Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » rychlost růstu mutantu??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wocas
Stálý Člen

Karma uživatele wocas - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 37  

rychlost růstu mutantu?? Příspěvek č. 1

zdarek
tak by mě zajímalo jak je to s mutantama (nebo jak se tomu říká)....kamarád mi dones nějaké semínka z Vídně pěkné macaté semena ty sem si zasadil a všechny mi vyklíčily ve hlíně přesně ve stejnou chvíli po 3 dnech a jak tak sleduju tak sem zjistil že jedna kytka ve druhém patře hodila 3 lístky a 3 větve, v poho ale jak je to s rychlostí růstu??? nebude to náhodou zpomalené díky většímu počtu větví a nebo je ta genetika tak zmutovaná že to poroste stejně rychle ale 30% bonus do vínosu???? mam to pod 400w Osram halogensodik univerzal

Old Post 05-06-2005 v 16:49 PM
wocas je offline   Profil uživatele wocas   Find more posts by wocas   Foto galerie člena wocas   Click here to Send wocas a Private Message   Add wocas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2

jakej mutant vole?
nejaky semena z marsu ci co?

show must go on

Old Post 05-06-2005 v 19:54 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wocas
Stálý Člen

Karma uživatele wocas - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

nevim jestli to má z Marsu mi řek že to má z Vídně z nějaké seedsbanky, každopádně to je skunk(sere mě že nevim jaký model)ale spíš mi de o rychlost růstu, protože to vypadá pěkně a navíc bych nechtěl aby se mi to zpožďovalo a pak chcíplo díky málo světla.........pište pls své zkušenosti

Old Post 06-06-2005 v 09:32 AM
wocas je offline   Profil uživatele wocas   Find more posts by wocas   Foto galerie člena wocas   Click here to Send wocas a Private Message   Add wocas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Morgan
jakej mutant vole?
nejaky semena z marsu ci co?


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=16287

Old Post 07-06-2005 v 14:19 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 5

Hele já slyšel po uštípnutí se z toho mutanta stane normální kytka. Je to pravda?

Old Post 07-06-2005 v 18:44 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 6

buď to bude to dané geneticky a genetická informace je ve všech částech kyti stejná (takže se nic nestane a bude dál růst "divně") a nebo je to fakt jenom zblázněná obyč kytka a po štípnutí bude růst jako normální, to druhé se říká častěj
kdosi už tu psal že se mu tohle povedlo u oudooru.. na jaře šel sázet a po loňské oprcané noname samici tam bylo hafo těhhle potomků, škoda že všechny šly do věčných lovišť

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 17-07-2005 v 16:23 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 7

před pár lety jsem měl kytku obyč noname která taky pustila 3 listy. Koukal jsem jak blazen, zaštíp jsem to a vono to pustilo zase 3x zase jsem to zaštíp a znovu 3x. byla nádherná takovej keřík bych přál každýmu vidět, těšil jsem se jak si z ní udělam hofo semínek ale v červenci to ještě úplně bez palic nějakej debil sundal, asi chtěl lístek do herbáře či co??

Old Post 24-07-2005 v 22:59 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2005 - Rychlost růstu - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3980850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív