Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Zahrada by Dudušek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 17

2molik
me osobne se celkem osvedcil, kristalon START....

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 18-06-2005 v 08:40 AM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 18

Zdravím Vás všechny kolegové, takže jsem už 2krát otrhával listí na mých kytkách, rostou vcelku pěkně. 3největší mají už kolem metru. Už jenom u dvou posledních kytek si nejsu jistý pohlavím a to u K2 a u Early Budu. Po neděli bude další aktualizace fotek.

Old Post 23-06-2005 v 08:24 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 19

no zajímalo by mě jak to vidíš s doqetením Mother´s Finest..co já vím tak má docela dlouho dobu qětu. Jinak tvůj výběr genetiky je fakt mazec.. K+ za tohle... sem zvědavej jak to nakonec dopadne, držím palce !!

[size=1]

Old Post 23-06-2005 v 17:42 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20

Díky wade, s tou Mothers Finest to nevidím zase tak kryticky, protože tu fungoval člověk měl nick nějak jako godzila(nebo nějak tak) a ten to zvládl venku:-) - dokvetlo mu to v pohodě. Rozjížděl to tehdy s Maharsim a pokud vím , tak maharsi jede letos veškerý out pouze Mother Finest.

Matrix - ten Ice je zatím fakt pěkný, je sice jen okolo 50cm vysoký, ale co má na výšku, to má taky na šířku a nádherně se větví.

Old Post 23-06-2005 v 19:29 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 21









Konečně další fotos. Holky jsou přesně v tomto pořadí:
1. Chronic
2. PWP
3. Big Bud
4. Mother Finest
5. ICE
6. KC33
7. Blueberry
8. Passion 1

Naposledy upravil Dudušek 29-06-2005 v 21:13 PM

Old Post 27-06-2005 v 12:42 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 22








Daty jsou holky v tomto pořadí:
1. GWS
2. K2
3. Durban
4. Ob
5. Early Bud
6. NPP
7. Cinderella 99

Naposledy upravil Dudušek 29-06-2005 v 21:15 PM

Old Post 27-06-2005 v 12:42 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 23







Tady jsou dámy v tomto pořadí:
1. IP
2. Nebulka
3. Ak47
4. WW
5. WW - v květináči - jiná rostlinka:-)
6. Apollo 11 x matanuška

Naposledy upravil Dudušek 10-07-2005 v 15:27 PM

Old Post 29-06-2005 v 09:36 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 24

Doufám, že se Vám květinky líbí. Některé z nich jsou fakt pěkné, až na tu K2, PwP a Mother Finest - tyhle jsem vyměňoval vcelku nedávno - byli tam samci. Jinak hnojeno je to pořád tím samým - plagron růst, Nutrinova A+B, rybý emulze - plagron a postřik phytamin - plagron. Jak sami můžete vidět, tak jsou tam na porovnání 2druhy cigaret a to protože nás celkem 2krát někdo zlehka vyrušil, takže jednou je to s lehkýma Malborkama, podruhé s tvrdýma a potřetí už bez porovnání(takže bez krabičky). Velké listy jsem už 2krát otrhával a zítra budu po třetí, jak jde vidět, tak všechny holky se mi velmi krásně větvý. Největší rostlinka je ten NPP - ten má asi 120cm, ale já se snažím z toho udělat spíše keříky, takže spíš je tahám do šířky:-) Snad se Vám to líbí a velké dík patří Takerovi, že mi zmenšil fotky(pořád to ještě neumím). Teď zde asi týden až 10dní nebudu(jedu na ryby), tak zde pak hodím další info.

Old Post 29-06-2005 v 21:25 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 25

Dudušku moc pěkný jsem rád , že se ti daří...škubu taky jen žlutý listy...ale nakonec jde jen o kouřový znamení takže at to jede..

...

Old Post 29-06-2005 v 23:40 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 26

Všechny Vás zdravím, velmi děkuji za povzbudivé ohlasy, kytky fakt kotel poporostli, musím sem během pondělí až úterý hodit další foto, asi budete aj koukat a během příštího týdne(asi o výkendu) to začnu vázat, protože jsou některé už tak 1,5metru vysoké a to je pro mě vcelku nežádoucí:-)

to Big- díky za uznání, ale s těmi velkými listy to bohužel jinak dělat nejde, protože je to u kamaráda na zahradě a ty velké listy jsou vcelku dost nápadné, takže proto se to stříhá:-( je to vcelku podmínka domácího, takže hraju podle pravidel

Old Post 09-07-2005 v 17:59 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 27

Bohužel musím konstatovat, že Early bud je taky samec, takže ho zítra vyměním za vzrostlou slečínku Early budu. Ostatní jsou na 95% všechno slečny, je možné, se se může ještě vyskytnout nějaký hermouš:-( ale snad nic podobného se nestane.

Old Post 10-07-2005 v 19:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 28






Ahojte všeci, díky Takerovi jsem můžu hodit další fotky, fotky jsou už 5dní staré, ale i tak hodně od těch poslední fotek poporostli, největší je NPP 165cm a nejmenší je PWP - asi 30cm. Fotky jsou v tomto pořadí:
1. Big Bud
2. Chronic
3. PWP
4. KC33
5. Mother Finest

Naposledy upravil Dudušek 17-07-2005 v 14:25 PM

Old Post 17-07-2005 v 14:20 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29






A další:
1. ICe
2. GWS
3. Durban
4. Blueberry
5. Passion 1

Old Post 17-07-2005 v 14:27 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 30






A opět další, odpoledne jsem to již nestihl:-( ale nyní jsem to napravil:-)
1.K2
2. Orange Bud
3. E. Bad
4. NPP
5. Cindy 99

Old Post 17-07-2005 v 22:06 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 31






A posledních pěk kousku:
1. IP
2. Apollo 11 x matanuska
3. Nebulka
4. Ak47
5. WW

Old Post 17-07-2005 v 22:08 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 32

Nikdo nemáte žádné postřehy?? Co by se třeba dalo zlepšit atd? Jinak další fotky budou už jak to bude navázané(snad se mi to podaří), jen mě mrzí, že jelikož jsem musel měnit nějaké rostliny, tak teď mám některé moc velké a naopak pár kousku je vcelku malého vzrůstu:-( ale snad to všechno nějak zvládnu. Zkuste se mrknout na některé fotky ze starších a porovnat s těmi novýma, třeba u toho Big Bud to jde velmi pěkně vidět, jak rostlinky za 14dní poporostli.

Old Post 18-07-2005 v 13:56 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8660130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív