Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Petice ENCOD - možnost ovlivnit postup EU
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
FMX
Nový Člen

Karma uživatele FMX - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 17

tak jsem tam taky prispel svojim podpisem

Old Post 08-06-2005 v 19:52 PM
FMX je offline   Profil uživatele FMX   Find more posts by FMX   Foto galerie člena FMX   Click here to Send FMX a Private Message   Add FMX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

snažil jsem se co nejvíce rozšířit... narvěte ty linky kam můžete...

Old Post 08-06-2005 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pivooo
Nový Člen

Karma uživatele Pivooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 19

Lidi jdeme vsichni do toho klesne cena zvetsi se mnozstvi a navis legalne!!! Poslete vsem znamym odkazy!!
Snad to vyjde

Old Post 08-06-2005 v 23:57 PM
Pivooo je offline   Profil uživatele Pivooo   Find more posts by Pivooo   Foto galerie člena Pivooo   Click here to Send Pivooo a Private Message   Add Pivooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESHA
Nový Člen

Karma uživatele ESHA - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Palec nahoru Příspěvek č. 20

Tak jsem se tam podepsal doufam že to kněčemu bude a né že ti šašci to smetou ze stolu.


Jo a jak jste zistili počet těch lidí co hlasovali??


Docela jsem zvědaví na ty čísla!!

Old Post 09-06-2005 v 07:22 AM
ESHA je offline   Profil uživatele ESHA   Find more posts by ESHA   Foto galerie člena ESHA   Click here to Send ESHA a Private Message   Add ESHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESHA
Nový Člen

Karma uživatele ESHA - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 21

Už to vim!!

Old Post 09-06-2005 v 07:23 AM
ESHA je offline   Profil uživatele ESHA   Find more posts by ESHA   Foto galerie člena ESHA   Click here to Send ESHA a Private Message   Add ESHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkD
Nový Člen

Karma uživatele DarkD - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 20  

Palec nahoru Petice Příspěvek č. 22

Takže přibyl i můj hlas! Díval jsem se kolik lidí z ČR podepsalo a byla to krása - 666 podpisů, takže můj byl 667.

Další hlasy, přece se nenecháte prosit!!! Vždyť je to podstatné a vyplnit jméno, zemi a email - to snad problém není, no ne?

DarkD

Old Post 09-06-2005 v 11:09 AM
DarkD je offline   Profil uživatele DarkD   Find more posts by DarkD   Foto galerie člena DarkD   Click here to Send DarkD a Private Message   Add DarkD to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkD! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 23

taxem se taky pripojil... a rozeslal.... jen houst... chce to aspon par tisic podpisu...

Old Post 09-06-2005 v 12:29 PM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 24

Jde to napsat z jednoho kompu když mně daj kámoši informace
Taka uz jsem se podepsal ale skoda že vo tom neví tolik lidí.Ještěněkomu napíšu.At zvedneme prestiz.


Slunce v duši a kouř v plicích

Naposledy upravil CHOURIS 09-06-2005 v 14:15 PM

Old Post 09-06-2005 v 12:30 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 25

Tak jsem to už pochopil a podepsal jsem se a rozeslal SMS správy at to podepíšou a rozešlou rychle dál.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 09-06-2005 v 12:33 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 26

done

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 09-06-2005 v 12:38 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 27

Gratulujem CZ,už tam máte 1%!Keď som to podpisoval,nebolo Vás ani 200 a zo Slovákov som bol 16. ale už je tam aspoň 71(malý pokrok na 5000000-vý štát ,no čo už)

Old Post 09-06-2005 v 12:47 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 28

Hele právě jsem poslal 50 sprav (délka za 2)
Invetsoval jsem do toho 200 1sms=2kč
Tak doufám že se tam oběví díky mně alespon 100hlasů
Protože jsem to napsal kámošům a ti at to pošlou dál. Celkem jsem to posla do 20různých škol a do 40 různých tříd.
Jo a kdyby to někdo dal předem do médií tak jich tam bylo alespon 10X tolik pak si všici myslej že hulí málo lidí ale ve skutečnosti jichje hafo
Prostě to bylo málo medializovaný

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 09-06-2005 v 12:53 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jah-na
Nový Člen

Karma uživatele jah-na - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Nápad Příspěvek č. 29

Už jen kolik 6dní????sakra...

Old Post 09-06-2005 v 14:02 PM
jah-na je offline   Profil uživatele jah-na   Find more posts by jah-na   Foto galerie člena jah-na   Click here to Send jah-na a Private Message   Add jah-na to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honcek
Stálý Člen

Karma uživatele honcek - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 30

I ja jsem prispel svoji troskou. Uz nas je za CR 770, tak jen vice

Old Post 09-06-2005 v 14:29 PM
honcek je offline   Profil uživatele honcek   Find more posts by honcek   Foto galerie člena honcek   Click here to Send honcek a Private Message   Add honcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPaja
Nový Člen

Karma uživatele PanPaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 7  

Upozornění Příspěvek č. 31

přispěl jsem taky co vy ostatní

Old Post 09-06-2005 v 14:59 PM
PanPaja je offline   Profil uživatele PanPaja   Find more posts by PanPaja   Foto galerie člena PanPaja   Click here to Send PanPaja a Private Message   Add PanPaja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel Rollings
Nový Člen

Karma uživatele Samuel Rollings - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 13  

trošku zdlouhaví - chce to dobrej výtah Příspěvek č. 32

samozřejmě, že podepíšu, ale chci vědět co jsem podepsal. a zabralo mi docela dost času, než jsem se prokousal k samotnému jádru petice. takže taky se přičiňme a forwardněme to všem který známe. Hurá do toho.

Old Post 09-06-2005 v 15:17 PM
Samuel Rollings je offline   Profil uživatele Samuel Rollings   Find more posts by Samuel Rollings   Foto galerie člena Samuel Rollings   Click here to Send Samuel Rollings a Private Message   Add Samuel Rollings to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7759820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív