemam jede to fpoho i bez nej tak nevim.Hlavne ze bude
ZDR

Old Post 28-07-2005 v 15:21 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 23

ju no - dame mrda?

ja jsem zase dizvedel toto: byt tam nemusi - nema vliv na spravnou funkci, ALE snizuje spotrebu (o jalovy prikon, nebo co, ale co to je se me radsi neptej)

Pic.

Old Post 28-07-2005 v 15:24 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2006 - Tlumivka 70W na 50W vybojku? - 1 odpovědí
13-09-2005 - tlumivka help - 9 odpovědí
12-04-2005 - tlumivka - pomooc - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3655730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív