Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zacinam pestovat a hov.. (nic) nevim o zarovcech...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Nápad Příspěvek č. 1

Ahoj lidicky... Zacal jsem pestovat a tak me zajima jaky maji byt zarovky? Cetl jsem v jednom clanku ze je dobre bile svetlo.... Ale ted' trosku se pletu jak precetl tady nejaky clanky...... Mam totiz malej problem z cestinou a ty nazvy vybojka a tak dal mi nejsou uplne jasny.....
Tak me zajima na kolik vyjde nejaka lampa ktera pomuze pri pestovani (celkove ze vsim vsude kteru rovnou muzu zapojovat), a jak dloho vydrzi? Jestli nejak pomaha obycejna zarovka k dennimu svetlu? Nebo jestli nejak pomaha Fluorescentni asi tak 11-20W? Nevim jestli se mylim nebo ne ale dava bile svetlo? Nebo jestli se hodi lampy co osviceji budove a tak? To je jedna vec......
Druha vec je ta ze jestli by chtel jsem pestovat ve skrini co to ma byt za zarovka? Jak vykonna? Ja totiz nepotrobuju neco super nafoukany....Chci abych vyrostlo jenom dobre huleni (ne neco super na co mam vyhodit 5000 na nastroje a tak).....
Nezlobte se ze ptam o takovy vecy co tady byli rozepsane x1000 krat.... Ale fakt ctu cesky pomalu a vyhledat nejaky informace ktery potrebuju ve spostu textu je tezko pro me.... Takze jesli budete hodny napiste mi prosim co a jak.....
Zatim mam tri kytky 12-14 litrovem kose, jsou tak 10 centaku veleky.... Hlinu jsem koupil v OBI za 40 Kc 20L a mela PH 5-7.....
Predem dikuju!!!!!

Maxik

Old Post 14-06-2001 v 07:52 AM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 2

Dost toho najdes na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=575 od Carlose. Jinak si rovnez muzes precist http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6 no a ostani je na takovem souhrnu na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=581
hodne uspechu

Old Post 14-06-2001 v 12:46 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 3


O tom, co je vybojka se doctes neco v detskych encyklopediich. Zkus se nejdriv podivat do stavajicich threadu a take pouzit vyhledavani.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 14-06-2001 v 18:07 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Palec dolů Příspěvek č. 4

OK si kretén co se honí jenom za karmou.Zdar

Zachaliáš

Old Post 15-06-2001 v 22:23 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

No tak kvůli t(v)ý karmě asi zlevněj chleba Zachaliaši.... Příspěvek č. 5

Maxiku sorry, ale ptáš se na takový věci a takovým způsobem, že nevim, jestli seš magor nebo jo.... víííď....

Old Post 17-06-2001 v 06:09 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Pohodička Příspěvek č. 6

Maxik je mimozemšťan:-)

Old Post 20-06-2001 v 12:04 PM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Upozornění Hale... Nejsem mimozemstan... Příspěvek č. 7

jen ptal na obycejny vecy.... Uz jsem vsechno sehnal... Je to sodikova lampa 400 W sodikova..... Sbyva kopuit stinitko.......
Dikuji vsem....
Cus....

Old Post 20-06-2001 v 16:59 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 8

ja si stinitko urobil sám.-Trochu plechu nůžky na plech a mám stínítko jaké nemá nikdo

Old Post 21-06-2001 v 07:00 AM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 9

Napadlo mě udělat si stínítko z formy na "srnčí hřbet", co vy na to?

Old Post 21-06-2001 v 07:45 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Dotaz STINITKO! Příspěvek č. 10

A nereknes kde jsi koupil plech? Ptal jsem v OBI tam rekli ze uz nemaji a nikdy mit nebudou... Tak ze nevim Kde to vubec muze bejt..... Jestli nekdo vi kde se to prodava tak at' napise....
Predem dikuji........

Maxik

Old Post 21-06-2001 v 11:03 AM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

stinitko z formy na srnci hrbet je O.K. - pouzivam ho (to hranate) asi 10 let, ale na kompaktni zarivku - vleze se tam i tlumivka, patice a vypinac; kouskem plechu z konzervy zakryto (pripajeno). Na 400W by to ale musel byt, hadam, sloni hrbet :-)
no, snad by stacil na 75W....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 21-06-2001 v 13:12 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 12

Mám 150W taky mám pocit že bych měl sehnat něco většího, třeba něco jako žirafí hřbet.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 21-06-2001 v 13:20 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 13

já jsem použil hliníkový plech co je na střechy,je tenký a dobřen spolupracuje při tvarování.

Old Post 22-06-2001 v 07:29 AM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix
Stálý Člen

Karma uživatele matrix - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Ten srnčí hřbet Příspěvek č. 14

Zdárek ... for all .. včera jsem byl v Intesparu,OBI,Baumaxu a Globusu.V posledně jmenovaném jsem zakoupil 2 ks krásných srnčích hřbetů.Jeden je hranatej , druhel kulatej.Hned jsem to začal zkoumat a za 2 hodiny jsem to měl smontovaný se 400w son -t . Cena ? Za oba jsem cvakl 96 Kč dohromady a vypadá to gut.Uvidíme co to udělá....Ale je to opravdu solidní cena a jestli nechcete stříhat a ohejbat plech,tak podpořte národní hospodářství koupí hřbetu .. hi hi hi ;o)))

Mějte se mooooc gut ......keep growing .....

Old Post 03-10-2001 v 09:32 AM
matrix je offline   Profil uživatele matrix   Find more posts by matrix   Foto galerie člena matrix   Click here to Send matrix a Private Message   Add matrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
§chpatus
Nový Člen

Karma uživatele §chpatus - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 15

Fuck nechapu, proc chudaka Maxika tak prudite. Ja osobne taky zacinam a myslim si, ze i vy si pamatujete svy zacatky, ne..... Ne kazdej se narodil se systemem ve sklepe tak se tady otazky typu "jak vlastne zacit" budou objevovat porad. Lidem co tuhle sajtnu delaj to musi bejt uplne jasny.

-------live with jack herrer-------

Old Post 16-10-2001 v 10:07 AM
§chpatus je offline   Profil uživatele §chpatus   Find more posts by §chpatus   Foto galerie člena §chpatus   Click here to Send §chpatus a Private Message   Add §chpatus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele §chpatus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8976350 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív