Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 65

2 cosmos :
koláčky kolegům - když sou narozky, den žen, dětí atp...
plánuju to po sklizni a budu pozorovat so se tu bude dít

thc?

Old Post 20-05-2003 v 11:29 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

No, od tý doby, co mám práci doma na PC,
tak jsem zase rád, že nemám moc hulení.

Old Post 20-05-2003 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 67

jo jojo v praci hulit je f pohode narvat si takovou 2 prdovou faju nachvilku s stratit a pak vesele vyrazit obsluhovat hosty nekdy je to teda vo pruser ale jindy je to zabava no ale kdyz uz hulit v praci tak asi jedine hasis protoze po ganje sem linej a nic uz se mi nechce delat
kdezto po hasi se do prace doslova hrnu (no to zas ne ) ale proste se mi dela lip

Old Post 21-05-2003 v 14:48 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acidrop
Stálý Člen

Karma uživatele acidrop - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 68

deno > a budu pozorovat so se tu bude dít ?????
to snad ne?!

Old Post 21-05-2003 v 16:58 PM
acidrop je offline   Profil uživatele acidrop   Find more posts by acidrop   Foto galerie člena acidrop   Click here to Send acidrop a Private Message   Add acidrop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acidrop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 69

2 acidrop :
a proč ne? tady fšichni hulej a někdy (často) deme na brčko.. no ale když jim po ránu podstrčim bábovku nebo něco, tak jim to za chvíli bude jasný... a sranda musí bejt

thc?

Old Post 22-05-2003 v 08:43 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michalangelo
Nový Člen

Karma uživatele michalangelo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 70

V práci zahulit musí být super, někdy to musím zkusit, třeba zítra. a pak uvidíme :-)

Old Post 22-05-2003 v 09:11 AM
michalangelo je offline   Profil uživatele michalangelo   Find more posts by michalangelo   Foto galerie člena michalangelo   Click here to Send michalangelo a Private Message   Add michalangelo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktorek
Nový Člen

Karma uživatele viktorek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 71

V práci hulíme všichni, až na jednoho kuchaře, ten jenom chlastá a dle jeho slov mu to vyhovuje. Ovšem dle našich on musí někam zajít, něco vypít, pak čekat až se začne motat a potom to všechno zaplatit. Navíc už nesmí nic řídit - kdežto já to smotnu, vopruz z práce je pryč, prohodím pár veselejch vět se štamgastama, který mě jinak nepředstavitelně serou, nic mě to nestojí a po práci v klídku nasedám do svého vozu a odjíždím HOME.
Jasně, že to někdy nevychytám, stavěj se kámoši, dáme jednoho či dva, do toho nečekaná várka hostů a já tam pak lítám a vůbec nevím "která páčka"??? No prostě MAZEC. Ve finále to vždy dobře dopadne, to nechápu? Vono taky spousta lidí ani neví, nenapadne je to jako furt mě! a taky si to už umím kočírovat, jak již zde bylo napsáno: fajfčička na dva prdy ideální.......

Old Post 23-05-2003 v 03:24 AM
viktorek je offline   Profil uživatele viktorek   Find more posts by viktorek   Foto galerie člena viktorek   Click here to Send viktorek a Private Message   Add viktorek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 72

hmm, tak to sem asi jedinej kerej ve worku nehulí
asi by to bylo blbý jít na jednání uplně na šrot:-(
navíc furt něco píšu a když sem naposledy v pondělí navrhoval nějakou smlouvu (vo víkendu sem hulil o106) tak sem si to pak v úterý přečet a nechápal sem co sem tam psal za sračky.
1. nemůžu se koncentrovat na work
2. mám z hulení lehký sociální fobie
3. zapomínám jako prase
4. je mi to fšcko jedno a to si nemůžu dovolit
5. zahulit si doma nebo jinde o vikendu a vědět že nic důležitýho nemám ja fajn - ve worku to prostě nejde

Old Post 23-05-2003 v 08:09 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 73

No ted sem ve worku jeste nehulil, ale nevim jestli je to dobrej napad. Sedim totiz u 3 komplu, mam na hlave sluchatka, pustenej jungle, zatracene dobry pripojeni na net.... a tak se mi zda, ze bych asi zhulenej jenom cumel na happytreefriends a poslouchal jungle a prace zadna

live ganja, live!!!

Old Post 23-05-2003 v 16:30 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apač
Nový Člen

Karma uživatele Apač - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 20 

Upozornění JÁ CHVÁLIT VIKTOREK.... Příspěvek č. 74

...... protože Ty odhalit princip hulící slasti ve worku. Každá práce být trochu prostituce - bledá tvář prodá svůj čas jiné bledé tváři a dostat za to peníze.
Že i v té největší zhulenost VŠECHNO DOBŘE DOPADNOUT JE jasný: Duch huleníchrání Tebe!

Haught

Old Post 24-05-2003 v 09:36 AM
Apač je offline   Profil uživatele Apač   Find more posts by Apač   Foto galerie člena Apač   Click here to Send Apač a Private Message   Add Apač to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackflys
Nový Člen

Karma uživatele Blackflys - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 75

Vzhledem k tomu, že mám věčně za zadkem šéfku, nemůžu ani pomyslet na to, že bych si v práci zahulila..Pracuji na recepci v hotelu a tam musím být opravdu pořád při normálním myšlení. Jednou jsem přišla na odpolední, už skoro v normálním stavu a nedalo se to v práci vydržet. Šéfka si pořád chtěla povídat o blbostech, které mě absolutně nezajímají a já jsem s ní nebyla schopna komunikovat a když už jsem něco řekla, tak to musela být pěkná blbost, protože se vždy tvářila nechápavě...Mám ale v poho kolegu, ten hulí taky, takže když na něco zapomenem, víme čím je to způsobeno a navíc se v práci neprudíme....třeba jako dnes. Šéfka má volno a my v podstatě taky, ikdyž jsme ve worku. Je to prostě pohodička bez pruďáků... Ale i tak ani jeden v práci nehulíme, to bychom pak asi zapoměli na všechny povinnosti, které nám šéfka zadá...Nejlepší je hulení po práci, odvaz..

Old Post 25-05-2003 v 16:17 PM
Blackflys je offline   Profil uživatele Blackflys   Find more posts by Blackflys   Foto galerie člena Blackflys   Click here to Send Blackflys a Private Message   Add Blackflys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
litlle stoney
Stálý Člen

Karma uživatele litlle stoney - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 76

Ja teda v prace hulim vyjimecne. Spis brcko na cestu autem do prace - to je pohoda... Muzika vcelku nahlas a hodina cesty pred tebou a potom to v praci dozniva. Je pravda, ze kdyz prijdu tak to este asi pul hodky nepobiram, ale potom se to rozjede a stoji to za to...

Old Post 26-05-2003 v 17:06 PM
litlle stoney je offline   Profil uživatele litlle stoney   Find more posts by litlle stoney   Foto galerie člena litlle stoney   Click here to Send litlle stoney a Private Message   Add litlle stoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 77

Hehe tak ted du se sefem na speqa, takze ze by postup v kariere??

Old Post 26-05-2003 v 21:52 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 78

Tag u mě zásadně platí po práci legrace, takže ani ťuk. Momentálně mám blbej work . . . .
Samozřejmě čekám až padne legalizace pak živnosťák a zvu vás na vyhulený masáže, jo tak na to mám specializaci.

Pro ni a proto, že je.

Old Post 27-05-2003 v 00:45 AM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 79

deno: než založíš nejaký thread, tak se podívej, jestli už něco podobného založeno není, viz. Hulení v práci

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-06-2003 v 11:27 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 80

2 PiosOne
tak to se omlouvám
ale očividně se to ujalo i napodruhý..

thc?

Old Post 02-06-2003 v 12:17 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7099520 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív