Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Plíseň, či wtf?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
$t€p@n
Nový Člen

Karma uživatele $t€p@n - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Plíseň, či wtf? Příspěvek č. 1


Přikládam foto, začalo to dělat u dvou kytek který začaly hrozně brzo kvíst. Jedné jsem musel polovinu amputovat (foto) a ta druhá půjde asi celá plesnivý zejména blizny nebo i stonek. Pěstuju ve skleníku.

Chci vás poprosit o rady, jak se toho zbavit nebo pro příště vyvarovat. Udělalo mi to i loni u jedný kytky, pravděpodobně jsem jí nechal "přezrát".

Old Post 21-06-2005 v 18:33 PM
$t€p@n je offline   Profil uživatele $t€p@n   Find more posts by $t€p@n   Foto galerie člena $t€p@n   Click here to Send $t€p@n a Private Message   Add $t€p@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

tak to je plisen bude prawdepodobne zpusobena wysokou wlhkosti we skleniku pri nedostatecnem wetrani
jak se s tim wyporadat:
ad 1 wyce wetrat a wetrat a wetrat a porad
ad 2 mozna lehce snizit teplotu (wysoka taky welice prospiwe plisnim a rostlinam uz mene)
ad 3 postrikat hooodne zredenym sawem
ad 4 po sklizni oprawdu dukladne wydezimfikowat sawem

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 21-06-2005 v 19:22 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 3

no Savem stříkni opatrně všechno kolem - ale rozhodně ne kytky - ty stříkni roztokem Acrobatu nebo Ridomilu - jinak to s tim větránim platí na 100 % - občas taky když to sou přelistěný kytky tak trošku protrhat

Snark in the System

Old Post 22-06-2005 v 11:32 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubo
Nový Člen

Karma uživatele bubo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

presne ten isty problem som mal aj ja a tak som zacal vetrat ovela viac a uz je to pohoda

goregrind forever!

Old Post 18-07-2005 v 11:23 AM
bubo je offline   Profil uživatele bubo   Find more posts by bubo   Foto galerie člena bubo   Click here to Send bubo a Private Message   Add bubo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bubo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
$t€p@n
Nový Člen

Karma uživatele $t€p@n - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

Díky za rady, alespoň mám ponaučení pro příště...

Old Post 18-07-2005 v 15:42 PM
$t€p@n je offline   Profil uživatele $t€p@n   Find more posts by $t€p@n   Foto galerie člena $t€p@n   Click here to Send $t€p@n a Private Message   Add $t€p@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Mě se to letos taky objevilo na 2 kytkách, který jsem měl taky ve skleníku, ale je mi to líto amputovat ptž je to na hlavním stonku, tak jsem to hned přesadil ven, oškrábal nožem (viz. foto) a stříkám to Kuprikolem, ikdyž nevím jestli to k nečemu bude Nejdřív to byla takováhle houbovitá plíseň jako je na fotce v prvním příšpěvku, dneska jsem tam ale objevil takovou tu hnusnou chlupatou tak jsem to ještě víc oškrábal nožem, zvýšil jsem dávku kuprikolu a stříkám to několikrát denně, počasí je slunečný tak doufám že se to nějak vyzdraví a bude to ok akorát se bojím aby se neucpal přívod živin a vršek neodumřel jakmile to zdřevnatí.....

Old Post 10-06-2010 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1655500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív