Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC a bolest
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

zkuste si namasírovat určitý body na bolest. jeden mám osobně odzkoušenej, je dole na noze pod polštářkem palce...zadarmo a účinné...pro víc info hledejte akupresura

Naposledy upravil 26-01-2009 v 08:05 AM

Old Post 25-01-2009 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dominus
Nový Člen

Karma uživatele dominus - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

ja ked mam nejakú bolest a pohulim si cítim to o dosť silnejšie,pretože marihuana zosilnuje vnemy aj som o tom cital nejakú štúdiu...

NaZvar...!!!

Old Post 03-03-2009 v 13:21 PM
dominus je offline   Profil uživatele dominus   Find more posts by dominus   Foto galerie člena dominus   Click here to Send dominus a Private Message   Add dominus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dominus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 19

- dominus

Jo souhlasim...bolesti se mi vzdycky z 2-3 nasobily...jak kdy nekdy ustoupily.Ale vetsinou se zvetsily.

pretože marihuana zosilnuje vnemy
pretože marihuana zosilnuje vnemy
pretože marihuana zosilnuje vnemy

Old Post 03-03-2009 v 18:42 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 20

mne ganja pomaha pri bolestiach zubov. na povrchove bolesti sa dobre osvedcila masticka DOLORCANN. Inak vcera som som bol cvicit s cinkami, dal som s partakom speka a pri zdvihani zataze som nic necitil (natriezvo uz to zvyklo bolet). Avsak nikomu to neodporucam, moze to viest k zraneniam!

Old Post 04-03-2009 v 11:46 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 21

Neznám bolest :-).... jen jsem si semtam dával místo Tramalu radši šluka z fajky po zlámanejch nohách a fakt to hodně pomáhalo.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 04-03-2009 v 14:54 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Christiania1983
Nový Člen

Karma uživatele Christiania1983 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 22

Maxeaux

Tak pockej tu bolest svalu dalsi den...

Old Post 04-03-2009 v 18:11 PM
Christiania1983 je offline   Profil uživatele Christiania1983   Find more posts by Christiania1983   Foto galerie člena Christiania1983   Click here to Send Christiania1983 a Private Message   Add Christiania1983 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Dotaz Bolest hlavy, Migrena Příspěvek č. 23

Zdravím,

Mel bych tu par dotazku na ktere bych potreboval odpovedet. Najde se tu prosim nejaky človíček co by mi byl ochoten pomoci? Mám kamaradku která trpí bolestí hlavy a migrenou. Již nějakou tu dobu se tu na foru pohybuji a dokonce jsem díky vám vypěstoval i prvni kytičky ... chtěl bych jich právě využít k pomoci mým kamaradum. Četl jsem zde že proti bolestem působí konopná mast kterou pokud nebude jiná volba vyrobím. Špíše bych ale upřednostnoval kdyby mel nekdo nejaky jiny rychlejší zpusob (nemyslím vyrobni ale co zafunguje rychleji) pokud tedy existuje ... cokoláda z konopí .. pokud to jen nebyla fáma.. potreboval bych na ni recept ci poradit prave nejakou metodu co je na tyto problemy nejlepsí ..

Děkuji vám všem za pomoc
Zelí

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Old Post 21-05-2009 v 21:41 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

at jí někdo namasíruje spánky nebo sama

Old Post 22-05-2009 v 06:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 25

Nazdar. Od malicka som trpel silnymi migrenami. Pravidelne 1-3x do mesiaca. Prebiehalo to tak ze ma zacala bolet hlava, bolest sa neustale stupnovala. Vadil mi pri tom hluk a svetlo. Po 1-2 hod som z tej bolesti dogrcal.
Zacal som chodit k neurologovi, porobil mi vysetrenia hlavy(gumena capica na hlave a straasne vela kablov do nej ) a poedal mi ze sa stym musim zmierit ze to mam dozivotne.
No a odkedy hulim pravidelne mi to absolutne zmizlo (a to nesrandujem). Dost mi hulenie na to pomohlo.

ps : k tej cokolade. Cokolada, kava a cervene vino neni moc dobre na migreny. Na to sa ma spytala doktorka hned prvy krat jak som bol u nej.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Naposledy upravil pan.smakovicka 22-05-2009 v 07:20 AM

Old Post 22-05-2009 v 06:28 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 26

Mal som uplne rovnaky problem ako pan.smakovicka .. akurat ze mne doktor povedal, ze to mam z toho ze som velmi rychlo vyrastol a v krcnej chrbtici mi nieco tlacilo na narv. Jedine co mi pomahalo v dobe ked uz migrena prebiehala .. boli silne lieky Quarelin .. ale to neriesilo moj problem dlhodobo. No a od kedy som zacal hulit .. tak som mal jedinu migrenu .. a to tiez uplne slabucku, ze som sa ani nepozvracal. Takze vdaka huleniu uz mam skoro 10 rokov klud.
Vdaka bohu za marihuanu .. migrena je fakt velmi velmi neprijemna vec.

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Old Post 22-05-2009 v 07:11 AM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 27

dekuji za rady, prave ze kamaradka ma migrenu 2x do mesice ale slabsi neprijemne boleni hlavy tak 2x-3x do tydne ...prestala hulit i kourit tak jsem prave zacal hledat nejake alternativni zpusoby .. tu cokoladu jsem prave myslel z kkonopi tak nevim jestli nekdo teda ví nejakou alternativni metodu (mast, produkt z konopi) urcite rád uvítam

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Old Post 22-05-2009 v 07:20 AM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 28

jedine co ma napada .. je spravit si konopne maslo alebo olej .. a varit si na nom. Alebo ked prestala hulit kvoli skodlivosti/zdravju .. tak vaporizer ?

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Old Post 22-05-2009 v 07:38 AM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 29

to zaprvý ale spise nemuze hulit 3x do tydne prece jen treba po tom chce jeste jezdit autem a tak hledam proste neco co ji pomuze zatim to vypada na to maslo / na mast

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Old Post 22-05-2009 v 07:41 AM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 30

Zdar, tak problémy s migrénou mám taky, už pár let. Není to nic příjemnýho, když to přijde ,můžete jít spát, nejste vůbec použitelní. Prý je to i dědičné. Pokud to tedy dojde do poslední fáze, ta se projeví, že vás bolest nutí zvracet, není to jak po chlastu, prostě stálej tlak do hlavy, fleky před očima spojený s tlakem v očích, to by si je člověk nejradši vyškrábal. Přecitlivělost k jakýmukoli zápachu, světlu atd .. jsem z toho kolikrát ani nemohla dojít od záchodu k posteli. Je několik fází, asi 4 fáze a pokud tím ta slečna trpí, tak je dobrý aby se naučila předem rozeznávat, kdy to na ní jde, ono se to dá právě rozeznat podle té fáze. Například, člověk se od toho nevědomky obrňuje, těch projevů je moc, například neustálá žíznivost, pořád pije, ikdyž vlastně žízeň nemá, nebo závislost na kakau, čokoládě aj. Další prvotní spouštěče jsou cigára, alkohol, kafe, stres, u mě se to docela pravidelně dostavovalo, když jsem byla ve škole, kde jsem nepila,nejedla,chodila kouřit cigára v pauzách, pak jdeš večer do hospody, tam piješ a kouříš ještě víc. A pak hotovo. Co je docela zajímavý, že někdy jsem si dala jedno dvě a už to na mě šlo, nejdřív je to takové nepatrné píchaní. U holek se to taky dostavuje docela často, když má svoje dny, je dobrý,si to poznamenat, mě se to projevovalo na den přesně. Jak se tomu vyhnout a jak tomu čelit. Úlevu mě přinášela mast z levandule a máty,natřít na spánky a lehce vmasírovat, chladí to a uvolnění pocítí. Čaj ze řebříčku lekařského, pít hodně horkej, nejlíp všechno, je to starej recept od Marie Trében - moudrá to žena, dobré je taky si zahulit, nejlíp v těch počátečních fázích )) , taky léky typu Migrenafaux, což léky je lepší se snažit minimalizovat a údajně pomáhá i akupunktura. Nu což, prostě nejlíp se snažit odbourávat spouštěče a být v pohodě. Tak hlavu vzhůru.. zdar

Thread o bolesti hlavy tady už jeden máme

Old Post 04-06-2009 v 10:51 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 31

dekuju mockrat proklepnu si ji a pak se budu snazit to dal resit ..

jeste jednou dekuju

Zelí

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Old Post 04-06-2009 v 11:27 AM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 32

velmi mi pohama THC na beloste zubu,hlavy a chrbta....
stale sa nanu mozem spolahnut i ked na viac ako 2 hodkly nepomoze,ale mozem povtrdit ze ma taku schopnost-utlmit bolest

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 20-06-2009 v 20:58 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5617020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív