Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Listová plíseň , typy a postřiky , jak na ni ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Co? ...už som letargický , navaril som mlieko .. aplikoval....vyzeralo to slubne...ešte vyčkám pár dní ...

Old Post 22-04-2007 v 01:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 34

plisen na listech .. snizi vynos rek bych ale dokud neni primo v palici nebude to v rouri nejak znat. pokud by se objevila v palicich. doporucuju postizeny mista vystipnout, vybrat a nechat dal zrat. ty vystipnuty plesnivy kousky z palice..podle zasazeni kdyz to neni uplny blato se samosebou daj taky pouzit. vysusit a ohen pri paleni spali pripadnych par skodlivin.

Old Post 22-04-2007 v 10:08 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

dakujem za rady, na palice sa to ešte nerozšírilo....budem sledovať ..

Old Post 22-04-2007 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATISFACTION
Stálý Člen

Karma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 36






ahoj tiez sa chcem popytat na pliesen na listoch sa utvoriltaky strieborny povlak pripajam foto urobilo sa to aj na zavlazovacich hadickach pripajam foto pre porovnanie zaujim ma ci je to pliesen alebo o co sa moze jednat dakujem

SF

Shiva skunk,prvy pokus zožaté

Old Post 29-07-2007 v 18:57 PM
SATISFACTION je offline   Profil uživatele SATISFACTION   Find more posts by SATISFACTION   Foto galerie člena SATISFACTION   Click here to Send SATISFACTION a Private Message   Add SATISFACTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 37

Satisfactin: Tak to je hodne zvlastni
Podle toho listu bych rekla, ze je to urcite Padli, listova plisen, ale na tech trubkach? to asi plisen nebude a spis nejaka usazenina...nevim nevim, jde to s tech listu rukou bez problemu setrit?

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 03-08-2007 v 11:45 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38





ahoj lidi tak taky si nevím rady z jednou plísní takže za každou radu budu mooc vděčnej dela se mi tam pořád a vubec ji nevadí ani 35%vlhko a teplo nejdřív se začnou dělat malé flíčky na listech a později to vypadá jako posipaný moukou jde to dobře setřit prstem.posílam pár nekvalitních fotek.

Old Post 17-02-2008 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 39

neco tak brutalniho jsem jeste nevidel asi bych zkusil vsechno napadeny ostrihat prepnout na rust a pouzit veskerou dostupnou chemii :-D


plisňaři,prosim o navstevu : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33881

at stejny fotky neposilam i sem

hell

Old Post 03-03-2008 v 07:08 AM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 40

Jedná se o padlí vinné nebo padlí americké v tomhle stavu už stim nic nenadělám a máš spory po celym bytě takže .....komplet vyklepat koberce vytřít savem a tak měsíc dva nepěstovat ..... optimistické žeano .....

zabírá na to přípravek bioton což je řepkový olej s přídavkemn lecitinu ... jistě exisatujíé i lepší věci protože mě připadá žže ten řepkový olej zalepí listy kteréžto pak nedýchají ..takže tak prosatě to je v butru gudbáj lenin ....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 07-03-2008 v 18:59 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alik
Nový Člen

Karma uživatele alik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 41

tak tu plisen(padli americke) mam taky odhalil sem ji rychle neporadili byste nekdo jak se toho zbavit mam ji tam zhruba 2 dny zejtra jedu na to koupit postrik ale bioton asi ne.....zkus spis rubigan.....

:-)

Old Post 09-12-2008 v 21:53 PM
alik je offline   Profil uživatele alik   Find more posts by alik   Foto galerie člena alik   Click here to Send alik a Private Message   Add alik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

cau lidi, chtel jsem se zeptat, jak jste s tema postrikama dopadli a co se vam nejvic osvedcilo

Old Post 15-06-2009 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 43



Čau lidi, co je to to???

Je to následek použití BuooLu (na svilušky)? Nebo mám chybu hledat jinde a jak tomu předejjít a hlavně co jsou ty světlé tečkya tmávé fleky?


Dík za každou radu

Old Post 01-11-2009 v 10:48 AM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od kopi
Čau lidi, co je to to???

Je to následek použití BuooLu (na svilušky)? Nebo mám chybu hledat jinde a jak tomu předejjít a hlavně co jsou ty světlé tečkya tmávé fleky?


Dík za každou radu


zdar tady ti k tomu především řeknu že to není listová plísen a následek po postřiku taky pochybuji. Spíš by jsem to viděl na haprování PH. Otázky tohoto charakteru pokládej spíše tady http://grower.cz/forum/showthread.p...4706#post834706 A dodej pořádné info čim hnojíš atd.

Naposledy upravil Igraczek 01-11-2009 v 13:46 PM

Old Post 01-11-2009 v 13:37 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 45

Čao, dík za nasměrování. Je fakt že PH a EC neměřím vůbec (nemám měřidla a ani nevím jak na to :-( ) Asi budu muset pořídit a zjistit informace jak se to upravuje. Doufám že to mezi tím všechno neodejde.

Ohledně hnojení, nejsem si jistý jestli to hnojím dobře. Každá zálivka se zkládá z CO2 tablet. Ty mám dopředu rozpuštěné v padesáti litrovém barelu (od začátku do každé zálivky). Zalévám jednou za dva dny, zhruba půl litru ke každé kytce.

Týdení rozpis hnojení :
1). : CO2 + COCO hesi + Mikrobi
2). : CO2 + COCO hesi + Guanokalong + Power Enzymes Hesi
3). : CO2 + COCO hesi + Power Enzymy Hesi
4). : CO2 + COCO hesi + Super Vit hesi

(takhle to dávkuju po dvou dnech)

Za týden mám v plánu začít přidávat PK 13-14 a Green Sensation.

Všechno dávám v množství které které uvádí výrobce. Ani víc ani míň. Může to nějak ohrozit sklizeň??? Bylo mi jasné že měření PH a EC je důležité, ale doufal sem že to nějak zvládnu i bez něho. Zatím to je spíš na velkých, starých listech. Musím něco vymyslet....

Old Post 01-11-2009 v 14:34 PM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 46

ahoj protože se zajímám o různé "alternativy" a sám občas používám koloidní stříbro tak mě napadlo, jestli by nešlo použít proti různým plísním u kytek. Myslím že by to mělo fungovat a kytce by to nemělo absolutně ublížit
Na téhle stránce o tom trochu píšou teda ne v souvislosti s kytkama
a dokonce to tam prodávají 3 l za 590 Kč včetně poštovného to v lékárnách ho mají 300 ml za 270 Kč to jsou jiný borci...
http://www.agh2o.cz/princip-ucinnosti.html

Old Post 13-11-2009 v 00:58 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Takže chtěl jsem sem dát fotky, protože se mi zdá že mají kytičky na listech prachovou plíseň, ale bohužel přestože fotka měla pouhých 550 bajtů tak mi to napsalo, že je moc velká )
No a protože je neděle večer, doma nemám žádnej přípravek a nebudu dva dni doma tak jsem vyzkoušel postřik neředěným koloidním stříbrem a doufám že to bude fungovat
Fotky sem dám až budou mít "korektní" velikost...
Ještě mě napadlo, že sjem to stříkal phytaminem tak jestli to nejni jenom zaschlej postřik... Nevíte někdo jak to vypadá ? Nebo ejstli je to tady někde na foru ? Zatím jsem nic nenašel



To je normální zaschlá voda!!!! :roleyes: džííízisfakingkrááájs!!!Ve třiceti nepoznáš plíseň????


A používej Edit/delete a nedělej bordel.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 15-11-2009 v 19:52 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox



To je normální zaschlá voda!!!! :roleyes: džííízisfakingkrááájs!!!Ve třiceti nepoznáš plíseň????


A používej Edit/delete a nedělej bordel.


sorry ještě se tady moc neorientuju a nějak mi nešly posílat fotky...
Jako taky jsem si myslel, že je to voda, ale na některejch místech to vypadalo až takový chlupatý a nebyl jsem si jistej tak za dotaz nic nedáš je to můj první in tak jsem krapet zmatenej )

Old Post 15-11-2009 v 20:07 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7393290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív