Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 33

Huleni v praci je podobne ja ve skole, doporucuji nehulit :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 22-12-2001 v 08:00 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 34

Souhlasim, ze by huleni nemelo patrit do prace. Tim myslim bezne ho uzivat jako treba kafe. Ale podle me se to obcas da tolerovat. To ja si kuprikladu obcas dam. Treba minuly tyden z toho vylezl turnaj ve stolni fotbalku naproti v hospe

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 07-01-2002 v 15:06 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Pohodička hulit v práci? ano, ale jak v které... Příspěvek č. 35

Čaute,taky dělám správce hodně malé počítačové sítě a když občas jdu do práce,tak se povede,že jsem občas zhulenej,to řeším věci buď hodně rychle(když tam jsou zaměstnanci) nebo pomalu(když jsem tam sám) Takže každýho věc...
Jinak hulení bych snad i doporučoval(pokud člověk zvládá i když je dost vyhulenej-no prostě když jste zvyklí) v práci tvořivé(malíř,grafik,hudebník) a stereotypní(kopáč,brigádník...)

Záleží jen na Vás,jestli už jste zvyklí

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 22-01-2002 v 18:48 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 36

Brigádu zkouřenej nedoporučuju! Obzvlášť ne ve Staropramenu! Dopoledne kalíte lahváče o polední přestávce někdo navrhne špeka, vyndá houbičky, já měl Herrera, a odpoledne čtyři hodiny přendavat lahváče z bas do krabic, případně lít pivo do kanálu. Už nikdy!

Old Post 23-01-2002 v 09:10 AM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 37

Kdyz jsem byla o neco mladsi (reknem tech 15 let )a jsem pracovala po vselijakych kramech. Bylo to obdobi co jsem hulila od rana do vecera kazdy den, tak to jsem i hulila do prace (v reznictvi to bylo zuzo!)
Ted ale uz 8 let delam financniho analytika/kontrolera a moc nehulim v praci. Kdyz jsem doma a davam dohromady nejaky report nebo neco, tak si dam spicka a to jsem pak CHYTRA!!! A mnohokrat jsem dostala i pochvalu na report co jsem pak sefovi predala .Nebo kdyz mam upeceny kolacky, tak si treba dam, ale to si musim ujistit ze nemam zadny schuzky.
Jinak, huleni v praci je fakt nebezpecna vec, delat to pokud opravdu VIS ze muzes, ze to vse zvladnes.

Old Post 23-01-2002 v 09:38 AM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtex
Nový Člen

Karma uživatele krtex - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 38

Jako projektant (zacinal jsem u huti- valcovaci stolice..., dnes se ours firma specializuje ciste na Gastronomii- Kuchyně ZŠ, Menzy, Nemocnice, Domovy důchodců, závodní jídelny, MEGA výrobny pokrmů-10 000+...) travim vecinu casu u PC. A pri zakladnim architektonickem zpracovavani (vse 3D- ACAD) nejaky ten modylek dokaze cloveka totalne inspirovat a pak ma napady jako BUH, ovsem nekdy neni schopen... niceho...
Ale pri takovych stereotypnich dodelavkach (treba popis zarizeni v technicke zprave), kdy clovek nemusi moc premyslet, ale spis rutinne "MAKA" je huleni o nicem, jen se cloveku vic "NECHCE"- tot muj nazor
(i kdyz uz sem zazil i pracovni modylky, kdy sem jako student na brigade na montazi na nocni smene misto bezne praktikovaneho spanku "lital jak suspajtl" a fakt makal za 3 lidi- ti to brko nezvladli, HA HA!)

best regards, ktx

best regards, ktx

Old Post 06-03-2002 v 13:50 PM
krtex je offline   Profil uživatele krtex   Find more posts by krtex   Foto galerie člena krtex   Click here to Send krtex a Private Message   Add krtex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eremite
Nový Člen

Karma uživatele Eremite - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 39

Já sice jěště nepracuju,ale můj kámoš v práci něco stěhoval,vyčadil se víc si toho nepamatuje až to jak tobylo všechno venku na svém místě a velmi rychle.Nebo kámoš zedník říkal že omítal zeď a z té stěny vylezl obličej,dobrá to haluz,ale ta stěna pak vypadala.Zbourat,Znovu!!!!

Born to Stoned

Old Post 13-03-2002 v 09:27 AM
Eremite je offline   Profil uživatele Eremite   Find more posts by Eremite   Foto galerie člena Eremite   Click here to Send Eremite a Private Message   Add Eremite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simon
Nový Člen

Karma uživatele Simon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 3 

Když děláte na pile ... Příspěvek č. 40

Tož ačkoliv je to dost vzdálený od oboru kterej sem (téměř permanentně zhulenej) vystudoval, momentálně dělám na pile. No to víte je tam spousta takových železných věcí se zubama, všechno se to točí takže to už radši neriskuju. Jednou jsem si takhle z rána pěkně pokouřil, chodil po lese prostě paráda. Pak jdu na dvě na odpolední a pořád v pekelným rauši. No byl jsem z toho little confused .... ale můžu psát, takže mi asi ruce zůstaly

Šimon

Old Post 20-03-2002 v 20:04 PM
Simon je offline   Profil uživatele Simon   Find more posts by Simon   Foto galerie člena Simon   Click here to Send Simon a Private Message   Add Simon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Nesouhlas panacku :) Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od polorobot
NIKDY NEHULIT NA PRÁCI !


neplatí pro: malíře, spisovatele, hudebníky, básníky a jené tvořitele, dále pro všechny co jim to k jejich práci nevadí pro její zajímavost, třeba bagrysta



Pises, ze neplati pro malire atd...??

dovolim si k tem hudebnikum:

Jsem profesionalni muzikant, vazna hudba, a reknu ti ze taky si to nelajznu hulit v praci.Ono kdyz mas hrat s orchestrem nebo solove na podiu pred asi 800 lidma,musis mit absolutne pod kontrolou prsty, dychani techniku tak uz samo o sobe to je takovej ulet a takovej zahul na psychiku a koncentraci,ze byt vypeprenej na prach tak nezahraju ani "HORI" Ver mi, neni to jednoduche....vzdy az po praci s pocitem dobre provedene prace a s pocitem ze jsi tomu obecenstvu neco dal....tao se pak krasne huli

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 21-03-2002 v 15:31 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wegal
Nový Člen

Karma uživatele Wegal - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička Proč ne ? Příspěvek č. 42

Je hulit a hulit si myslím

Když v práci nemám zrovna dobrou náladu tak si dám třeba 1/2 prásk nějakýho modelu kterej znám a nálada je hnedka lepší.

Když se řekne zahulit tak to nemusej bejt zrovna 2 špeky nebo tak.

A to neplatí jenom pro zaměsnání.

Je třeba omněřovat množství pro zůzné příležitosti!

Old Post 21-03-2002 v 17:24 PM
Wegal je offline   Profil uživatele Wegal   Find more posts by Wegal   Foto galerie člena Wegal   Click here to Send Wegal a Private Message   Add Wegal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 43

Wegal: souhlasim s tebou, v praci mi taky staci jen par prdu, celeho speka bych asi nerozchodil, to bych potom taky mohl treba zformatovat disky na serverech nebo neco podobnyho

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 22-03-2002 v 08:32 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

1 k+4 Hamana Příspěvek č. 44

za to jak nenasilne pistupuje k práci to se,mi líbí takový free lidi a taky za to ze zkouřil ochranku a t ože tě vyhodili že si moc pálil a vylejval se tak to už je dost divoký
Ja když jsem v práci resp.před praci dal spíčka,tak jsem se modlil aby po mě nikdo nic nechtěl abych nemusel s nikym mluvit.Sedim totiž v kanclu se 40 cátníkem a 40 cátnicí a teď k nám prišla jedna mladá buchta takže mám strach aby to v tý dost prosvětlený kanceláři na mě nikdo nepoznal.Na mě je to totiž fakt hrozně poznat,buď se furt šklebim nebo směju ale oči ty sou vždycky jasný.Taky mám pocit že když na mě někdo z mých kolegů mluví a kouká se mi do očí že tak jakopby zkoumal jestli náhodou nefetuju či tak.Oni to prostě neznaj a myslim že jsou proti i když o hulení nemluvíme.Jsou dost konzervativní až to skoro přenášej na mě a já se pak nějak nechtěně hlídám když jsem zkouřenej.

Old Post 25-03-2002 v 13:02 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
Nový Člen

Karma uživatele danny - 51% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 9 

Palec dolů Příspěvek č. 45

Já si dost dobře nedokážu představit jak před výlezem na 60m stožár do sebe láduju ganju aby se mi líp lezlo.Vono stačí že mam plíce napadrť za těch deset let hulení.Kdepa hulit v práci by mohlo pro mě skončit krchovem.Čau

Old Post 25-03-2002 v 13:55 PM
danny je offline   Profil uživatele danny   Find more posts by danny   Foto galerie člena danny   Click here to Send danny a Private Message   Add danny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Palec nahoru pulprask Příspěvek č. 46

yo, takze...
zmastit se v praci, ktera me bavi (coz je nastesti muj pripad) je v pohode. Ale samozrejme s mirou. Delam programatora a uz se mi stalo, ze jsem si dal sluknu a pak jsem se pouze tlemil do monitoru s prstama na klavesnici absolutne bez napadu a motivace cokoli delat. Ale jinak kdyz to neprezenu "absorbuji pozitivni vlny"
Taky samozrejme beru ohled na to, jestli mam cas druhy den ten zdrojak opravovat nee samo, kdyz je joo rychta tak radsi nehulit, ale kdyz je klidek a nenarocna prace, tak proc si ji nezprijemnit?
Kdo na to ma (a ma zjisteny, ze na to ma) tak muze s klidem, ostatnim bych to nedoporucoval. To radsi az po "padla"

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 25-03-2002 v 14:05 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 47

PiosOne: Přesně tak. Jsem majitel firmy čítající sedm zaměstnanců, vím, jaké to je jednat zhulákanej v bance, jak dlouho trvá fronta na poště, jak po minutě telefonního hovoru nevím dané téma atd.
Negativa převažují, je to lidem pak už divný.
Ale občas si zahulím při cestě domů, je zajímavé sledovat měnící se pohled za volantem a řízení se za chvíli promění v zábavu.Škoda jen, že se většinou neudržím a druhou polovinu šedesátikilometrové cesty domů závodím.

Old Post 19-07-2002 v 15:18 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Pohodička Příspěvek č. 48

No nevim ja zatim nejako nepracuju a kdyz sme si jednou zahulili s kamosem na brigosce tag to bylo v poho sice sem nemel poneti co delam ale bylo mi to jedno protoze to byla jenom brigada
Aspon mi to rychle uteklo a moh sem padit domuu

Old Post 20-07-2002 v 00:40 AM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0156530 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív