Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Čus všichni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Čus všichni Příspěvek č. 1

Cus právě sem se registroval.Dlouho sem tyhle stránky navštěvoval bez registrace.Chtěl bych přispívat hlavně popisem stavů pač to mě na hulení nejvíc zajímá.Jinak hulim od 15 let ale tak do 20 sem nák moc nehulil.A do ted si myslim že hulení fakt asi do těch 17_18 neni.Jinak stavy to je to co mě na tom nejvíc zajímá a hlavě mě zajímá proč tomu tak je a proč sou u mě stavy pokaždý jiný.Jinak mi je 24.Deset let jezdim na sk8.Posloucham grunge a punk a alternativní hudbu.A taky hraju na kytaru.Myslim že je potřeba něco dělat a nejen hulit.Jinak většinou hulim 2X týdně a to o výkendu.V týdnu jen zřídka pač chci chodit do práce s čistou hlavou.

Old Post 07-07-2005 v 11:14 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuře
Nový Člen

Karma uživatele Kuře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

Tak vítej

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 07-07-2005 v 14:50 PM
Kuře je offline   Profil uživatele Kuře   Find more posts by Kuře   Foto galerie člena Kuře   Click here to Send Kuře a Private Message   Add Kuře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 3

Cau já tě zdravím . S tím , že hulíš jenom o víkendu s tím souhlasím to je super .Chodím taky do práce a s čistou hlavou . Ale určitě se lišíme v jedné věci:Nedovedu si představit abych jenom tak hulil kvůli stavům ,to pěstování k tomu prostě patří a spíš bych řekl, že je na prvním místě a to hulení je prostě oříšek na dortu,jinak řečeno odměna za usilovnou práci a snažení.Prostě mám na to jiný pohled, když jenom tak srovnám co za to pěstování vypláznu peněz ,času ,nervú atd. a srovnám to stím co vykouřím tak by určitě výhodnější bylo si trávu koupit od všelijakejch pofiderních kámošú a známích,ale já si myslím že o tom to prostě není,beru to jako koníček a obrovsou zábavu ,najednu stránku starosti a nadruhou obrovské odreagování od všedního dne.
A ten koníček je určitě drahý tomu věř .Všechny náklady si kryju z toho co jsi vydělám poctivou prací.Mám prostě jednu zásadu:V životě jsem neprodal ze své těšce vydřené úrody ani prda.Dřív když jsem měl těch 16-17 tak to tam určitě nějaké kšefty s cizím zelí byly to určitě jo to bych zase kecal ,ale z toho jsem už vyrostl a doufám ,že už nikdy nebudu měnit svoji momentální zásadu.Tak čau ,třeba tě to taky jednou chytne ze vším všudy,každopádně jak budu mít trochu casu a myšlenky na stavy,tak je s tebou klidně prodiskutuji.

Old Post 07-07-2005 v 20:03 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Distillers
Stálý Člen

Karma uživatele Distillers - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

Ale já taky pěstuju akorát sem to zapomněl napsat ale letos sou to jen 2 kytky.Jedna už má asi 5 pater.Já to beru jako takovou hru.Jestli to pak někdo vyčorkuje nebo ne.ale místa sou ok tak je to v klidu.Máš pravdu že na hulení mi nejvíc sere schánění a ty prachy za to.To je jasný.Časem chci aby těch peněz za to kupování bylo co nejmíň.Já bych taky nikomu nic neprodal pač by mi to bylo blbý to toho člověka už radči pozvu.

Old Post 08-07-2005 v 05:53 AM
Distillers je offline   Profil uživatele Distillers   Find more posts by Distillers   Foto galerie člena Distillers   Click here to Send Distillers a Private Message   Add Distillers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 5

Tak hodně úspěchů.Bohužel fakt je, že někteří lidi jsou tak stražně ubozí a čorují kromě všeho ostatního i brčka.

Old Post 08-07-2005 v 20:53 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2015 - čaute všichni - 0 odpovědí
10-09-2014 - Ahoj všichni - 0 odpovědí
31-12-2011 - Čus všem - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9410820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív