Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj druhý out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 17











Jak jsem slíbyl, tak sem dám nějaké nové fotečky.
teťka za ty pečáky docela luxusně povyrostly
do lesíka sem zatím dal jen 1 kytičku.Na skoušku.
Tu jsou ty kytky:

Old Post 31-05-2005 v 16:15 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 18






Pokráčujém:

Old Post 31-05-2005 v 18:59 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 19

jujujujujuj!!! pekne sa ti to rozrasta....._.
mas to pekne... a ta mini ganja, ta je masakroidna...lol
zaujimave ma tie listky...take male a dokonale, zaujimava rastlinka, na nu som specialne zvedavy

at se dariii...zatim...

Old Post 01-06-2005 v 01:23 AM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 20

Nemyslíte, že bych ty malé kytiřky měl už zaštípnout?Víte co, ne?Aby nebyly moc vysoké.
Ale su maximálně spookojený.Je to zatím můj nejlepší out.Jenom doufám, že nebude nějaká čórka.minulý rok sem neskácelani jednu kytku, jenom jsem jednu sklidil(ta ležela nedozrálá na zemi Ale letos si věřím.Zámek na skleník.I kdyš ani to nepomože

Old Post 01-06-2005 v 09:13 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 21

Jenom takový dotaz...myslíte, že je dobré zašťipovat všechny větší listy?Myslíte, že kytička potom lépe poroste?Takovou radu mě dal jeden kámoš.Já si to ale nemyslím, tak se ptám na radu skušenějších

Old Post 02-06-2005 v 12:54 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 22










teťka tady máte nějaké fotešky focené na kvalitnějším foťáku, který byl položený na stativu.bohužel umím fotit jenom na automat.

Jinak ze skleníku ubyla taková tá zastřihnutá kytka, která šla na políčko.

Ta fotečka té malé kytičky, s tím párátkem špičkou nahoru, to je ta, která byla ještě za semínka vymáčena ve ščávě z ocůnu.je stejně stará, jako ten noname skunk

1. Fotka:To bude tá třímetrová kytička od kámoša.Sami vidíte, jak roste

2. Fotka: Pokus o detail mojí nejmilovanější kytišky, která se menuje Soňa.Jenom doufám, že z ní nebude chlapec

3. Fotka: toto je Káťa

4. Fotka: Tsková vytáhlina Adrianka

5.Fotka: To bude ten mutant

6.Fotka: To je detail noname skunka

7.fotka: Zase Adrianka

8.Fotka:Skupinové foto Soni, Adrianky, Lucie(z leva)

9. Fotka:To je čerstvě oholená Lucie(sem jí uřízl pár lístků na skoušku, jaká ta kytka bude.Vypadá to, že dobrá)

Naposledy upravil ._. 03-06-2005 v 14:41 PM

Old Post 03-06-2005 v 14:19 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 23











Dobrý den!
Dnes probíhal úplně mazaný den.(všechno co mohlo, nevyšlo)
1.Ráno sem se probudil(u kámoša) s kocovinou jak prase
2.šel sem na políčko.(Uprostřed cesty na pole sem zmokl jak prase)
3.Jel sem na kole a prasklo mě zadní kolo.
4.ze všeho nejhorší: UKRADLY MĚ 5 KYTEK!!!!!tĚCH NEJLEPŠÍCH!!!!

Jo a jak st esi jiste fsimly u te druhé kytky-je docela vytahlavůbec nemůžu přijít nato, čím to je svítí na ni celý den.Myslíte, že je to tím, že je ten skleník natřený vápnem, tudíž tam jde o kapánek mín světla?

kYTIČKY SE STĚHUJÍ NA MOJE POLÍČKO, TAKŽE ČEKEJTE FOTEČKY Z TAMA

Tady jsou poslední foečky z domova:
1.Jediná větší kytka
2.detail větve
3.Takový malý lístek
4.To je vršek
5.Ty malé kytky se trochu rozrostly
6.Ta nejmenší(je prý nejlepší)
7.jedovatá kytka(je stejně stará jak ty noname skunky)
8.další z malých
9.noname skunk
10. noname skunk

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Naposledy upravil ._. 06-06-2005 v 14:51 PM

Old Post 05-06-2005 v 20:40 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 24










1.Skunk
2.další
3.další
4.zbývající kytky pohromadě(před schováním do domu a následném převezení ven)
5,6,7.Mališké
8 a 9.takové ty věčí pohromadě(zbyla 1 NoName, pár skunků a 3 ty malé.měl jsem 120 semen, z toho jsem 40 rozdal=80 semen jsem dal klíčit, potom svillušky, plíseň a čórky.zbylo jich 9)

Nutně potřebuju koupit nějaké odrostlejší řízky.tak 5 za 500.ale aby šli dát ven.pm, pls.

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Naposledy upravil ._. 05-06-2005 v 21:14 PM

Old Post 05-06-2005 v 20:51 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 25

Právě sem vrazil do pyramidy z mědi 3000Kč.do 2 dnů by měla být hotová.
Udělám tady takový pokus:pod pyramidu hodím 3 kytišky toho noname skunku, co vůbec nevypadá jako skunk a 3 dám vedle ní. Su na to kotel zvědavý
Tady je thread o pěstování v pyramidách

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 06-06-2005 v 14:38 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 26

no kamaráde.Roste ti to krásně!!!Taky letos jedu out ve skleníku,ale takhle hezky mi nejdou.Mam Hawaii x Skunk #1 a hnojim převážně slepičincema.Je teda fakt,že do skleníku šli až 11.5. Tak hodbě štěstí a budu se těšit na nový fotečky

Old Post 08-06-2005 v 09:24 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 27










Zdarec!Jsou tu první fotky mojeho políčka!Poprvé, co sem si nezapoměl vzít foťák!Ale na takový detail, jako je baterky...No prostě měl jsem vybytý foťákMám pouze 9 fotek focených narychlo.Z toho 3 poslední fotky jsou kámošovi(nějaký free holand-když si nechal posílat afgána, tak mu k tomu přibalili 10 semen bez jména.Toto je jedna z nich...)Zbytek fotek je čerstvě oškubaných a čerstvě přesazených.Vezl sem je na kole, takže jsou v dosti špatném stavu Příště sem hodí pole ze všech stran...ale to bude až tak za týden.teťka, když furt prší(nemusím chodit zalívat)tam nechcu moc chodit, abych nevyšlapal moc velký chodníček...

Díky enzovi teťka budu sadit nové nonamy!-enzo je prostě zlatý člověk!!!!!!!!-sice je na sazení docela pozdě, ale co uš, kdyš mě mrdky vyčórovali kytky!Jenom doufám, že sklidím aspoň to pole...

tu sou ty kytky:

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 08-06-2005 v 15:51 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 28

U každé fotky sem vykopal tak 3/4metrovou díru a hodil tam ten substrát+ kokos.vrch sem občas zasypal původní hlínou.Už ani nevím pročjenom mě sere, že když tam vlezu, tak po mě zvostane vyšlapaná cestička.co proti tomu mám dělat???

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 08-06-2005 v 17:01 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lad
Stálý Člen

Karma uživatele lad - 85% PěstitelskáKarma uživatele lad - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 29

máš je moc pěkný a jsem zvědavej co bude z tý malý i to políčko je dobrý k+

Old Post 08-06-2005 v 17:37 PM
lad je offline   Profil uživatele lad   Find more posts by lad   Foto galerie člena lad   Click here to Send lad a Private Message   Add lad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 30

jo ty jo jede ti to fakt vostře nějak sem nepochopil kde ti čorli těch 5 kytí a jestlis u každý (:fotky (pochopil sem že u kytky vykopal 3/4 metrovou díru ty woe vy musíte mít rozkopanej barák jak swiň
jinak já si myslim že občas odtrhnout větší list - aby svítilo na spodní větve budiž ale kytí bere hodně věcí přes listy a tak hodně s mírou stím škubáním jinak máš zaděláno na moc hezkou sklizeňˇsem zvědavej na pokračování peace

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 08-06-2005 v 17:43 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 31

Kohout.Ta kytka, která je ostřihaná jak prase...no se střiháním mě pomáhal ten kámoš, který vlastní ty 3 poslední kytky.Je to přehnané, to uznávám.Ale když sem viděl, jak mu valí earli misty(od nirvány), kterou sem mu dal k narozkám, tak sem mu tu kytku k ošetření velice rád dalAž od něho získám fotky, tak ji sem hodím.Je to fakt nejhezčí out kytka kterou sem v životě viděl...

Ve skleníku už mám jenom pár kytek-ale zato dobrých kytek.Ty sem ještě nestihl hodit na pole...po víkendu jdu na to.
Ty 3/4metrové díry sem samozřejmě kopal na to, abych tam mohl hodit ten substrát a doňho hodit ty kytky...

Těch 5 kytek mě odcizily ze skleníku.Ale su f klidu.Teťka mě 2 členové groweru hodně pomohli!!!Díky vám!!!!


Díky za komentáře!Dycky mě strašně potěší

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 09-06-2005 v 11:15 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 32

k pyramidě...dej tam kytky to je ok , ale ostatní aspon 10m od ní...pyramida vysává energeticky svoje okolí a tu energii posílá dovnitř.,..ok at to roste

...

Old Post 09-06-2005 v 11:23 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2017 - Druhý pokus. - 3 odpovědí
10-06-2013 - Můj 1 Opravdový Out - 44 odpovědí
10-01-2010 - Můj druhý zdokumentovaný... - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5757420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív