Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » svilušky 3 týdny před sklizní
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

svilušky 3 týdny před sklizní Příspěvek č. 1

Zdravím.
Potřeboval bych rychle radu od někoho zkušeného. Dneska jsem si všimnul že na mých kytkách které jsou asi tak 1 m vysoké jsou na většině spodních listů neuvěřitelné množství svilušek. Na kytkách už jsou docela velké palice ale chci je ještě asi tak 3 tydny nechat dozrát. Mám strach že mi to ty svině do té doby sežerou nebo nějak poškodí.
Co ted?
Postřik? - to bych musel postřikat uplně všechno? I ty palice?no a to nevím jak by to potom bylo s chutí a taky jestli by to při kouření nebylo nějak toxické. A taky nedokažu si dost dobře představit žebych postříkal zvlášt každý lístek- mám totiž v pěstírně už skoro menší prales. Jestli postřik tak jaký?
Vyčetl jsem tady něco o tom že se je dá nějak vykouřit nikotínem. Myslíte že by to v mém případě mohlo fungovat?

Dá se ty svině v této pozdní fázi ještě vůbec nějak úspěšně vyhubit?

Poradtě,diky.

Old Post 04-06-2005 v 23:16 PM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

Loni sem řešil úplně stejnej problém..

Použil sem postřik BioOl, je to na bázi řepkovýho oleje a ochrannou lhůtu má 0 dní. Tzn nic toxickýho. Svilušky to účinně zlikvidovalo, ale chuťově byl cítit (zase tag strašný to neni). Teoreticky by si ho po 3 tejdnech cejtit nemusel, u mě byla ta doba kratší.. Jednu kytku sem nechal nepostříkanou, protože sem si postřikem taky nebyl jistej a ta dopadla eště hůř než ostatní.. Pavučinky v celý palici!! Kouříš pak lino =)

Tagže bejt tebou, tak ty mrchy zkusim nějak vykouřit a pokud to nezabere, tag BioOl (je to dotykový přípravek, tagže suchá sviluška=živá sviluška)

Old Post 04-06-2005 v 23:52 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 3

stříkal jsi to i na palice? mát ty svilušky zatím jenom na spodních listech takže teoreticky by možná stačilo postříkat jenom ty listy a palice vynechat?

Old Post 04-06-2005 v 23:59 PM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4

Pokud je mas jenom na spodnich listech, tak strikej jenom spodni listy, nebo ty napadeny listy proste otrhej (zalezi jak to pude)..

Ja sem je mel v palicich, to mas eshte kliku

Kazdopadne hodne kontroluj jestli nepostupujou nahoru k palicim

Old Post 05-06-2005 v 00:28 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

Mám je na většině listů, na palicích to až tak není vidět. Problem je ale v tom, že těch listu tam je snad milion, takže mi to připadá jako dost nerealné je všechny postříkat. Jde mi o to aby se mi ty kurvy nedostaly do těch palic.
Nejlíp by to šlo je nějak vykouřit. Nemá tady někdo

zkušenosti s vykuřováním svilušek?

Old Post 05-06-2005 v 00:43 AM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

Eventuelne existujou eshte systemovy pripravky.. Ty fungujou tak, ze otravi rostlinny stavy a zabijou nezadouci organizmus. Tagze bys nemusel strikat kazdej list. Sou drazsi a newim jak je to s ochrannou lhutou.. Ale nikdy sem to nepouzival, tagze newim, jenom ze existuje eshte treti moznost

Old Post 05-06-2005 v 01:29 AM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 7

Diky

Old Post 05-06-2005 v 01:41 AM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monio
Stálý Člen

Karma uživatele monio - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8

Tak jsem tam dneska po ránu zapálil 5 startek bez filtru. Kytky mají noc tak doufam že se mi neudusí.
Neví někdo jestli ten cigaretový dým funguje?

Old Post 05-06-2005 v 07:28 AM
monio je offline   Profil uživatele monio   Find more posts by monio   Foto galerie člena monio   Click here to Send monio a Private Message   Add monio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 9

hele, já sem teďka vyzkoušel věc co se jmenuje SPRUZIT, je to od firmy Neudorff (k dostání v Žižkovským GrowShopu). Je to taky na bázi řepného oleje + nějaký další biosračky. Používám to jak do skříně, tak i ven a po nějaký havěti ani památky... Klíďo bych tím postříkal celou kytku a ten poslední týden při flushingu bych jí co nejčastěji rosil čistou vodou.

Old Post 05-06-2005 v 14:28 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2001 - svilušky před sklizní - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9903240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív