Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Listová plíseň , typy a postřiky , jak na ni ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 65



Zdárec všem,
Asi mám problém s plísní ale nejsem si úplně jistý tak jestli někdo nějaký názor, budu rád. Díky

Sice to tady moc nežije ale zkušenější, poradte, díky

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 04-01-2013 v 12:06 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 66


a ještě jedno foto

Už jsem koupil Kuprikol 50, tak jestli ho mám aplikovat nebo je to něco jiného?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 04-01-2013 v 12:08 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 67

Kuprikol mi na listovou plíseň nikdy nezabral, skus ridomil gold MZ nebo dithane dg neotek ty opravdu fungujou!

Old Post 07-01-2013 v 17:48 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 68

No já jsem to stříknul tím Kuprikolem a vypadá to že je klid, možná to stříknu ještě jednou pro jistotu. Koupil jsem i Champion, tak to zkusím potom kdyžtak s ním. Měl by být lepší alespon co se účiné látky tyče.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-01-2013 v 18:51 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 69

Na likvidaci padlí , můžu doporučit DISCUS, jako jedinej ze vsech tech sajrajtu me zbavil padli okamzite a trvale. Po aplikaci cehokoliv jinyho, se to do tydne vratilo. Mejte se at to roste cus

Old Post 09-02-2013 v 11:44 AM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakes*89
Stálý Člen

Karma uživatele shakes*89 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 70

Ahoj,
mám takový problém s listy u dvou holek... Aktuální foto je z 5.dne růstu a je to na dvou ze šesti kytek. Jsou zasazeny v lightmixu, zálivka ob dva dny cca 400ml na květník. root+enzym (3ml+1ml/l) s ph 6.3... teplota ve dne 25-26, v noci 21.vlhkost je jen 30%, zvlhčovačka se tam nevešla, ale nemyslím že by to bylo tím.další 4kusy jsou celkem vitální- jedná se o klony White Russian...
foto: http://img706.imageshack.us/img706/7919/54263665.jpg a http://img580.imageshack.us/img580/9877/24608052.jpg
takto to vypadalo v úterý tzn.2 den http://img189.imageshack.us/img189/3403/dsc00883rv.jpg takže jde videt zhoršení... hledám, pátrám, ale kdyby někdo věděl o co jde, tak budu moc vděčný za pomoc

Old Post 29-03-2013 v 12:12 PM
shakes*89 je offline   Profil uživatele shakes*89   Find more posts by shakes*89   Foto galerie člena shakes*89   Click here to Send shakes*89 a Private Message   Add shakes*89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 71

A co takhle Polyversum http://proti-plisni.cz/chytra-houba...liny-polyversum

Grow Max 150W

Old Post 25-04-2013 v 17:37 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 72

shakes : máš na tom plíseň, já jsem používal chemku ale být tebou zkusím to co tady dal Bárt, nebo začnu znova.

Bárt : super tip!! Je dobré mít takovéto věci na ochranu rostlin doma!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 25-04-2013 v 21:04 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
shakes : máš na tom plíseň, já jsem používal chemku ale být tebou zkusím to co tady dal Bárt, nebo začnu znova.

Bárt : super tip!! Je dobré mít takovéto věci na ochranu rostlin doma!

Polyversum je výborné, ale hlavně, pokud si nejsi jistý, jestli jde o plísen, tak nic nezkazíš preventivní aplikací. A na doma je to hlavně neškodné.

Grow Max 150W

Old Post 26-04-2013 v 09:10 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 74

Zdravím pánové...možná zde by někdo věděl:
Je toto plíseň? Nejdříve to žloutne od okrajů a pak to ztmavne a zaschne..Můžete mi někdo potvrdit, že toto je plíseň?

Děkuji moc..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 24-10-2013 v 09:06 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 75



Zdarec bando taky troche přispěju do diskuze, po dvouleté odmlce jsem se pustil do growu a ještě v růstové fázi jsem mi podařilo chytnout plísen. Ze startu jsem si myslel že to je jenom zaschlá voda na listech ale po čase se to začalo rozlízat po celé skříni koupil jsem v gw (POLYVERSUM) které aplikuju 2x do týdne postřikem i zálivkou a příjde mi to skoro bez efektu jako první dva dny to vypadá slibně ale potom se ten prachový bordel zase rozlízá kytky mám už měsíc v květu takže jsem zvolil polyversum protože nepotřebuje žádnou ochrannou lhútu (podle výrobce ) jenže výsledek nic moc. někdo nějaký nápad ?

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 29-10-2013 v 18:30 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Intergalacticc
Zdarec bando taky troche přispěju do diskuze, po dvouleté odmlce jsem se pustil do growu a ještě v růstové fázi jsem mi podařilo chytnout plísen. Ze startu jsem si myslel že to je jenom zaschlá voda na listech ale po čase se to začalo rozlízat po celé skříni koupil jsem v gw (POLYVERSUM) které aplikuju 2x do týdne postřikem i zálivkou a příjde mi to skoro bez efektu jako první dva dny to vypadá slibně ale potom se ten prachový bordel zase rozlízá kytky mám už měsíc v květu takže jsem zvolil polyversum protože nepotřebuje žádnou ochrannou lhútu (podle výrobce ) jenže výsledek nic moc. někdo nějaký nápad ?

Jde o nepravé padlí a nebo prachovou plísen, bio přípravek který funguje http://www.agromanual.cz/cz/priprav...k/hf-mycol.html a jako první pomoc peroxid vodíku 1-3% a okamžitě by to měl rozpustit. Jsou , ale i chem prostředky. Ještě jsou jako první pomoc postřiky mlíkem, méně tučným :-) , má to údajně likvidovat zásadou. Toto je třeba řešit bleskově a nenechat to takto rozlézt.

Grow Max 150W

Old Post 29-10-2013 v 18:42 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 77



Mám problém, vypadá to na plíseň prosím, rady první pomoc?? Cokoli přípravky dneska ještě objednám!

:P

Old Post 30-10-2013 v 11:20 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 78

Jinak jsem na to už 2x stříknul doporučeny ROOT STOP přípravek z groweru za 699 a PIČU! Dva dny se zdá že ok ale pak je to tam zase zpátky

:P

Old Post 30-10-2013 v 11:41 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 79

kdyby jsi venoval 5 minut tomuto vlaknu usetril bys 699kc ;]

Old Post 03-11-2013 v 12:38 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od BigBangCannabis
Mám problém, vypadá to na plíseň prosím, rady první pomoc?? Cokoli přípravky dneska ještě objednám!


Máš to napadené padlím.. Bud rot stop - Bacillus Subtilis by na to měl fungovat, ale mně nefungoval, nic nefungovalo, kromě Discusu, to je řádná chemka, v růstu bych se toho nebál, v květu určitě nepoužívat..

Old Post 03-11-2013 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9634100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív