Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » PetÁnque
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec nahoru PetÁnque Příspěvek č. 1




Haló haló. Jsem vášnivým, leč amatérským, vyznavačem hry pétanque neboli petank. Určitě se zde najde pár lidí co hrají, hráli nebo by chtěli hrát a rádi o tomto pokecají. letos jsme s kámošama dělali u nás i mini turnaj s malým sponzoringem pivovaru a chceme v tom příští rok pokračovat, možná zde s někým domluvíme zápas? Kdoví. Pište pište pište.
Koule rulezz.

Old Post 18-10-2004 v 21:27 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2

Petang sem začal hrát letos o prázdninách s kámošama u nás v parku, když zrovna jeden z nich přijel z Chorvatska a koupil si tuto skvělou hru.Je u toho vždycky prdel a napětí-prostě hra dělaná jak má být.

piss on peace

Old Post 19-10-2004 v 07:09 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec nahoru Příspěvek č. 3

no vidím se že nikdo moc nechytá asi není petanque tak atraktivní!! ale já ho zbožňuju pokud je zde někdo kdo hraje a chtěl by domluvit zápasek na příští rok (možná i letos????) tak doufám že se ozve

Old Post 19-10-2004 v 23:04 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SJ | Ivanhoe
Stálý Člen

Karma uživatele SJ | Ivanhoe - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 4

no ja jsem petanque nehral uz ani nepamatuju, protoze neni s kym ... Odkud jste?

K+M+B 2004 ( Kašár, Motár & Bambár)

Herr Jürgen ownage !

Buhvico ´04

Old Post 21-10-2004 v 11:58 AM
SJ | Ivanhoe je offline   Profil uživatele SJ | Ivanhoe   Find more posts by SJ | Ivanhoe   Foto galerie člena SJ | Ivanhoe   Click here to Send SJ | Ivanhoe a Private Message   Add SJ | Ivanhoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

Petang je naaaarez!

Miluju tu hru.

Zacala sem to hrat w USA... fuck se mi to libi... ze 3 her sem 2 wyhrala... tak kdo me porazi?

Kdy se uskuteczni dalshi turany rada bych se zucastnila...

Old Post 23-10-2004 v 03:48 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec nahoru No aspoň někdo!!! Příspěvek č. 6

Jsem z JM kraje. Turnaje určitě budou, chodíme hrávat ještě i teď ale je už dost zima na to, aby si člověk venku házel železnýma koulema. Pokud má někdo fakt zájem dejte vědět lidi odkad jste a můžem začít domlouvat pomaloooučku zimním tempem.
to luckymeg: výzvu přijímám - rád to zkusím
Navíc je fajn že máme malý sponzoring našeho pivovaru, takže turnájek bude pěkně zajišten i po stránce občerstvení, jako letos.
Hlavně jde o zábavu neee?

Old Post 26-10-2004 v 22:21 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Palec dolů KOnec Příspěvek č. 7

tak to vypadá že letos už ani nemá cenu hrát poslední pokus dopadl bídně je zima a koule studí. ááááááá. teda ty železné pochopitelně. nechci aby někdo našel v mých slovech dvojsmysly no a když k tomu pořidám to že fčera pršelo celý den tak je to pasé. škoda. asi si budu muset u kámoša na baráku zřídit zimní indoor hernu.

Old Post 01-11-2004 v 00:29 AM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

Nemyslíš "bočo"??? Rozdíl je, že koule(hraci) jsou z plastu a ve vnitř je(asi olověná) zátěž.

Old Post 01-11-2004 v 09:07 AM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maestro
Stálý Člen

Karma uživatele Maestro - 38% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

Správně

Old Post 01-11-2004 v 09:36 AM
Maestro je offline   Profil uživatele Maestro   Find more posts by Maestro   Foto galerie člena Maestro   Click here to Send Maestro a Private Message   Add Maestro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Petanque je mazec. Jednou jsem prisel ke kamosovi a on to hral pred barakem jeste s jeho brachou a sousedem. Dali sme brcko, ja pridal a vypekli sme u toho asi dve hodky. Takze rulezz!!

Old Post 01-11-2004 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Pohodička kouleeeeeee Příspěvek č. 11

Taky někdy bývá na písku hráván tzv plážový petanque s plastovýma koulema (jsou větší než ty normální) které jsou plněné pískem a košonek je taky z plastu. moc mě to nechytlo - koule jsou koule.
Už se mi pár lidí ozvalo se zájmem o hru, a tak doufám že se fakt něco podnikne, dal jsem řeč se sládkem pivovaru a a začal domlouvat sponzoring, lavice a stoly a slunečníky. Musíme ještě máknout na hřišti, nedávno si tam bezdéčka (bezdomovci) udělali táboráček z pneumatik, naštěstí ne přímo na hřišti ale spálili i lavěčky a stoly. Ti magoři to fakt přehnali byli u toho i policajti a hasiči, hlavně kvůli kouři ale i tak nám tam nadělali paseku.

Old Post 01-11-2004 v 15:07 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Upozornění Příspěvek č. 12

tak jsem se hergot dozvěděl, že u nás nedávno město uspořádalo v zámecké zahradě turnaj pro důchodce. proč tam nepozvali veřejnost? chceme taky hrát i když nám ještě není šedesát!!! za tohle městu náleží never more

Old Post 06-11-2004 v 23:46 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 13

Koukam, že na threadu o petangu je nějak mrtvo...to je škoda...petangue je super....i když je to samo dost letní a plážová hra...a je jedno, jestli se hraje na profi hřišti, nebo se pravidla jakkoli upravují a přizpůsobují danému terénu...mně se nejvíc líbí hrát takovym toulavym způsobem...jít za prasátkem parkem, aby se pořát měnil povrch a okolí...to je pak pohoda...nebo na přehu rybníků, kde je travička i pruh písku.....je fajn přecházet z písku na tvrdej povrch....dost lidem dělá problém změnit techniku.........

Old Post 18-11-2004 v 16:19 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 14

rezpect for johny bravo

jo je tu mrtvo nikdo sem nechodil a tak si přece nebudu povídat sám se sebou!

odkud tak zhruba jsi?? existuje šance na nějaký zápasek příští rok?
pár lidí už projevilo ochotu ale teďka se dá jen tak pomalouuuučku domlouvat, sezona je čestvě uzavřená.

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 19-11-2004 v 00:04 AM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15

DAWEX - zdravim...s tim zápasem by to asi bylo horší....neopouštim moc svou ulitu...ale jsem si jeistej, že někoho seženeš a pokud budeš alespoň průměrně inzerovat (plakátovat atd.) tam kde žiješ, určitě dáš dohromady solidní turnájek.....já jsem ze západu.....pokud vim, tak v Plzni pořádaj turnaje v Borskym parku......moc se s tim nemažou, pruhovanou páskou rozdělej trávník na obdélníky (rozměr nevim) a jede se...já se schodou okolností chystam příští léto taky pořádat sportovní akci, takže se mi honí hlavou dost nápadů...ale hlavně...si myslim, že první ročník čehokoli musí bejt vo pohodě...jedině pak si to lidi oblíbí a přijdou znova....to bohužel znamená co nejvíc dávat a co nejmíň brát, takže takovejhle první ročník může bejt dost záhul pro organizátora a odměna veškerá žádná........když vypíšeš turnaj, musíš ho udělat ať přijde sto lidí, nebo pět...jedině tak začneš tradici......

Old Post 19-11-2004 v 08:46 AM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gelf
Nový Člen

Karma uživatele gelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 16

To ne petang zije:-)zacal sem ho hrat s kamosama pomerne nedavno,ale rozhodne je to skvela hra,celkem nas to chytlo...to DAWEX:Hlasim se z Brna,kdyztak muzem zjara zkusit nakou mensi konfrontaci

Old Post 19-11-2004 v 23:54 PM
gelf je offline   Profil uživatele gelf   Find more posts by gelf   Foto galerie člena gelf   Click here to Send gelf a Private Message   Add gelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3007570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív