Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulení a schizofrenie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 65

S takovýma lidma je to strašně těžký... záleží i na stavu v jakym je. Často se jim v hlavě honí 1000 věcí najednou a nedokážou si ty myšlenky utřídit... jednou by dělali deset věcí najednou podruhý nejsou schopný třeba jen vynést koš... deprese a pasivita, neschopnost běžně fungovat sou už jen ty průvodní jevy...

takový lidi musí stále dostávat nějaký impulzy... připomínat jim neustále proč maj dělat tohle a tamto, že to nedělaj jen kvuli sobě, ale třeba kvuli těm dětem a tak... aspoň to se osvědčilo mě.

Názor manžela z jedný strany chápu, lidi se podivínů přirozeně straní... máme to v sobě. Nadruhou stranu, když to udělá každej? Zeptejte se jak by se mu líbilo kdyby on onemocněl a jiní se otočily zády. Rovnou by takhle podepsal ortel tomu člověku, protože ten sám si často tuhle nemoc ani neuvědomuje a pokud ano, nechce si to připustit (a tudíž se nechce ani léčit)... v tom je schizofrenie nejnebezpečnější.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2017 v 21:17 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 66

Ahoj já jsem schyzofrenik ltak za prvé vyléčit se nedá je to tak že se v těle nevytvari dopamin v mozku léčí se prášky a injekcemi dá se stabilizovat jen se ptejte odpovím na vše co budu vědět co vedet nebudu zeptám se doktora

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 17-01-2017 v 23:47 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 67

Co se týče huleni 5 zasrane dlouhých let sem nehulim měl jsem z toho úzkost a teď když mám menší relaps tak ubalim brko ajdu spát ráno vše ok a jestli je tráva spouštěč nemyslím si já to měl ze stresu

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 17-01-2017 v 23:52 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 68

Schyzofrenie je život ve strachu a buď si člověk uvědomí že je teno strach je falešný nebo oprávněný u většiny jen falesny vyvolaný nemoci

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 17-01-2017 v 23:56 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 69

já znám a často jednám s takovýma v kterejch schizofrenii probudila kombinace stresu, oprávněnýho strachu a drog (tvrdejch)... pak si dokázali v hlavě vytvořit neskutečný příběhy, paranoia atp... a ve spoustě z nich pak i to brčko zase probralo tu horší stránku. Možná třeba jen nějaká asociace na nepříjemnou zkušenost když byly zhulený a ne tráva samotná... nevim, těžko říct... mozek je strašně složitej. Každopádně pro někoho kdo to nezná bych nedoporučoval.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-01-2017 v 00:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 70

Nevím, co si mám představit pod tím strachem..???
Ty antipsychotika jsou teda děs běs.
Včera jsme se chvilku viděly a bylo to fajn, ikdyž chvilka.
Stranit se nechci.To její miminko snad vůbec neroste...toho je mě děsně líto a obou dětí do budoucna.
Jen si taky říkám, aby nevymyslela do budoucna nějakou ptákovinu, třeba nám nějak neublížila, co tak o tom čtu...ach jo. Abych nevystavila ohrožení třeba svou rodinu. Těžko, těžko říct co má za projevy.

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 26-01-2017 v 23:09 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 71

Divoženka - rozhodne by schyzofrenická osoba nemala zostávať sama a bez dozoru. Pri takejto diagnoze sa nedá nikdy vedieť dopredu, že čo spustí zhoršenie stavu, keď dotyčná stratí kontrolu nad sebou a prestane sa správať zodpovedne k sebe, deťom a okoliu...

koulař - nevšimol si si za tie roky vplyv rôznych modelov MJ na svoje uvažovanie? Npr. menej THC a viac CBD - modely by mohli pôsobiť pozitívnejšie .... Vysoko koncentrované THC modely môžu pôsobiť práve ako urýchlovače negatívnych psychických stavov a vyvolávajú spomínané paranodiné, psychotické predstavy prechádzajúce do depresívnych stavov. Začína to práve tým pocitom, že človek robí niečo nelegálne, že ho pri tom vymáknu a že mu to pôsobí na mozog.... To, že si po aplikácii lahneš a spíš je ok. Vyhneš sa tým okamžitým negatívnym pocitom a uvažovaniu, ale po prebudení môžeš byť apatický a stavovo bližšie k depresii. Takto to funguje u mňa.
Na tie negatívne stavy z MJ ešte pôsobia rôzne psychofarmaká, ak ich týto ľudia konzumujú, prípadne to kombinujú s alkoholom.

Práve preto je dôležité nájsť model, ktorý nám spôsobuje psychicky pozitívny náboj - nekombinovať to s inými látkami, ktoré ovplyvňujú psychiku, inak to užívanie nemá žiaden zmysel - jedine, že by chcel byť konzument MJ neustále pod vplyvom - "nadrbaný"

Old Post 27-01-2017 v 08:14 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 72

No ona ty děti zastává sama a muž chodí do práce.
Koulař a odo : K těm Vašim problémům se chci zeptat, není lepší se na tu travku vyprdnout uplně? Při takové diagnoze je přeci jen lepší mít pokud možno co nejvíc v hlavě jasno, ne?
Crazyben,ty v této sféřě pracuješ?

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 27-01-2017 v 11:02 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 73

to víže je nejlepší nehulit s takovou diagnozou...

ne, nepracuju, bohužel takovejch znám víc.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-01-2017 v 12:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 74

Nehulil bych,max CBD....btw.slušnou vztahovačnost až paranoiu si člověk dokáže způsobit i dlouhodobým denním hulením,myslím 10let a víc,několikrát denně,mluvím z vlastní zkušenosti,chce to pak vysadit,ideálně v řádu měsíců a nebo doživotně.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 02-02-2022 v 11:09 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od Pupiset
Nehulil bych,max CBD....btw.slušnou vztahovačnost až paranoiu si člověk dokáže způsobit i dlouhodobým denním hulením,myslím 10let a víc,několikrát denně,mluvím z vlastní zkušenosti,chce to pak vysadit,ideálně v řádu měsíců a nebo doživotně.


pod tohle bych se teda nepodepsal, ja hulím denně již určitě víc jak 10 let a nic takového se mi neděje a to jsem si za tu dobu prošel bohužel nejednou velice stresovou situací. Ukaž mi nějaky kvalitni studijní material, na tohle bych se i podival, dle mého se tohle hulení vubec netýká a je to obecný mýtus.
Hrám napřiklad občas dayZ (česka survival hra), kde skutečně je paranoia součast herni smyčky, nevěřím že se to bez toho vubec dá hrát a pokud jsem tomu dal opravdu hodně času, byl jsme lehce paranoidni pak i venku... nejen z těhle duvodů se domnivam, že to je cele jen o tom co si člověk je ochoten připustit a jak moc 'stojí nohama na zemi' jak se řika . Hazet to na nebohou rostlinu je moc snadný.

Old Post 02-02-2022 v 17:12 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 76

Tak jasně každej je originál,mě to dobře nedělalo tak jsem dal po 20letech oraz,stejně tak to má spousta kamarádů.
Rozhodně tady nikoho nepřesvědšuji,řekl jsem svůj názor,jestli ti dělá denní hulení radost na duši,hul od rána do večera.
A kdyby náhodou tak prý pomáhá kulička pepře,jak píší v legalizaci,mno,já si dal raději pauzu
https://magazin-legalizace.cz/2652-...-kazde-kuchyni/

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 03-02-2022 v 06:47 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 77

Jeste na uklidneni pomaha vitamin C

Naposledy upravil Slunce83 03-02-2022 v 12:45 PM

Old Post 03-02-2022 v 12:29 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od Pupiset
....


rozumím, mně spiš zajimalo jestli k tomu nemáš nějaky vědecky podklad, protože to pořád muže být jen sugesce... ale pokud ti na čas přestat jako řešení zabralo, tak je to asi jedno, co vlastně bylo přičinou, že
Na článek jsem koukl a ten pepř taky uplně nechapu, spiš mi to přijde jako balamutění smyslů, aby se věnovali něčemu náhlemu a intenzivnimu a odvedli tak pozornost od nějake začinajici uzkosti. Neil Young se taky ukazal jako ne zrovna inteligentní jedinec viz. jeho poslední spor se Spotify v souvislosti s covidem ... stále věřím tomu, že pokud je člověk uvědomělí tak dokáže svou mysl přepnout bez vnějších podnětů, věřim že kdybych tě misto přičichnutí k pepři v takove situaci silněji nakopl, určitě by to zabralo taky...

Old Post 03-02-2022 v 14:34 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 79

Obcas staci pozorovat a mit trochu nadhled... povznest se nad vlastni perspektivu ci pripustit, ze neni spravna.

S Pupisetem naprosto souhlasim.

Bohuzel hulic si toho muze nevsimat, ale je to na nem videt.
Nervozita a uzkost, rejpavost, ztrata zajmu a nadseni, snizena efektivita, vztahovacnost, problemy s pozornosti atd.
Nejakou dobu jsem hulila, ale jsem prestala prave z techto duvodu a jsem rada strizliva.
Nic prinosneho mi huleni jiz neprinaselo a bylo jen na obtiz.
Inu, kazdy z nas je strujcem sveho stesti.

Old Post 03-02-2022 v 19:06 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 80

je mi lito že tvoje zkušenost s marihuanou byla až takhle negativni, ale opět si myslím že jde z většiny o sugesci... rovněž si nemyslim, že bydlet v zemi, kde je to legalni ti poskytuje nějak větší přehled. Koneckonců, žijeme v informačni době.. každý jsme o trochu jiný a naše tělo a mysl muže reagovat na drogy trochu jinak, kdyby ale tohle byli obecne dusledky konzumace, nikdo by ji přece konzumovat nechtěl. Z toho co pišeš bych řekl, že pro mnohé muže byt marihuana naopak řešení toho co si vypsala, nicmeně jsem rád že ty se citiš šťastna i střizliva, to je privilegium ktereho si opravdu považuj, nejspiš ho nemá mnoho lidi

Old Post 03-02-2022 v 19:32 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8371800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív