Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení v práci - Tohle téma bych chtěl věnovat věcem, které se týkají kouření v práci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Palec nahoru 2monty Příspěvek č. 17

ten dovetek se mi MOC libi k4u

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 02-11-2001 v 14:58 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

2 pan-dan Příspěvek č. 18

Díka za Karmu, je to první, ke které se v mém případě někdo přihlásil. Ale který dovětek máš na mysli? Ten o práci a nebo ten o hulení?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-11-2001 v 19:21 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 19

V parci moc zkusenosti nemam, ale jak uz tady bylo napsano hulit se ma v prostredi ktere vam vyhovuje, ja osobne do prace nehulim, po praci to uz je jina :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 03-11-2001 v 12:02 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Pohodička Příspěvek č. 20

Tak jak to tady ctu si rikam, ze jeste nikdo nepracoval zhulenej v delnicke tride :-) Tak to ja uz jo a je to poradnej narez. Pracoval jsem brigadne v podniku kde se vyrabela vlnita lepenka, krabice, obaly proste vsude byl sam papir. Kdyz byla poledni prestavka tak jsem si dal sam brcko, po peti minutach jsem si rikal, ze asi zdrhnu ... no ale nevzdal jsem to a sel jsem ke sve masine. Zvuky byly drsne strojnik taky vsechno mi musel rikat nejmene trikrat. Lidi vypadali jako ROBOTI hnus dalsi den jsem skoncil !!! a sel delat do Globusu. Tam jsem hulil s Jimem kazdy den bylo to naprosto v pohode a toho JIDLA VSUDE !!! :-) Na lidi jsem si zvykl takze ted hulim naprosto kazdy den a to i ve skole. Zdarec PS: samozrejme, ze nejlepsi je si zahulit pekne v klidu a hlavne ne SAM !!!

Old Post 04-11-2001 v 13:41 PM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to savky: Příspěvek č. 21

Hele ja bych to huleni sam tak neodsuzoval, s kamaradama je to SUPER, ale zahulit si a jit plavat, nebo hrt na PC je taky SUPER.

O lezeni ve vane se svickama ani nemluve

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 04-11-2001 v 18:09 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Nápad Příspěvek č. 22

V PRACI NEHULIT POKUD O NI NECHCETE PŘIJÍT!!! ono se tomu sice někde nevyhnete, a tak i já měla to štěstí párkrát oddělat svýho šéfa skunkem, byla docela sranda po tom po něm něco chtít... no a mela jsem to take naprosto v pohode s kolegyni, svuj kancl, proste pohoda, nez si sef do kancelare pribral novou asistentku, slecna z Moravy, ale bohuzel totalne sucha, ale hlavne totalni slidil, no nebudu to prodluzovat, tahle slecna nebyla priznivec marihuany, a tak se stalo, ze diky jejim intrikam, prislo par lidi o misto. Mezi nimi jsem byla i ja, nemrzi mne to, mam novou zkusenost. Ale ze to teda byla zasivarna.... :O))

Blackberry

Old Post 04-11-2001 v 22:22 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

2monty Příspěvek č. 23

Ruší-li vás kouření při práci, přestaňte okamžitě pracovat!
Tohle jsem mel na mysli
O vikendu se obcas ukazu u svyho znamyho (no prakticky tam jsem nakvartyrovanej temer kazdej vikend) na vesnici, a znate to - zahradka, dilna, cement, prace furt dost. U tyhle prace hulime fakt statecne, ale obcas se stane, ze nas zacne ganja u prace vyrusovat. At zije vyboldovana veta nahore...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 05-11-2001 v 07:49 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 24

Ja jsem aktualne 3D designer, delam na velkych scenach pro virtualni realitu, takze si obcas smotnu sympaticke brcko a ulitavam si na vlastnich 3D prostorech mam ale zkusenost, ze k praci se to moc nehodi - vsechno pozaviram, cumim po webech, kecam picoviny na irc a kde nic tunic jo, a na cervene oci je preci nejlepsi VISIN - hned jak ucitite prvni mazec, kapicku do kazdeho oka. Pohled se vam rozjasni, cervena barva zmizi a jen hodne zasveceny clovek pozna stav vyhulenosti

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 05-11-2001 v 14:11 PM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Dotaz Příspěvek č. 25

Nesla by udelat tady na Groweru nejaka anketa ohledne povolani? Docela by me zajimalo, jak se na tom hulici s povolanim pohybuji.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-11-2001 v 14:34 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 26

asi bychom se nestacili divit

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 05-11-2001 v 14:53 PM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 27

Pios: tak me napada, proc zrovinka nezalozis novy THREAD s timhle svym napadem nekam, kam se to bude hodit? Bude to zajimave poctenicko.. neco jako "Vepiste sve povolani plus kratky popis svych hulicich aktivit v nem "

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 05-11-2001 v 14:58 PM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 28

Magellan: Tak uz jsem to zalozil, je to klasicky v Kurarne. Pouzil jsem tvuj text. Diky za nej. Mas karmu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-11-2001 v 15:40 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 29

PsiOne: Diky za karmu, hned zkusim prvni zatezkavaci pracovni testik, at mam co popisovat

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 06-11-2001 v 06:49 AM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomy
Stálý Člen

Karma uživatele tomy - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 30

ja pracujem ako administrator SCO , novell .... , a pokokot inych veci v statnom podniku. tej roboty si vela neuzijem (nechcem to zakriknut:-) ) a vacsinu casi drtim kauntera . v robote si vzdy rad pohulim este to namne nikto nezistil , a na moje blbe vnutorne pocity , ale da sa nato zvyknut. zazil som aj extremnejsie hulenia. a vojenskom cviceni , pocas jazdy BVP v roji a potom som utekal dole kopcom do utoku :-) pekny flesh . takze hulenie v praci mi nepripada az take neviem co . akurat som raz mal velku haluz ked som si rano dal fajnovu lampovicu a dosiel som do roboty a asi tretina vsetkych pocitacov bola zavirena. vsak viete adminovia (tupy userovia otvaraju maily) ...

Old Post 06-11-2001 v 08:53 AM
tomy je offline   Profil uživatele tomy   Find more posts by tomy   Foto galerie člena tomy   Click here to Send tomy a Private Message   Add tomy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 31

tomy: tak to znam, akorat ze ja nemel zavirovane pocitace, ale kdyz jsem se vratil vyhuleny z obeda, tak byl vytuhly Novell server. Musel jsem ho fyzicky restartnout. Predstav si, ze kdyz najel, tak hned kdyz jsem skocil do Monitoru tam bylo cca 40 uzivatelu (pred restartem cca 50) a vsichni meli otevrene ty stejne soubory (vetsinou dokumenty)a vubec niceho si nevsimli. Restart jsem kvuli vytuhlosti konsoly musel udelat pomoci Poweru na bedne (nas server Compaq nema Reset). Stalo se ti to nekdy? Me poprve a byl jsem z toho celkem hotovy a myslel jsem ze se mi to zda kvuli memu stavu. Nicmene mi to potvrdil kolega informatik, ktery ten den na obed nesel, takze se nejednalo o halucinaci.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 12-12-2001 v 15:11 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AsteriX
Nový Člen

Karma uživatele AsteriX - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Palec dolů Příspěvek č. 32

Souhlasím s tim, že hulení v práci je věc, která nedělá dobře. Vyjímku tvoří práce tvořivá, gde se bez velkého působení lidských sil dá udělat něco pěknýho a práce, která vás baví. To bude asi hlavní faktor. Taky sem dělal pár let Dje. Nejdřív v hospodě, která byla vyhlášenej pajzl a doupě (tam sem začínal) a potom na regulérní diskotéce. Potíž je v tom, že to věděl i šéf a i přes návaly lidí (hrál sem techno a hip-hop) muselo dojít k výměně za diskofilnějšího DJe. Ale kvůli tomu co se tam hrálo tam chodili ty lidi. Co dodat? Kouřit? jak gde.

AsteriX

Old Post 15-12-2001 v 12:47 PM
AsteriX je offline   Profil uživatele AsteriX   Find more posts by AsteriX   Foto galerie člena AsteriX   Click here to Send AsteriX a Private Message   Add AsteriX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AsteriX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0284470 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív