Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Soutěž o design triček!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pohodička Příspěvek č. 1

Jsme tu po dlouhé době opět se soutěží, tentokrát jde o design dlouho očekávaných triček Grower. Od myšlenky tisknout každé tričko "na míru" členovi (tj. s username a karmou) jsme upustili i když bude k mání více verzí "designu". Představa je logo nebo obrázek na přední stranu a vtipná hláška nebo slogan s adresou http://grower.cz na stranu zadní.

Takže jsou vlastně dvě kategorie: grafika a slogan. Autoři nejlepších návrhů dostanou samozřejmě tričko se svým nápadem zdarma plus cenu od sponzora Groweru.

Kontest může začít!

ps. Pokud budete někdo mít chuť využít nějaký font nebo kus grafiky z magazínu, pošlete mi mail nebo PMko a já vám ho obratem zašlu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Naposledy upravil carlos 21-06-2005 v 11:34 AM

Old Post 24-10-2001 v 20:14 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička dobrej nápad Příspěvek č. 2

Tady jsou nějaký návrhy na slogany, třeba tím inspiruju někoho dalšího :

Šla Nanynka do zelí....www.grower.cz

Nejlepší zelí je domácí....www.grower.cz

Pěstujte rajčata....www.grower.cz

Do přírody s umytýma nohama....www.grower.cz

Zelená lékárna....www.grower.cz

Keep smiling ....www.grower.cz

Mám zelenýho koně....www.grower.cz

a známý slogan:

Make love not war....www.grower.cz

Mám šikmej stín....www.grower.cz

Hm, vidíte, že na tom nic není , tak ploďte ať má Carlos z čeho vybírat . Dejte si dlouhej kouř a půjde vám to líp než mě.

P.S. Nechci soutěžit, toto je můj sponzorský příspěvek . Btw, líbilo by se mi černý triko se zeleným nápisem, výška max. do 4 cm (druh písma jako na úvodní stránce GROWER)

[Edited by livo on 25-10-2001 at 08:30 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 24-10-2001 v 21:07 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 3

Co takhle usměvavý konopný list s růžovými brýlemi na očích a text: Zelená je barva naděje, neboívejte se na svět s námi!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 25-10-2001 v 04:52 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička List Příspěvek č. 4

Podle mě by nemuselo být až tak bijící do očí, že jde o trávu, líbilo by se mi decentnější triko, trochu záhadný. Ať se každej koukne na....WWW.GROWER.CZ . Nebo udělat dva typy trik - jeden pro teenagery a druhej pro decenťáky (jako jsem já ). Bylo by docela hustý, když mě lidi znaj v kvádru a pak by mě potkali běhat s konopným listem na hrudi

[Edited by livo on 25-10-2001 at 08:24 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 25-10-2001 v 07:21 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Nápad Mluvíš mi z duše, hochu milený. Příspěvek č. 5

Chtěl jsem napsat absolutně to samý už včera. Taky bych byl klíďo pro dva typy. Něco extra pro vyzývavý tvrďáky (...nebyli jsme jiný...).
Osobně bych však preferoval jednobarevnou příjemně zelenou kvalitu s decentním náprsním mikronázvem superserveru.
Dá se s tím materiálním zajištěním (samotný trika) nějak pomoct, Carlosi ?

....snažím se!!!

Old Post 25-10-2001 v 21:05 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6


Ahoja,před čtyřma hoďkama jsem si dala brčko, začetla se do groweru a přečetla si výzvu. Výza mě nadchla a s nedostatkem sebekritiky jsem si řekla že to taky zkusím, no a tohle jsem splodila.......


s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 27-10-2001 v 01:31 AM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Pohodička a co třeba... Příspěvek č. 7

"Nenutím, chápu "

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 27-10-2001 v 18:18 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

moje slogany Příspěvek č. 8

tady je pár sloganů co tu vystřihnu jen tak z pera

okridlene pojmy to je moje:

"Svoboda je možnost volby !
.... [url]http://grower.cz"[/url]

- takto samotne a nebo:

"Svoboda je možnost volby !
Já volím harmonii duše
.... [url]http://grower.cz"[/url]

- něco pro příznivce kdu - csl:

"Co bůh daroval
Člověk nevezme !
.... http://grower.cz ...."

- neco jednodusiho:

"Za hranice vnímání .... [url]http://grower.cz"[/url]

- neco známého:

"Cesta do hlubin nejen študákovi duše
.... [url]http://grower.cz"[/url]

neco uderneho :
"Vraťte nám přírodu !
.... [url]http://grower.cz"[/url]


atd atd





Loki

Old Post 27-10-2001 v 21:48 PM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 9


Ahoj, tak jsem druhý večer neměla co dělat. Tentokrát trochu decentněji.

Přední strana-

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 27-10-2001 v 23:45 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 10


Zadní strana-

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 27-10-2001 v 23:47 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 11


detail na obrázek-

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 27-10-2001 v 23:49 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 12

Byla by škoda se nezúčastnit!

Just breathe in. grower.cz
Legalize your mind. grower.cz
Šiš it! grower.cz
Grow in, grow out, grow up! grower.cz
Tygří mastička. Ta pálí! grower.cz
Kliknesh a puknesh.grower.cz
Rybník Brčálník.grower.cz

A z tradice: Komu se nelení, tomu se zelení.grower.cz



Nejvíc se mi ale líbí Walhalla2000´s slogan Enjoint your life, to bych na triku nejradši ( walhallas rules!)

Old Post 28-10-2001 v 00:17 AM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Piece Grower Příspěvek č. 13



Díky všem, potřebujeme co nejvíce nápadů, takže pokračujte . Já tu mám od mého kamaráda původní design přední strany trička (thx to Pasta ). Tohle jsou defaultní barvy na bílý podklad, není problém je změnit - takže pokud máte chuť si pohrát s barvami a přijdete na nějakou pěknou kombinaci, postněte to sem. Obrázky jsou v GIFu, takže by neměl být problém upravit barvy jednotlivých ploch.

Je jasný, že konopný list už je dost profláklej, ale na druhou stranu bude každému jasný o co jde... Každopádně jsou k dispozici dvě verze:

pouze piece...



a s ganjou...



[Edited by Carlos on 02-02-2002 at 04:01 AM]

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-10-2001 v 16:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 14


Další návrh.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 28-10-2001 v 17:35 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec nahoru Příspěvek č. 15

Jsem rovněž pro víc verzí pro různý příležitosti, ale stejně bych si koupil všechny.
"Nenutim - chápu" by byla stylovka a "enjoint your life" je taky fklidu. a ten poslední picture s tim listem vzádu je taky fajn.
Ale dal bych něco víc do punku, třeba jako tmavě sytě zelený triko, dopředu velkej bílej nápis "děte se vysrat" nebo "kašlem na vás" nebo tak, pod to velkej bílej fakáč a dozádu něco decentního s hlubokou myšlenkou, jako třeba "kdo si pěstuje, nezlobí", to by bylo do dvou řádků a mezi tim jako v popředí přesně tim fontem jak to bylo o pár threadů vejš GROWER.CZ. Jo, tak přesně takhle bych to viděl... musim vám nakreslit obrázek...
a to se z toho poděláte

eště další návrhy sloganů:

Slunce dalo sílu, pohodu přidá zem (- kabát, ale to by asi nesedělo indoorářům)

One joint a day, and you can fly your way... (klasika)

Holandsko, náš vzor...

ale z těch decentnějších bych chtěl spíš něco co neprosazuje přímo hulení, toho je hromada všude kolem, ale právě spíš něco co prosazuje to pěstování, nevim třeba

zasaď si sám, pěstováním k lepším zítřkům nebo třeba se sodíkem nejdál dojdeš...

ale nakreslim to triko, když to dobře půjde, mam teď paintshop nějak nestabilní...
nevim ale

ride hard - die free

Old Post 28-10-2001 v 19:24 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 16


No tady je další návrh. Na zadní straně by bylo místo groweru nějakej ten slogan. Jo a všechny ty nápisy, i u předchozích triček, by asi v tom fontu tady z groweru.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 28-10-2001 v 20:15 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2216240 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív