Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Hydroponie(Hnojeni,pestovani po tydnech,mozne omyly a skudcove)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
omiss
Stálý Člen

Karma uživatele omiss - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 49

zdravim ma niekto skusenosti s pouzitim hodnot co su uvedene v tabulkach od SCRAT-a na prvej strane pri aero systeme? mozem pouzit presne take hodnoty ako su tam uvedene pre hydro?

Old Post 30-05-2008 v 13:38 PM
omiss je offline   Profil uživatele omiss   Find more posts by omiss   Foto galerie člena omiss   Click here to Send omiss a Private Message   Add omiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

Cao a diky Scrat za clanek..Chystam se na prvni setbu..a rad bych znal vas nazor na zpusob pesteni.Uvazuju o kaskade,tzn.samospadem ze zasobniku do truhliků s rohozema a odtokem do spodni jimky odkud bych to cerpadlem sypal zpet do zasobniku.Rad bych vedel,jestli timto zpusobem je nutna neustala cirkulace 24hod.Samozrejme regulovanym prutokem..A jestli ziviny nezustanou u hornich rostlin a spodni nebudou protestovat..

Old Post 07-01-2009 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Hm..Budou to 3 etaze,4 truhlici vedle sebe,delka truhliku 1m..

Old Post 07-01-2009 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 52

18.1.2009 byl pořad na Nově - snad někomu pomůže - http://loskutak.nova.cz/clanek/rostliny/hydroponie.html

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 27-01-2009 v 17:38 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KHUBAR
JimmyOne king of lump

Karma uživatele KHUBAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 53

Ahoj pěstuju technikou sea of green, v rockwoolu, v rohožích v truhlíkách libra, jelikož se mi ze začátku hned nechytly, tak jsem prodloužil fázi růstu, jenže mám tam víc modelů a nějáký vyjeli děsně do vejšky, už jsem na květu a jelikož je žádoucí aby byly všechny kytky stejně vysoký tak jsem je sestřihnul, jakou s tím máte zkušenost, sníží se výnos?

Old Post 24-05-2009 v 19:55 PM
KHUBAR je offline   Profil uživatele KHUBAR   Find more posts by KHUBAR   Foto galerie člena KHUBAR   Click here to Send KHUBAR a Private Message   Add KHUBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KHUBAR
JimmyOne king of lump

Karma uživatele KHUBAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16  

Hydro hnojky Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Kubis
zdravím Groweři chtěl bych skusit rozjet hydro drip systém a potřeboval bych doporučit nejake to hnojivo nemám zati s hydrem skušenosti tak se zeptám skušenějších diky za odpověd

Já osobně bych ti doporučil trojsložku GHE, general hydrophonics, klasický grow, mikro, bloom,
jsem s tím spokojen, dokonce to ani není cejtit když to hulíš- hnojiva zanechávají pachuť ,proto se musí na konci sklizně dělat flushing,
mám zkušenost s hydrophonics of holland a bionovou, každopádně ghe je dle mého názoru lepší, Zdar

Old Post 24-05-2009 v 20:40 PM
KHUBAR je offline   Profil uživatele KHUBAR   Find more posts by KHUBAR   Foto galerie člena KHUBAR   Click here to Send KHUBAR a Private Message   Add KHUBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 55

Suhlasim s KHUBARom, tiez puzivam GHE a nebudem menit, kvetinkam chutia.
to KHUBAR:
citace:
Původní příspěvek od KHUBAR

dokonce to ani není cejtit když to hulíš- hnojiva zanechávají pachuť ,proto se musí na konci sklizně dělat flushing

chutnal si urodu zivenu GHE bez flushingu?

Old Post 24-05-2009 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KHUBAR
JimmyOne king of lump

Karma uživatele KHUBAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 56

Jo je to rozhodně lepší než AH, neni tam ta tvrdá chemická chuť

Old Post 26-05-2009 v 20:37 PM
KHUBAR je offline   Profil uživatele KHUBAR   Find more posts by KHUBAR   Foto galerie člena KHUBAR   Click here to Send KHUBAR a Private Message   Add KHUBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 57

at hlina nebo hydro se musi posledni tyden proplachnout neboli flushovat,pak je jedno jake se pouziva hnojivo.je to otazka dostupnosti ,ceny ,referenci.

Old Post 28-05-2009 v 17:40 PM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 58

zdravim, měl bych dotaz ohledně zaštipování. mám kytičku nechat povyrůst a pak ji zaštípnout nebo ji zaštípnu dřív, než se vytáhne? taky jsem se chtěl zeptat jak je to u dripu s tim hnojenim...jestli nestačí 3 cykly po minutě denně? odpad na 3 libra truhlíky mám po každém zalití asi 1,5 L to mi přijde ok ,ale všude čtu první a posl interval 2 min a ostatní po min... já mám vše po 1 min. je to z důvodu že když přiškrtim průtok tak se mi rozhodí poměr zalití pro každou kytí,asi malej tlak,nemám zpětný ventil. Dík za případné odpovědi

Old Post 07-09-2009 v 21:08 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Abandonn
zdravim, měl bych dotaz ohledně zaštipování. mám kytičku nechat povyrůst a pak ji zaštípnout nebo ji zaštípnu dřív, než se vytáhne? taky jsem se chtěl zeptat jak je to u dripu s tim hnojenim...jestli nestačí 3 cykly po minutě denně? odpad na 3 libra truhlíky mám po každém zalití asi 1,5 L to mi přijde ok ,ale všude čtu první a posl interval 2 min a ostatní po min... já mám vše po 1 min. je to z důvodu že když přiškrtim průtok tak se mi rozhodí poměr zalití pro každou kytí,asi malej tlak,nemám zpětný ventil. Dík za případné odpovědi


Ta první a podlední zálivka není samo nutná 2min.U dripu si to musíš rozvrhnout tak,aby jsi dodaval tolik roztoku kolik kytka potřebuje+neco navíc at máš jistotu že to zbytečne nevyschne.

To co píšeš zní rozumne,časem to bude vytíkat čím dál mín tak přidej cyklus,pak zase další...musíš si uvedomit,že tím jak kytky rostou mají vetší naroky na pitnej režim a tomu se musíš přizpůsobit.

Ad.zaštipnutí-to je dost otazka genů a počtu kytek na danou plochu-nejde jen tak placnout z hlavy.

Old Post 08-09-2009 v 10:08 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 60

díky Machomane, je to Belladona 12ks na 1,4 m2

Old Post 08-09-2009 v 22:09 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Dobrajda
Zdravim vechny. Peclive procitam,protoze jem nedavno zacal pestovat a hydro. Na zacatku tohoto vlakna se pise o peroxidu a enzymech. Nejak jsem to z toho nepochopil. Muzu pouzivat obe tyto slozky, nebo ne? Kdyz jedno, tak ne druhy?
Diky za odpoved


Zdravím ke tvé otázce PEROXID A ENZYMY NIKDY NEMÍCHAT DOHROMADY peroxid enzymy ZABÍJÍ!
Já raději používám enzym. Už jenom proto že peroxid leptá kořínky, je to agresivní pro rostlinu nepřirozená látka!
Ale jsem zvědav i na jiné názory pestu zdar IGRA

Old Post 26-09-2009 v 09:22 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 62

chtel sem se zeptat jestli je potreba u hydra merit EC jestli by to neslo zvladnout bez toho (pouzivam vodu s vodovodu - odstatou). a ma to velky vliv na rust rostlinnebo prijem zivin ?

Old Post 15-04-2010 v 19:26 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Hydroponie Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Green ROX
chtel sem se zeptat jestli je potreba u hydra merit EC jestli by to neslo zvladnout bez toho (pouzivam vodu s vodovodu - odstatou). a ma to velky vliv na rust rostlinnebo prijem zivin ?


Zdar, no potreba to neni, ale rozhodne je to jednodussi s EC metrem. Vis jak, kdyz kytky prehnojis tak to poznas a kdyz jim chybi ziviny tak to taky poznas . Takze podle toho se da orientovat nejak...

Old Post 15-04-2010 v 21:02 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazeejah
Nový Člen

Karma uživatele blazeejah - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 64

nazdarek..mal by som taku otazku ci je mozne predpestovat v hydroponic systeme rastlinky a potom ich presadit normalne out do zeme???
dik

growu zdar
Rastafari...jaaaaaaaah

Old Post 02-05-2010 v 13:07 PM
blazeejah je offline   Profil uživatele blazeejah   Find more posts by blazeejah   Foto galerie člena blazeejah   Click here to Send blazeejah a Private Message   Add blazeejah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5517980 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív