Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž s NT o sadu hnojiva BioGreen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 17


Tak tohle celé je moje prácička. Mám tam výbojku philips son-t plus 250w. Je to můj první pokus, většinu věcí jsem si dělal doma. Vzduchotechnika v pěstírně je dostačující, ale chybí pachový filtr. Časem je v plánu. Na obrázku je červeně znázorněn teplý vzduch a modře studenej.
Ceny: černý větrák AEG z bazaru za 330,- Flexo roura z baumaxu 2,5m za 250, Stínítko 0,- moje výroba

Naposledy upravil Walda 29-06-2005 v 22:31 PM

Old Post 29-06-2005 v 22:03 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18


Tady je moje home-made stínítko, nad výbojkou jsou teplotní čidla který regulujou otáčky 12V větráků.. Stínítko je uzavřené 2mm sklem, které je na obrázku kvůli názornosti trochu odšoupnuté.

Old Post 29-06-2005 v 22:04 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19


1.) 2x větráky 80mm x 80mm do PC, mají teplotní regulaci, kvůli hluku. Cena za oba 269,-
2.) Ventilátor 120mm x 120mm také do PC cena:150,-
3.) PC zdroj, trochu starší 150W od kámoše za 100,-
-Dohromady za větráky a zdroj 519,-
4.) Tlumivka na vysokých podložkách aby nechytla skříň, na zadní stěně je aby neohřívala pěstírnu a aby nebyla zepředu vidět.
5.) Stínítka na otvorech pasivního přisávání studeného vzduchu, otvory jsou zastíněny aby neosvěcovaly zeď za skříní.

Old Post 29-06-2005 v 22:05 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20


Plošňák na zapojení až 7 12V větráků. Ještě jsem zavedl do pěstírny vypínač na vyřazení teplotní regulace a zapnutí max. výkonu ale je to zbytečný.

Old Post 29-06-2005 v 22:06 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21


Celá vzduchotechnika mě stála 799,- Myslim si že levnějc by to už nešlo.

A takhle to vypadalo před 10 dny. Nasadil jsem genetiku 4x Jacka Herera, pěstoval jsem bez hnojiv a sklízel jsem o 10 dní dřív kvůli sviluškám. Výsledek mě ale překvapil, po usušení čistá váha 159g

Naposledy upravil Walda 29-06-2005 v 22:33 PM

Old Post 29-06-2005 v 22:07 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 22

Nevim do kdy soutez je, ale na homepage jeste je, tak sem postuju...
Skrin ma 250x200x120 VxSxH, odsavani je zajisteny vetrakem TD-250 na 100mm flexoroure primo nad stinitkem, a vede tou rourou asi 4 metry do stoupacky (odsavani z hajzlu :-) ), a jelikoz nade mnou nikdo nebydli a vzduch od lampy je vzdycky teplejsi nez venkovni, tak to jde rovnou ven a nikdo to neciti :-)...Spinani resi teplotni cidlo (je ve vysce vzrostlych rostlin), a to pres dvourychlostni vypinac(kdyz je vedro, zaradim dvojku a vetra to rychleji, a kdyz je to ok, zaradim jednicku a vetra to pomalu, ale potichu). Bohuzel nejsem doma a nejaxe mi nezobrazujou fotky v galerii, tak sem nahazim aspon linky, abyste se mohli kouknout...snad mi to Carlos uzna (predem dik).

Vypinac a cidlo:
http://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=40622

Nakres systemu uvnitr a pak fotka:
http://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=40139

http://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=40625

Pro prehlednost i thread kde se resil pojezd:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

No a tady dukaz, ze to funguje :-)))
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 06-07-2005 v 15:07 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CurbY23
Stálý Člen

Karma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% PěstitelskáKarma uživatele CurbY23 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 23



Tak já se taky přidám. Mam dvě spojený lednice (114š x 54h x 140v celej prostor), světlo 400w osram planta star, tzn. málo prostoru na hodně světla, jinak tady je celej thread.

Foto č.1: homemade CT

Foto č.2: takže CT (č.1) má samostatný vzduchový okruh na jehož jednom konci v aluflex rouře je větrák (č.6) e-leo 225m3/hod s regulátorem otáček kůli hluku. Pak zde máme pacháč 150m3/hod (č.2) napojenej zase aluflexkou na odtah TD 160m3/hod (č.3) taktéž s regulátorem otáček. Poté otočnej 28w dvourychlostní větrák, průměr 23cm (č.4) a nakonec pasivní přítah vzduchu (č.5). Tak to by bylo vše.

--<|Č|u|r|b|Y|2|3|>--

Old Post 11-07-2005 v 20:39 PM
CurbY23 je offline   Profil uživatele CurbY23   Find more posts by CurbY23   Foto galerie člena CurbY23   Click here to Send CurbY23 a Private Message   Add CurbY23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pohodička Blíží se termín uzávěrky Příspěvek č. 24

Upozornění pro všechny co se ještě plánují zúčastnit soutěže o BioGreen: termín uzávěrky je stanoven na konec srpna, proto pospěště ...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 22-08-2005 v 22:40 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 25

Tak kdo vyhrál? jinak to máte kucí pořešený všici pěkně, některý nápady a cenový srovnání se mi teď zrovna hodí...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 18-09-2005 v 15:45 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rociik
Stálý Člen

Karma uživatele rociik - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 26

jo jo kdo vyhral....me se zatim nejvic libila curbyho skrinka...(nejen vzduchotechnika)

Jakákoliv komunikace o drogách se starší generací je jako slaňování odpadní rourou - ať se snažíte sebevíc, vždycky na vás spadne spousta sraček

Old Post 23-09-2005 v 21:34 PM
rociik je offline   Profil uživatele rociik   Find more posts by rociik   Foto galerie člena rociik   Click here to Send rociik a Private Message   Add rociik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rociik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walda
Stálý Člen

Karma uživatele Walda - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

Já si myslim že nervy to vůbec nejsou,,,no možná poprví trošku byly, ale jinak je to spíš radostný hobby.

Old Post 26-09-2005 v 14:22 PM
Walda je offline   Profil uživatele Walda   Find more posts by Walda   Foto galerie člena Walda   Click here to Send Walda a Private Message   Add Walda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rociik
Stálý Člen

Karma uživatele rociik - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 28

mno ja skrinku pristi planuju slozit teded behem roku...letos mi ten outdoorek zatim pekne roste a zbylo mi par seminek od dutch passion tak si je narvu do skrine...sem zvedavej z ceho to zboucham

Jakákoliv komunikace o drogách se starší generací je jako slaňování odpadní rourou - ať se snažíte sebevíc, vždycky na vás spadne spousta sraček

Old Post 26-09-2005 v 17:21 PM
rociik je offline   Profil uživatele rociik   Find more posts by rociik   Foto galerie člena rociik   Click here to Send rociik a Private Message   Add rociik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rociik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 29

Plati stale soutez? =)


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 07-10-2005 v 21:30 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 30

zdravím všecky zahrádkáře a šlechtitele
doporučíte mi stránku, či odkaz, s vymzlenými popisy a návody a vychytávkami, se kterýma bych se nemusel bát takový malý lampionek uvést do chodu?nějaké ty materiály o indoor pěstění jsem už natahal, ale je dycka dobré nepodcenit žádný detail.
Dík

Old Post 12-10-2005 v 18:09 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 31

Carlos: platí soutěž ještě? Ještě bych tu šupl mou ventilaci skříňky

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 17-10-2005 v 17:18 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NTshop
Grower Sponsor


Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2 

soutez Příspěvek č. 32

soutez skoncila..info carlos

Old Post 23-10-2005 v 11:29 AM
NTshop je offline   Profil uživatele NTshop   Find more posts by NTshop   Foto galerie člena NTshop   Click here to Send NTshop a Private Message   Add NTshop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele NTshop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2005 - Soutěž s NT o sadu hnojiv HESI - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2981590 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív