Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Zahrada by Dudušek 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Zahrada by Dudušek 2005 Příspěvek č. 1

Ahojte,
letos se chci taky pořádně zásobit na zimu, pak dlouhé jaro a léto, takže letos jsem udělal společně s kamarádem 3políčka. Jedno je u něj doma, tam je 19kytiček a přibyde snad ještě jedna PwP, takže celkem 20(každá jiná, letos chci hodně experimentovat a opravdu na vlastní plíce vyzkoušet, co každá ta květinka děláJ ) Další políčko je v lese, kde budu dávat asi 5kytek v květináčích a poslední místo je u známého na chatě(není to přímo u něj, ale v těsné blízkosti u lesa. Na pole v lesa a chatu založím zvlášť theader, teda, jestli to nebude modům vaditJ (snad ne). Letos jsem nic nechtěl podcenit(to teda nechci nikdy), ale hned před sezónou jsem měl velké problémy se skříněma, protože kvůli mé touze cestovat a kamarádskému příslibu, že se mi o kytí postará, tak jsem přišel asi o 70% genetik a asi o cca 300řízků(tyhle nebyli určené mně, ale lidem z groweru, kamarádům pěstitelům a malokonzumentům). Ještě, že jsem měl svoji vlastní železnou zásobu, kde mi kytky krásně rostly(samozřejmě u maminkyJ). Jen je letos škoda, že nemůžu kvůli zasranému sousedovi sázet u baráku, kde by to bylo na 100% ideální, už minulý rok vyhrožoval a šmíroval, co dělám na zahradě, tak jsme byli nucení to hodit ke kamarádovi na zahradu, ale tam má taky takové šmírující sousedy, takže to budem muset řešit tak, že kytí povedeme po zemi(neberte to teda doslova, asi metr nad zemí a budeme je vázat jako jabloně, takže by to mělo být ideální, každá kytka bude mít asi 0,9metru na prví přivazování do stran a pak 1,4metr výšky pak znovu na přivazování do stran a do šířky si taklhe můžou valit klidně 2 metry). Cílem bylo udělat takový krásný zelený plotek, aby nikdo nic nepoznal, sám jsem zvědav, zda se nám to podaří. Nyní mají některé kytky už kolem 0,6-0,7metru, ale některé jsou na druhou stranu ještě malinké, rostlinky jsem sázel od 5. května až do teď( u těch ze semínek jsem zpozoroval už koulaře, tak jsem je hned vyměnil…. No, konec vykecávání a pojďte se mrknout na moji sestavuJ …….
Hlina:
50% zahradnicky substrat
30% kokosový substrát
20% pisek

Teď vám chci představit můj letošní výběr genetik, jedná se převážně o in/out, takže jsem velmi překvapen, zda to všechno stihne dokvést:


§ Big Bud(klon)
§ Chronic (klon)
§ Kc33(klon)
§ Pok citral(semínka) --- ruší se a místo toho jsem dal Mother Finest
§ Ice(klon)
§ GWS(klon)
§ Durban(semínka)
§ Blueberry(klon)
§ Passion(semínka)
§ K2(semínka)
§ Orange Bud(klon)
§ E.Bad(klon)
§ NPP(semínka)
§ Cindy 99(klon)
§ IP2000(klon)
§ Apollo11(klon)
§ Nebulka(klon)
§ AK47(klon)
§ ww(klon)

Všechny kytičky, u kterých je v závorce napsané semínka, tak tam nemám ještě na 100% určené pohlaví(ale zkusím se co nejdřív polepšit). Jinak většina klonů je z mojí vlastní produkce a něco málo tady od growerů kamarádů, tímto vám chci moc a moc poděkovat a určitě budu na vás myslet, při degustaci, dále chci ještě poděkovat těm, co jak se dozvěděli, že mám problémy, tak mi nabídli nějaké ty řízky…….

Letošní hnojení :
Phytamin Plagron
růstové hnojivo:
Růst Plagron
Nutrinova A+B
květové hnojivo:
Květ Plagron
květový přepínač:
PK13,14 Atama

Rybí emulze Plagron

slepičáky - ale jen malé množství


Někteří možná budou psát, že tohoto hnojiva je vcelku škoda, ale já si to osobně nemyslím, i ty rostlinky, co jsou out, tak si zaslouží jen a jen to nejlepší papání

Naposledy upravil Dudušek 26-07-2005 v 21:20 PM

Old Post 03-06-2005 v 14:51 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2



Tak tady jsou někderé fotečky, ale jenom něco, protože ostatní se nedostali k papajovi na email, takže první 2fotky jsou v bílých květináčcích maminky a ty ostatní půjdou do lesa.

Naposledy upravil Dudušek 07-06-2005 v 22:42 PM

Old Post 07-06-2005 v 09:44 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3








A tady jsou fotečky další, Je to v tomto pořadí:
1. Chronic
2. KC33
3. Pok Citral
4. ICE
5. GWS
6. Durban
7. Blueberry

Old Post 07-06-2005 v 10:04 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

Jakorád ty fota jsou už týden staré, takže nyní jsou už o další 5-15cm vyšší tyto rostliny, ještě mě mrzí, že je tu jenom 7kytek a k tomu ještě ty nejškaredší, protože tyto jsou na okraji a zde svítí nejmín slunko, jenom od 12hodin do večera.

Old Post 07-06-2005 v 10:10 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 5






Takže máme tu další fotečky, sice týden staré, ale přece, díky papajo:-) jseš fakt frajer:-)
Dakže je to v tomto pořadí:
1. Big Bud
2. WW
3. Passion 1
4. OB (Orange Bud)
5. Early Bud

Naposledy upravil Dudušek 07-06-2005 v 22:02 PM

Old Post 07-06-2005 v 21:54 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 6


A další kráska je:
Apollo 11xmatanuska

Old Post 07-06-2005 v 22:03 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 7


A další je NPP(New Purple Power)

Naposledy upravil Taker 07-06-2005 v 22:56 PM

Old Post 07-06-2005 v 22:09 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 8



Všem děkuji za kladné názory, samo za K+ a velmi děkuji papajovi a takerovi, že mi pomáhají vložit a předělávat fotky(bez nich by tento theadr nemohl být). Ještě sem hodím dvě fotky a to Ak47 a Nebulku(ostatní jsem zjistil, že se mi vymazali) a počítám, že tak za týden až deset dní bude kompletní aktualizace všech rostlin. Takže se těšte:-)

P.S. Hledal jsem svůj theadr a nemohl ho najít, až jsem si všiml, že jsem si asi "zasloužil" místo nahoře
1. Nebulka
2. Ak47
(tyto fota jsou pořád ještě z té staré kolekce)

Naposledy upravil Dudušek 10-06-2005 v 13:51 PM

Old Post 08-06-2005 v 17:17 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 9

to Firestarter- jo, mít velkou maminkárnu je velká výhoda. Jinak taky doufám, že to dozraje, právě proto použiji:
květové hnojivo:
Květ Plagron
květový přepínač:
PK13,14 Atama
Jasně, ukážu tady všem jak je budu přivazovat a já to beru spíš jako takový ukázku a pokus pro ostatní, aby pak všeci věděli, jak a co dokvítá, jaký má ten či onen druh výnos atd. Protože všechny rostliny mají takřka stejné podmínky, jen na jednu půlku svítí asi o hodinu víc a některé byly asi o 5až30dní pozdějc sazené, jinak hnojivo a jinčí jsou úplně stejné.

Old Post 08-06-2005 v 20:23 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 10


Tak, tady Vám ukážu, co dávám mojim krasavicím jako hlavní a vedlejší chod:-)

Old Post 10-06-2005 v 19:41 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 11

Panu Eugenu sličnému.
Tenhle out je pozoruhodný už tím,jakou má selekci genetiky... nemluvě o skvěle připraveném místě,ale časem uvidíš,až to trochu povyroste Myslim,že pokud si někdo troufne venku pěstovat takové modely jako má právě Dudušek v takovém počtu...klobouk dolů je to spousta práce k dosažení dobré sklizně,spoustu z těch odrůd by bez podpory hnojek úbec nedokvetla!

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 10-06-2005 v 20:19 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 12

Tak to sem vážně nečekal
19druhů genetiky
Odvaha pěstovat to na zahrádce
Kde takové kvantum budeš sušit?To ti zabere celý barák

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 13-06-2005 v 18:20 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 13

Respect
9 z tech tvejch modelu sem testoval minulej rok viz...OG
Vetsinu dlasich testuju tento rok....myslim, ze to v nekolika pripadech bude aj stejna genetika, akorat ti musim z vlastni zkuenosti rict, ze objektivne urcit, jak ty kytky dobre dorustaji je vzhledem ke stabilite genetiky-rozdilnosti phenotypu, ruznym podminkam ten urcity rok a i dle mista a konkretni zahradky....pouziti ruznych pripravku atd.... velive narocne
ale drzim palce...postnu casem neco na porovnani

Old Post 15-06-2005 v 10:33 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 14

Ahojte, mám špatnou zprávu, musel jsem vyměnit Durbna - byl to samec, ale dal jsem místo něho opět durban(tentokrát na 90%samici) a musel jsem úplně vyměnit Pok Citral - byl to taky samec, ale neměl jsem náhradní Pok Citral, tak jsem tam dal Mother Finest(mlaďoučkou maminku). Je to škoda, ale pořád jsem zachoval těch 20genetik:-)

to Hellboy- na tom OG je to fakt tučné, respect odemě:-)

Old Post 15-06-2005 v 23:26 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
molik
Stálý Člen

Karma uživatele molik - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 15

Ahoj, prosim nekoho zkuseneho o radu. Doufam, ze to pujde v pohode shrnout do jednoho prispevku. V jakem pomeru byste doporucili namichat pro kyti nasledujici: Cernou zem, bily pisek, kompost? Opravdu do toho nechci investovat penizky, bohuzel je momentalne ani nemam. Jinak by me taky zajimalo nejake ucinne a levne hnojivo prozatim na rust. Dik moc. Btw Dudusku, mas to prekrasny

Old Post 16-06-2005 v 22:38 PM
molik je offline   Profil uživatele molik   Find more posts by molik   Foto galerie člena molik   Click here to Send molik a Private Message   Add molik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 16

moliku - já bych to namýchal v poměru 3:1:2 ale to musíš taky vyzkoušet podle ph(nevím, jaký má ten kompost i ta zemina ph)
Hnojivo: určitě koňský hnůj - ten je good, nebo slepičáky
U těch chemických(co se prodávají) - nemám s těma levnýma zkušenosti, ale hodně tady píšou Wuxal Super
P.S. pak je na růst super hnojivo z kopřiv(to si můžeš sám udělat, ale trvá to dlouho-asi 3-5týdnů)

Old Post 17-06-2005 v 09:50 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2719260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív