Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Lina
Nový Člen

Karma uživatele Lina - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 11 

huleni v praci Příspěvek č. 49

Huleni celkove ztratilo kouzlo samo o sobe a tenhle thr. je o tom jasna vypoved.Hulim uz par let a samo,ze to pozoruju i na sobe,ztratilo to kouzlo co to melo ze zacatku.
Driv,se hulilo pri ruznejch akcich,at uz treba posezeni u ohne,nebo formou vyletu,seslosti....ale ted,jak mi mozna da leckdo z vas za pravdu,huli se furt a kolikrat i zbytecne mnohokrat vic za vecer,nez je skutecne potreba.
Ted,kdyz je to tak masovy,jak je,se tomu ani nedivim,ale kazdej by se mel mozna zamyslet nad tim,proc si ten klacik v praci dava.Ono mi to totiz prijde stejny,jako by si nekdo v ty praci dal pet piv.

Old Post 20-07-2002 v 09:24 AM
Lina je offline   Profil uživatele Lina   Find more posts by Lina   Foto galerie člena Lina   Click here to Send Lina a Private Message   Add Lina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubculka
Nový Člen

Karma uživatele kubculka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 6 

taky programator Příspěvek č. 50

uz to tady spousta lidi psalo - kdyz vis ze si toho speka muzes dovolit tak proc ne, a kdyz jsem si tenhle thread cetl tak me prekvapil prispevek od PORSCHE kteryzto se zkouri po ceste domu z prace autem a pak ?zavodi? - kazdyho vec - doufam jen ze to mas zmakly.
ja mam otestovanyho odpoledniho pidispeka (tzv. tri-prask) a pak se mi programuje uplne paradne.
ale dat si 5 piv jak to tady nademnou pise LINA tak tady budu sedet vymletej nasrot a nenapisu ani radek. howgh

Old Post 20-07-2002 v 10:32 AM
kubculka je offline   Profil uživatele kubculka   Find more posts by kubculka   Foto galerie člena kubculka   Click here to Send kubculka a Private Message   Add kubculka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kubculka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 51

to Kubculka
Věřím,že to zmáklý mám, kdybych si nevěřil, byl bych magor. Prostě se často neudržím jet pohodu, někdo mě předjede, mě to nedá a už to oba mastíme. Moc rád jezdím rychle, dost jsem toho najel, jsem zkušenej třiadvacetiletej řidič, za rok najedu čtyřicet i víc tisíc kilometrů. Jinak jsem ohleduplnej, neměj strach, nejsem žádný jezdecký prase.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 21-08-2002 v 14:21 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Pohodička Příspěvek č. 52

co se týče jízdy autem, sice mám rád taky rychlost, asi jako většina řidičů - dobrej pocit, když to vodsejpá - ale právě že mě kamarádi znaj, že su dle nich jedinej člověk se kterým sednou za volant když su zhulenej, neb vijou, že to dělám často a že když se zhulím a řídím, tak to právě vypadá tak, že si pustím regéčko, jedu si padesátečkou s vodevřenejma vokýnkama, pouštím chodce, při kontrole se s policajtama na půl i více hodiny zakecám a vše je o.k. a vyloženě si ulítávám na cvičení si jemnosti mojej nohy na plynu a tím na plynulosti jízdy...
no a v práci? podnikám a tak jsou chvíle, kdy si špázla dovolit nemůžu a je mi to jasný a vím, že by mi to k ničemu nepřidalo, takže sám ani nechcu no a protože se živím hlavně psaním a grafikou, tak jsou chvíle, kdy vymejšlím třeba grafickej návrh nějakýho projektu a... no abych tak řek.. zakázek mám dost

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 21-08-2002 v 21:10 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Pohodička Příspěvek č. 53

Já v práci teda rači nehulim.Už se mi to párkrát povedlo a vždycky se děly fakt hrozný věci.Pravidelně mi těsně po špeku zazvonil telefon a já musel řešit něco hrozně složitýho a připadal si u toho jako naprostej debil.
Navíc mi můj šéf vysloveně zakázal hulit v pracovní době.
Asi se provalil nějakej z mejch parádních kousků,ale je to bejvalej hulič,tak mi jenom domluvil.
Jinak máme takovej skoro každodenní rituál,že dáváme takový menší brčko cestou z práce

SMOKE IN PEACE

Old Post 22-08-2002 v 23:18 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Drew báječně.. Příspěvek č. 54

Tyvole, řekl jsi to opravdu hezky, tlemil jsem se jako prase.
K +

Old Post 30-08-2002 v 17:39 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speedy.hvr
Nový Člen

Karma uživatele speedy.hvr - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 55

Jak to sleduju sem asi jediny co se zivi rukama :-)) delam na cnc obrabecim centru a tam se vazne neda ani myslet jednou sem prisel po par pifkach a nerozchodil sem to!!! :-)) kazdopadne kdyz sem delal jeste na klasice byl to mazec s kamosem sme osedlali zdvizku rozjezd na plny koule pak plny rejd a tocit se co clovek vydrzel.... kamos skousel co vydrzi za odstredivou silu a nasel sem zamotaneho do soustruhu a podobne bejkarny... jednou sme to uz nevydrzeli a hulili sme uz v 6 o prestavce stim ze se stejne nikdo neukaze... ha v 7 tam byl sef a dovalil mi 3 4metrove konzole a donich frezovat ruzna a jina vybrani + drazky .... doted nevim jak sem to zvladnul :-)) Jo a PiosOne stim telefonem sem uz taky dobre zahucel mneli sme v praci problem s ridicim systemem rval sem se stim celou noc a rano sem se doma hnedka musel uklidnit jenze v 7 volal kolega co stim je a po 2 minutach sem nevedel ani jak se menuju :-)) clovek by si mnel rozmyslet jestli si to muze lajznout a stejne nej je to bud doma nebo s prima kamosi nekde venku !!!

Old Post 04-11-2002 v 01:57 AM
speedy.hvr je offline   Profil uživatele speedy.hvr   Find more posts by speedy.hvr   Foto galerie člena speedy.hvr   Click here to Send speedy.hvr a Private Message   Add speedy.hvr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fumador
Nový Člen

Karma uživatele fumador - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 56

hulení v práci.....no když sem dělal u jedný podlahářský firmy (pokládal a brousil sem parkety) tak sme s kolegou hulili pořád...až do jednoho okamžiku...ten okamžik byl loni v zimě, měli sme rozdělaný 3 cimry, já zrovna brosil jednu a kámoš tmelil druhou, najednou přišel že to má ubalený, tak sme šli do tý třetí a odpálili to. zavřeli sme se tam, votevřeli sme si okno a dívali se ven na lampy ve tmě jak kolem nich padaj vločky sněhu, sekli sme se dost na dlouho, nevim na jak dlouho, ale když sme votevřeli dveře, tak byl všude hroznej dým a smrad.........hořela nám bruska( za ňákejch 200 táců).... a málem schořela i celá podlaha..............od tý doby sme hulili až když sme měli všechno hotový a v klídku...někde jinde....nebo v autě když sme se vraceli na základnu ...ted dělám v jedný fabrice, v klídku u kompu....... ale hulim jenom když zamykám barák a všichni už jsou v tahu ....jinak večer s kámošema je to stejně nejlepčí

houhou

Old Post 04-11-2002 v 07:19 AM
fumador je offline   Profil uživatele fumador   Find more posts by fumador   Foto galerie člena fumador   Click here to Send fumador a Private Message   Add fumador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fumador
Nový Člen

Karma uživatele fumador - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 57

S E M V P R A C I A N E V I M

houhou

Old Post 06-11-2002 v 10:49 AM
fumador je offline   Profil uživatele fumador   Find more posts by fumador   Foto galerie člena fumador   Click here to Send fumador a Private Message   Add fumador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

hulo v praco Příspěvek č. 58

Tak abych ukončil toto remcání a přešel opět k tématu, připojím svůj názor na věc.
Vykonávám práci manuální (baví mě) a od toho se odvíjí můj příběh. V zaměstnání kouříme dalo by se říci pravidelně, něčeho po ránu a pak dle chuti. Jelikož je to práce manuální tak se při ní dá zkouřit docela příjemně. Pak su v pohodě práce odsejpá a někdy se do ní zažeru a až moc. Ovšem když je to práce pro hlavu tak nekouřim. Jednou jsem makal v takové firmičce, kde jsem toho měl na starosti více a bylo na mě závislých povícero lidí.
Tak to jsem nekouřil, nikdy. Sám sebe si nedokážu představil jak bych to fšechno ošéfoval.

Závěrem bych chtěl ríci, že kouřim převážně ganju a ta je v poho. Skank při háku nemusim, páč jsem pak zpomalenej.
Toť vše tak zdarecmazec

Old Post 13-11-2002 v 20:06 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

pekarna Příspěvek č. 59

no zacal bych asi takhle delam v pekarne kde se vzrabi chleba(to je jedna parta lidi),housky rohliky(druha parta lidi) a koblihy(treti parta lidi),

no a v ty pekarne dela nakejch 25 lidi no a z toho huli tak tretina takye nektery smeny jsou fakt rachot proste kdys je pet hulicu na smene tak je to takova prdel ye clovek ani nevi ze ma hotovo a de domu,
huli se tam porad a kor ted po sklizni se tam vyhuli takovejch 20 jointu dene, fakt bych vam to pral zazit.

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 13-11-2002 v 21:51 PM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mista PM
Nový Člen

Karma uživatele Mista PM - 5% PěstitelskáKarma uživatele Mista PM - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17  

Obecné K manuální rachotě neuškodí. Příspěvek č. 60

Mám dvě rachoty: na praxi makám v nejmenované velké firmě u počítače. Celkem zodpovědná činnost. Zhulenej jsem tam přišel jen jednou - šichta pohodička, poslouchal jsem muziku a tvořil účetní doklady. Proooser.
To, co jsem podělal na nějakých 40 dokladech mne otravovalo ještě dva měsíce. Kapku jsem na to sral a bylo hotovo. Ale jinak celkem prdel. Na komunikaci se zákazníkama ani slovem ani písmem to ovšem nebylo, neměl jsem na ně smysl.
V řeznictví (který mi umožňuje přežít) se bavím u mašiny tím, že balim cokoli, co lidi chtěj na tácky pod fólii. Neni nic lepšího, než s kámošem zahulit za udírnou (trocha kouře navíc tam nehraje roli) nějakej venek, vrátit se k mašině, pustit si Marleyho nebo Mad Professora pěkně nahlas a než udrtim další kónus se moc dobře bavim a řežu do masa (chce to nezapomínat na prsty, za a) to bolí; za b) by se bez prvního článku špatně motaly brka) - a balim to a je pohodička. Takže s klidem kuřte, pokud vás práce baví a nehrozí ztrátový zranění.

Old Post 08-01-2003 v 15:00 PM
Mista PM je offline   Profil uživatele Mista PM   Find more posts by Mista PM   Foto galerie člena Mista PM   Click here to Send Mista PM a Private Message   Add Mista PM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

skenerista Příspěvek č. 61

no - ja bych si asi i v praci mozna mohl zahulit, ale jednak nevim proc a jednak prece jenom bych si asi nebyl jistej barvickama - asi bych na to vic kaslal ...

proste v haku zasadne nehulim - rad si dam spicka fklidku (treba s brachou a pak se smejeme nad prozitym dnem) pak je to totalni pohodicka

teda ale koukam, ze jsou tu lidi co hulili (72), kdyz me tata s mamou teprve delali ... (jsem rocnik73)

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 10-01-2003 v 12:54 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Obecné hulíte ve worku? Příspěvek č. 62

Co? Třeba takhle po obědě si dojít na brčko a pak celej den zmazlanej poslouchat blbý kecy zákaznů a šéfů... - Kdo neskusil ať rozhodně zkusí. řeknu vám lidičky, že neni nad to, kdyžse strhne nějakej průser, školení nebo porada.. - fakt super - neskutečný úlety. Nejlepší je něco vysvětlovat, když mám stav tak 5 minut do totálního kolapsu a tvářit se, že je fšechno ok a pod kontolou

thc?

Old Post 20-05-2003 v 09:33 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apač
Nový Člen

Karma uživatele Apač - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 20 

Palec nahoru HULENÍM K HOSPODÁŘSKÉMU VZRŮSTU! Příspěvek č. 63

Apač mít radost, že česká bílá muž objevil magii hulení v práce. Duch hulení vede každá zodpovědná pracovník k vyšší výkon, víc kreativita a radost na pracovišti. Já mít dobrá zkušenost...

Haught

Old Post 20-05-2003 v 10:16 AM
Apač je offline   Profil uživatele Apač   Find more posts by Apač   Foto galerie člena Apač   Click here to Send Apač a Private Message   Add Apač to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 64

ne já radši v práci už moc nehulím, příjde mi to pak zbytečně náročný, ale občas je to pohoda
...docela peklo je dát si mlíko nebo koláčky

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 20-05-2003 v 10:41 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5962000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív