Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Hulení a schizofrenie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Viva
nejlepší lék na "schízu" je čokoláda,,nebo aspoň u mě to pomáhá,,,...

To je pravda, ale co jsem slyšel, tak čokoláda prý pomáhá hlavně holkám. Ale to jen tak co se povídá. Podložený to nijak nemám.

Old Post 01-09-2006 v 10:44 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 34

http://anddysek.blog.cz/0606/od-kakaa-k-cokolade:)

RASTA

Old Post 01-09-2006 v 11:41 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 35

ou. cetl sem jenom prvni prispevek, tak se vyjadrim jenom knemu

ja bych tomu nerikal schyza. ale spis deprese. to se mi jednu dobu stavola.. vlastne se mi to stava doted. tak sem se rozhodl nehulit a je lip

Old Post 26-07-2007 v 19:38 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Užívanie marihuany zvyšuje riziko psychických porúch Příspěvek č. 36

Čo si o tomto myslíte vy? Ďaľší "výskum" len preto, aby odlákali ľudí, alebo výskum, ktorý hovorí pravdu? Máte prípadne nejaké skúsenosti s tým, čo sa v článku hovorí ?

code:
http://www.zdravie.sk/sz/content/683-31417/Uzivanie-marihuany-zvysuje-riziko-psychickych-poruch.html

Old Post 28-07-2007 v 19:41 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 37

hej neco na tom bude. samozrejme je to individualni. u nekoho se to nemusi projevit vubec ze. ja tedka hulim tak 2x do mesice. Posledne sem mel suchej drink a myslel sem, ze se mi rozkoci hlava. Mel sem jakejsi uskostlivej zachvat. nevim mno. ale prijemny to bohuzel nebylo :/

ale jak tam psaly, ze to nema vstah na uzkostny stavy, tak to se mi nezda. podle me to ale na psychiku pusobi.

Old Post 28-07-2007 v 20:02 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dadenka
Stálý Člen

Karma uživatele Dadenka - 92% PěstitelskáKarma uživatele Dadenka - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 38

BRATISLAVA 27. júla (SITA) - Nepravidelné užívanie marihuany môže zvýšiť riziko vážnych psychických ochorení o 40 percent....
tak není lepší hulit pravidelně??? ne to asi ne, ale spíš se mě dotýká víc kolik látek se v našich zemí legálně prodává a co to kolikrát s těma lidma vyvádí. O alkoholu se asi nemá cenu moc bavit to všichni vidíme okolo sebe denně. Léky pomáhaj ale jen nemocným nee?? tak proč to polikaj jak lentilky?? Káva je taky mazec, docela často to vidim na kolegách z práce jak bez toho svýho kafíčka prostě nedokážou fungovat- to nezbívá než se pousmát a dát si prda!!!

Old Post 28-07-2007 v 21:10 PM
Dadenka je offline   Profil uživatele Dadenka   Find more posts by Dadenka   Foto galerie člena Dadenka   Click here to Send Dadenka a Private Message   Add Dadenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Dadenka
BRATISLAVA 27. júla (SITA) - Nepravidelné užívanie marihuany môže zvýšiť riziko vážnych psychických ochorení o 40 percent....
tak není lepší hulit pravidelně??? ne to asi ne


ale jo,na tom mozna neco bude.Kdyz jsem kouril jako MadEga,bylo to nekdy prilis psycho,nic prijemneho.Jsem treba nemohl ani vylezt ven i kdyz jsem chtel.
Po par letech pravidelneho uzivani je to lepsi.Zajdu s deckama k doktorce,oblitam urady,navstivim rodice,nekdy zvednu i telefon :-)

Old Post 28-07-2007 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 40

No nevím mně se to moc nezdá.. Uš se dělalo strašně moc výzkumů každej mele něco jinýho.. Podle mně je to jeden kec z mnoha.. A šmytec

Old Post 28-07-2007 v 21:56 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

to se vi dlouho, ze psychedelika jsou poustecem skrytych dusevnich poruch. Stejne tak je muze spustit i neco jineho.
Proste kdo to ma v sobe, tak to s ganjou muze vypuknout rychleji. Ot jsou uz strasne stare studie a vzdy jednou za chvilu to nekdo vyhrabe

Old Post 28-07-2007 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 42

No Moj kamoš skončil na psychiatrii potom, čo si dal práska a dozvedeli sme sa, že unich v rodine majú vrodenú psychickú vadu, a preto súhlasím s tým, že drogy ale aj marihuana podnecuju vývoj ps. porúch.

Čerpám informácie, študujem.
Nepredávam, pestujem.
Nepotrebujem peniaze a ani karmu ku štastiu.
NEMÁ RÁD VYHULENÉ TROSKY
každý môže vedieť, čo chce

Old Post 29-07-2007 v 01:43 AM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 43

fakundo: Môžeš popísať bližšie, čo sa mu stalo?

Old Post 29-07-2007 v 08:12 AM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Locus


To se mi zda jako pekna kravina.
To teda kravina vôbec byť nemusí. Ja sám mám s niečím podobným skúsenosť. Akurát, že som neskončil na psychiatrii.

Old Post 29-07-2007 v 08:22 AM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 45

No takže môj kamoš Hompo chodil na VŠ, za mesiac mal mať štátnice, jedného večra sme si dali práska a po chvíľke sme sa rozišli domov, bo začalo pršať. O 11:30 volal mojmu susedovi, že : ,,Taros je to v piči, máme staršný prúser, je to v piči ". Taros ho preto išiel pozrieť, že čo sa mu stalo... Za 5 minút mi volal, že je zle, že Homopovi asi preplo. Z práce som sa ponáhlal za hompom. Keď som prišiel zaním, sedel pri PC a hovoril mi, že sa naňho niekto napojil, že mu niekto vybral účet z banky, že on nikomu nemôže veriť, že cez telefón sa naňho napojili, lebo keď ho dá na nabíjačku tak mu pípne. Potom sme ho stretli o O3:30 (ráno) ako ide s igelitovou taškou do susednej dediny peši 6 Km. Vlámal sa do bytu svojejj bývalej ex priateľke (6rokov sa spolu nevideli) z igelitky vybral pyžamo, najedol sa z ich chladničky a ľahol si na zem, kďe sa vyspal a kďe ho našiel ex priaťeľkin otec. Potom odtiaľ utiekol a po dedine behal so včelárskou kuklou na hlave o 12:3O na obed. Zobrali ho policajti a teraz je na Psychiatrii, kďe mu dávajú opiáty také silné, že keď prídete dnes zaním, tak zajta si vás už nebude pamätať. Stratil diplomovku a štátnice sme mu preložili na september. Doktor povedal, že to ma z prepracovania.... s Tarom sme sa ale dozvedeli, že jeho sestra pozerala postojačky TV, je agresívna, a berie tabletky na psychiku. Jeho brat bol na psychiatrii keď bol na ZŠ. Majú to asi vrodené. Bol som pozrieť hompa v nemocnici a hovoril mi, že on mal zo sestry fóbie ale snažil sa ich potláčať. Mali by ho pustiť domov za mesiac, dúfam, že si starých kamošov bude ešte pamatať. Toľko iba v skratke, čo sa stalo môjmu kamošovi.

Čerpám informácie, študujem.
Nepredávam, pestujem.
Nepotrebujem peniaze a ani karmu ku štastiu.
NEMÁ RÁD VYHULENÉ TROSKY
každý môže vedieť, čo chce

Old Post 29-07-2007 v 10:35 AM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

mno, já na jednom kámošovi pozoruju že mu hulení docela pomáhá. má schizofrenii. sice mu to tu schizofrenii neléčí ale je vidět že je otevřenější a netlačí to tak v sobě

Old Post 29-07-2007 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 47

No to je pravda, elekro šoky mu davaju stale, on teraz nevie nic, ho to fakt gumuje.

Čerpám informácie, študujem.
Nepredávam, pestujem.
Nepotrebujem peniaze a ani karmu ku štastiu.
NEMÁ RÁD VYHULENÉ TROSKY
každý môže vedieť, čo chce

Old Post 31-07-2007 v 23:38 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 48

http://grower.cz/forum/showthread....ht=schizofrenie

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 01-08-2007 v 08:30 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2356130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív