Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja a filmy ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
rizzo
Nový Člen

Karma uživatele rizzo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 81

Zdravim všechny Bluntery, checkujte film Wave Twisters,
zhruba 50 minut. animovaná sci-fi pohádka s hudbou-dialogy od
Dj Q-bert, D-Styles . Pro příznivce turntablismu maxim. tvrdá věc,
v kombinaci s bylinami se přenesete do jiného světa.
WAVE TWISTERRS RULES!

jINAK MĚ BAVÍ jackie brown,Clockwork orange,Full metal Jacket, vyrůstal sem na bondovkách takze cenin moc zvláště starší díly Lazenby,Connery,More; IT1- podle mě jeden z nejlepších hororů,
+++ hafo dalších už mi to nebaví vypisovat, radši to du sbalit

Peace pro všechny Cau

Old Post 18-06-2003 v 22:56 PM
rizzo je offline   Profil uživatele rizzo   Find more posts by rizzo   Foto galerie člena rizzo   Click here to Send rizzo a Private Message   Add rizzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

No já zase po solidní dymce na Matrixu2
jsem se docela nudil.
Chvíli mluvili, pak se půl hodiny mlátili,
někdo něco řekl, a pak se zase další půlhodiny mlátili
a stříleli.... No nevim.
Mé očekávání mě jako vždy dostalo.

Old Post 19-06-2003 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 83

rizo = bingo moje krefffffffffff:-)

Old Post 19-06-2003 v 10:26 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 84

Kurvahošigutentag

Old Post 11-07-2003 v 18:43 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.y.s.e.l.f
Stálý Člen

Karma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% PěstitelskáKarma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 68  

Dotaz Příspěvek č. 85

2 drinker hulič:
To mě fakt ukrtutně moc zajímá jestli sto viděl v rauši a jestli jo, tak jestli jsi to přežil ve zdraví ...
Chystám se na ten filmeček skoro 2 roky ale po zkušenostech těch co to viděli (zastřízliva) na to fakt vůbec nemám odvahu ...

Game We're Playing Is Life


----> Návod na výrobu bytelného pouzdra pro skleněnky za 13,- Kč

Old Post 11-07-2003 v 19:55 PM
m.y.s.e.l.f je offline   Profil uživatele m.y.s.e.l.f   Find more posts by m.y.s.e.l.f   Foto galerie člena m.y.s.e.l.f   Click here to Send m.y.s.e.l.f a Private Message   Add m.y.s.e.l.f to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 86

m.y.s.e.l.f. - este sem ho nevidel, ja na neho pudu az to budou davat v artu, coz je moje nej kino - prijemna atmosfera, neni tam moc lidi, kdyz uz tak studenti, nebo lidi co se aspon v kine chovaj trochu slusne (s cimz sem se v multikomplexech este nesestal) a obcas to tam daj, no zkouknu programy kin, ale jak na potvoru to urcite hodne dlouho davat nebudou - skoda, zrovna ted kdyz mam z holandska dovezenou bilou vdovu... neboj ja bych to prezil, ja na tyhle veci naturu mam, to se neboj... kdyztak muzu kdykoliv vypadnout a jit se cestou ozrat na lidovku nebo brcko na sklenenku... to me vzdycky krasne uklidni...
chell: v dobe kdy se zavadela zeleznice damy omdlevali pri dvacetikilometrové rychlosti... toto je nejlepsi vizitkou pro kontroverzni film. u psycha to bylo to stejny, no rekni, umiras pri nem dneska hruzou? Salo uz ma taky svuj vek a ja myslim ze sme uz videli urcite horsi veci (ackoliv sem salo stale jeste nevidel ale milerad se stanu zkoumanym objektem a vsechno pak nejak zapisu a popisu mohli byste se ale hecnout a jit na to taky pak bysme porovnali zazitky...)

videli jste nekdo ve ctvrtek odyseu na dvojce? ja se jen modlim aby mi to babicka s dedou nahrali, oni jedini byli v brne, a doufam ze nezapomneli, mela by to bejt dobra avantgarda, no proste film na brcko ja delanej. anebo zas zkouknu ratataplan (podesáté???) a vzápětí bezstarostnou jízdu... tyhle dva filmy to sou prostě moje filmy...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Naposledy upravil drinker hulič 20-07-2003 v 09:42 AM

Old Post 20-07-2003 v 09:35 AM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 87

Chich, máte-li někdo zájem dalších 48 hodin po shlédnutí filmu zkouření přemýšlet, co se to vlastně dělo, doporučuji Tetsuo (oba dva díly)...

Naopak pro velmi inteligentní zábavu (nechci někoho výše opakovat) Fear and Loathing in Las Vegas...

"...ohhh............my name?? Uhhhhh..........Raul.............Duke......."

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 20-07-2003 v 10:31 AM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 88

Trapane,

Tetsuo - když chlapík rozsouloží ocelovym vrtákem japonku, to je asi
jeden z vrcholů japonskýho filmu - je pravda, že když jsem to viděl poprvý, tak mě to dost rozšvíkalo, dvojka už byl odvárek

jeden čas jsem do telefonu zdravil jenom "Muši muši"

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 21-07-2003 v 14:35 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Parada Příspěvek č. 89

Po roce jsem zase nasel cas mrknout na jiny web, nez pracovni. Kdysi jsem tu byl denne a tak me anketa o mazani clenu skoro sebrala....
Je videt, ze ego je fakt svine, protoze kdyz jsem tady objevil svy stary tema jako aktivni, byl jsem fakt dojatej a uprimne rad !! A taky bomba je zjistit, ze na filmech neulitavam sam.
Mejte se fajn...

....snažím se!!!

Old Post 23-07-2003 v 19:01 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 90

Dobrý je scifíčko "red planet" ty situace, technický vychytáfky, akce - hustý. V reálu nprosto nemožný, příběh neuvěřitelnej, ale entertainment 100%

Jinak myslim, že všechny good filmy už tu někdo zmínil
Jo a velkej kult je human traffic - znám dost lidí co po shlídnutí toho snímku začlo dlabat tablety...

thc?

Old Post 24-07-2003 v 10:40 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pad
Stálý Člen

Karma uživatele pad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 91

Zdarec, tak to já přidám taky jednu upoutávku na film, tim inkriminovanym je film z produkce těch trošku strašidelnějších, čiže pro zhulenou hlavu (podle mě) tich nejakčnějších a nejvhodnějších - je jím Loď Duchů, po shlídnutí první scény na palubě zámořskýho parníku sem byl příjemně překvapen množstvím rozřezaných těl .... vřele doporučuju

Co znamena pracovat s laskou? Znamena to zasévat sémě s něhou a sklízet úrodu s radostí, jako kdyby plody mela vyhulit milovana bytost ... luv2smoke

Old Post 24-07-2003 v 12:40 PM
pad je offline   Profil uživatele pad   Find more posts by pad   Foto galerie člena pad   Click here to Send pad a Private Message   Add pad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 92

jojojo.. horor.. - tak to nabídnu snímek s názvem "koupil sem upíří motocykl" z italsko-německý produkce a samotná hlasová interpretace názu filmu vzluzenejch na pozadí s titulkem doknale přesvědčí o tom, že se bude jednat o hustou komedii. Stejně tak scéna, kdy upíří motocykl zmasakruje bandu motorkářů a směje se u toho reflektorem... fááákt nářez jaxviň....

thc?

Old Post 24-07-2003 v 13:16 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 93

z mý strany bych doporučil snímek The Cell (Cela). Optimálně na domácím kinu, ale není podmínkou. A nezapomeňte na brko před filmem

Old Post 18-08-2003 v 08:54 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 94

Ja teda taky preferuji skouknuti filmu s thc,pak vetsinou i kravina,kterou bych jinak nekoukala,stoji za to...No a muj milacek je D.Lynch!U neho se nadherne zamotam pokazdy a pokazdy jinak....Nekdy mam dokonce pocit,jako bych ten film videla prvne...
No a pokud nekdo alespon lehce pochopil MulhollandDrive,tak mi napiste...Dik.
BTW : kde se daji bez poplatku stahnout nej.good filmy?

Old Post 21-08-2003 v 01:34 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 95

to Lora: ohledně stáhnutí filmů bych doporučil Direct Connect (http://direct.mp3.cz/). Jinak - až skouknu mulhollanddrive, rád se podělim o zážitky....

Old Post 21-08-2003 v 04:27 AM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 96

to janiiis: The Cell je dost v poho

to Lora: co se tíká Davida Lynche tak máš dobry vkus

A ještě bych doporučoval Qwentina Tarantina.

Z filmů co sem viděl v poslední době tak je dobrý horor Koule.

Old Post 21-08-2003 v 08:37 AM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2006 - Ganja a tmel - 43 odpovědí
04-09-2014 - Ganja a sport ??? - 436 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7315750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív