Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kolik hulíme ????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Obecné Příspěvek č. 1

Zdarec všeci,
tak jako tady máme komunitu Groweru, kde se zjišťuje, odkud jsme a kolik nám je... mohli bychom se o sobě dozvědět kolik toho kdo vyhulí, jenom tak orientačně...

Takže já bych to načnul... hulím jednou týdně o víkendu, když se nic zvláštního neděje, v práci jsem jako zhulený moc nezabíral, takže to vždycky nechávám na víkendy a že se na ně těším
zásadně poüžívám šlukovku a nebo improvizovanou vodní dýmku...

No já vím, nejsem zrovna ďábelský hulič... ale co, hlavně, že jsem zanícený pěstitel

Hulením k lepším zítřkům

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 24-10-2001 v 07:25 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

hmm Příspěvek č. 2

3-5 iontu tejdne (ve vyjmecne prilezitosti klidne nekolik desitek ), v praci jen pred skoncenim pracovni doby, abych byl akcni, doma na domaci prace, s kamosema na prochazky po Praze... ve spolecnosti ionty, jinak podle nalady slukovku.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 24-10-2001 v 09:41 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 3

2 Phekda

nejsme na žádné ganjalympiádě, to jsem nechtěl aby to tak vyznělo, ale prostě to jsou taky zajímavé informace...

to je to heslo: každej svým tempem... to by mělo platit i v ostatních věcech.
Taky bych si rád zahulil navečír, jenže musím šetřit, úroda nebyla nic-moc a taky šetřím pro kámošku, s ní se hulí nejlíp

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 24-10-2001 v 09:54 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kastan
Stálý Člen

Karma uživatele kastan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

pres tyden zasadne sklo,musim fachcit v praci vetsinou k veceru ale pres vikend spekuju sem tam vodarnu podle chuti,kolem peti jich sfouknu za vikend.
--------------------------------
kastanos!!!

kastan

Old Post 24-10-2001 v 11:24 AM
kastan je offline   Profil uživatele kastan   Find more posts by kastan   Foto galerie člena kastan   Click here to Send kastan a Private Message   Add kastan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Pohodička My smoker program Příspěvek č. 5

Pokial mam stuff, hulim kazdy den, cez vikendy i viackrat. Momentalne je tomu uz 3. tyzden, co som nasucho. Pracujem v zahranici a nemam moc casu zhanat matrosh. O par dni vsak pridem pozriet domov a tam uz mam zabezpecene hulenie na cely moj pobyt, takze som uz fest netrpezlivy Po navrate sem si opet pojdem po niekolkomesacne zasoby do Adamu, takze by to malo byt v pohode...
Hmm, ked tak nad tym rozmyslam, nezalezi na tom, kolko kdo kuri, ale aj od chuti a od toho, co mu to dava. Ja mam chut skoro vzdy a mam v 'inom stave' veeelmi dobry pocit a vsetko je pre mna take zaujimave...

[Edited by juleni on 24-10-2001 at 10:19 PM]

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 24-10-2001 v 20:59 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 6

Ahoj huliči a huličky. Já když mám tak kouřím po otýpkách, tak kolem tří gramů za den, ale ne zabijácký materiály, jen to naše obyčejné české zelí. Žít se s tím dá sice docela radostně, ale někdy si říkám, že méně je více. Pak si však uvědomím, že za měsíc třeba nebude nic a tak si hned nacpu další(čudím z dýmky) a všem dobrým předsevzetím je konec. Jinak jsem si všimnul, že s dobrým spoluhuličem můžu kouřit i šunt a je to fajn, zatímco nóbl matroš pokouřený s idiotem stojí za bačkoru.

Kdo nehulí s námi, ať si klidně hulí proti nám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 25-10-2001 v 04:45 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUMMA
Nový Člen

Karma uživatele gUMMA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

No já hulim každej den pár brček......... (5-8) mě to tak vyhovuje a nic mi nebrání abych pokračoval dál.

[grup][gUMMA]

Old Post 25-10-2001 v 09:24 AM
gUMMA je offline   Profil uživatele gUMMA   Find more posts by gUMMA   Foto galerie člena gUMMA   Click here to Send gUMMA a Private Message   Add gUMMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kukulcan
Nový Člen

Karma uživatele Kukulcan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 8

hulim dost... da se rict ze hodne...
neni skoro den abych si nedal brcko
spis aspon tak 2-3 min. spise se da rict ze i vice kdyz je co zvlaste po sklizni(skliznich
---- + mlikove orgie babovkove seance ci olejcikove komaty (na to se ted chystam) + ----

halt uz to je lifestyle

Old Post 25-10-2001 v 13:11 PM
Kukulcan je offline   Profil uživatele Kukulcan   Find more posts by Kukulcan   Foto galerie člena Kukulcan   Click here to Send Kukulcan a Private Message   Add Kukulcan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Příspěvek č. 9

Ja hulim take docela dost, tak dva tri speky za den, ale neni od veci si dat treba obcas tyden dva pauzu, protoze pak je to zase o neco intenzivnejsi a vubec si telo oddychne a clovek se na to vice tesi...........

End

Old Post 25-10-2001 v 13:35 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Pohodička Příspěvek č. 10

Já pálim každej den tak brko dvě,ale když sem na sedmičce tak třeba i osum.Vobčas sou taky vyjímky např. vcera sem jich dal šest(byl sem zmaštenej ještě ráno).nikdy,ale nehulim před školou!

FASTGROW

Old Post 25-10-2001 v 16:27 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička huleni vs skola Příspěvek č. 11

4fastgrow:

IMHO delas MOC dobre, ze nehulis pred skolou... znam spoustu typu, ktery jsou skolou povinny a hulej pred skolou, o prestavce, misto obeda a po skole... jsem zvedavej, kolik si toho ze skoly odnesou... ale ono se jim to u maturity vrati...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 25-10-2001 v 17:11 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 12

....a co ja?

kolikrat denne ze se vlastne zapalim??

-pred xxx lety to bylo 1x tydne na nejake party ci u kamaradu....
-pak sem nasel nejakej kontakt na zeli...
a prvni brko behem tydne... zezacatku sem se bal, ale pak uz to slo... vsak to zante
-v 97 se nam povedlo uchranit pole pred najezdy zlocincu..... naplnila se puda... a zaclo se poradne hulit!! denne!!! uff, ..proste byla to fuska prefiltrovat pres 400 kytek ) ...od ty doby snim o nejake te pauze. muj denni prisun v "nejlepsich letech" byl vokolo 25 pekne MACATEJCH jointu denne.
...dneska se uz jenom tak udrzuju pri zivote s dennim prijmem cca. 3-10 hashisho/skunky jointu. nerikam, ze se mi to nikdy nevymkne z rukou... takze stane se, ze horni hranici nekdy prekrocim i nekolikanasobne!

..ale POZOR!!! v prosinci to chci rapidne omezit a preorientovat se taky i na neco jinyho, na co predtim nazbival cas. trebas neco i dozenu! ))))


a jak si na tom ty??





www.greenhome.cz

Old Post 27-10-2001 v 05:30 AM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 13

4 joint

teda to je docela drsné... to musely být hodně velké pole, s tvou spotřebou... mě se to s mými zásobami stát nemůže , ale uvidíme co dá nová pěstírnička a došlý skanček (teda pokus mě neošidili, ale doufím, že ne )

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 27-10-2001 v 17:54 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

to Ondrash Příspěvek č. 14

..me to zes tak drsny nepride.. spis to bejva docela sranda! ikdyz par spatnych zaitku me taky potkalo, ale skoro vzdy sem to raci zahulil, zhulil a uhulil....

a musim uznat ze skoro nevim co to je nuda takze naky ty ++ by se natom taky nasly

grizly joint

www.greenhome.cz

Old Post 27-10-2001 v 22:51 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 15

2 joint,

ale jo sranda to musí být , taky bych hulil více, kdyby bylo, co, ale možná ani ne... já jsem s pokojen s tím co mám a na hulení mě baví nejenom to hulení, ale i práce s travkou okolo...
každopádně jen tak dáááál

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-10-2001 v 01:14 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Obecné Kolik hulit??? Příspěvek č. 16

No koukám, že je nás fakt dost, řekněme takovejch těch skalních huličů ..... ono hulit ... proč ne?? Ale člověk si to musí trošku hlídat .... neni tomu tak dávno, co jsem tak zhruba 2 roky hulil opravdu denně tak 2 až 3 špíčky. Hulil jsem v práci, venku, doma no prostě všude ... ale postupem času mi došlo, že se mi nějak vytratilo to kouzlo odpálenýho špeka a jeho účinku .... dneska je to tak že někdy dám třeba 6kousků za den a jindy zase třeba týden či víc nehulim a to když si člověk potom dá práska, to je panečku mazec ale je to věc čistě individuální, prostě každej hulíme tak jak nám to vyhovuje a jak to naše hlava a okolí stíhá )

Take a peace with Joint!

Old Post 31-10-2001 v 14:43 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2007 - Kolik pěstujete ??? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7479060 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív