Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstujeme v kukuřici 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Obecné Příspěvek č. 1

citace:
Příspěvek od Taker
Úvod do tématu
Předně bych chtěl poprosit ostatní z Teamu aby NEspojovali tenhle thread s threadem Pěstování alá kukuřice jelikož sem si dal zrovna docela velkou práci abych ho nasměroval tam kam by se měl ubírat

Jinak sem můžete postovat všechny vaše zážitky s letošním pěstěním v kukuřici



Zdarec. Tak dneska jsem byl na mem poli v kukurici, kde jsem mel docela pjekne sazenicky, a co nevidim na poli jsou koleje od traktoru tak bezim k policku a co nevidim. Traktor by se tomu v pohode vyhnul kdyby jezdil po redach jak na celim poli ale zrovna tam kde mam kytky udelal kolecko. Takze mi asi 7 kytek z 11 prejel ,ale nastesti je konopi zazracna rostlina a z tech 7 jen jedna vypada opravdu bydne a 1 je na tom spatne ale snad prezije. ostatnim prejetym se nic nestalo. Pozdejc jsem zjistil ze ty svine jezdej po kukuricnejch polich a sbiraj rucne kameny. Takze doufam ze si niceho nevsimli i kdyz mi je divny ze udelali krouzek zrovna po mim poli.

Naposledy upravil Taker 18-05-2005 v 23:56 PM

Old Post 16-05-2005 v 19:59 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2

Tak co lidi. Už jste poctili kukuřici svou letošní návštěvou? Už jste do ní zasadili? Já už se na to chystám. A už se nemůžu dočkat.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 16-05-2005 v 20:58 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jack_cz
Stálý Člen

Karma uživatele jack_cz - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

dneska sem si uz prosel policka s kukurici a oblihlidl sem si tam mistecka kolem sloupu. na zkousku uz sem si tam hodil 5 seminek ( kdyby nepraskovali ).

Old Post 17-05-2005 v 20:22 PM
jack_cz je offline   Profil uživatele jack_cz   Find more posts by jack_cz   Foto galerie člena jack_cz   Click here to Send jack_cz a Private Message   Add jack_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

Tak včera jsem si byl takhle zaběhat a co to nevidim. Normálně nad kukuřičnym polem lítal nějakej vrtulník asi tak deset metrů nad zemí a systematicky z jedný strany na druhou prolítával po celý jeho velikosti. Fakt nevim co to bylo za shit. Jestli cajti nebo nějaký to práškování.
Nemáte někdo ponětí?
Přitom to nevypadalo, že by měl na sobě nějakou konstrukci umožňující hnojení ze vzduchu.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 18-05-2005 v 14:54 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

tak to ja jsem zasel na poli uz pred tejdnem a doufam ze az tam dnes pujdu tak ze uz bude neco venku!!dofam ze nic takovyho jako u vas mne nezastihne nejakej vrtulnik ci nejaky jiny problem!!??

Old Post 19-05-2005 v 15:40 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 6

Taker: OK dik.

Jo tak dnes jsem se sel na prejete policko podivat a az na jednu to vsechny vydrzeli a jsou vetsi a vetsi.

Setth: Nevim ale cajti tezko jak by to ted poznali? I ja kdyz tam jdu tak mam obcas problemi to najit.

Old Post 19-05-2005 v 21:59 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7

ja tam byl take dnes a za rtejden mi vyrasily 4 a jeste nejaky cekam a dal jsem tam pac rizku uz aby ta kukuriice byla vetsi!!aby to nebylo tak napadny az tam zase pujdu jak casto tam kdo chodite??slysel jsem ze to staci minimalne!!?

Old Post 19-05-2005 v 22:03 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 8

Zdarec, tak je tu zas dalsi problem. Rostlinky na kukuricnym poli mi uplne belaj od novejch listu od stredu, ale nejsou povadli nic co to muze bejt? stalo ze to ve stejnou dobu na kytkach ktery jsou od sebe dost vzdaleny a jsou i jinak stary. Co to muze bejt.

Old Post 24-05-2005 v 20:00 PM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 9

...no jestli ses zrovna nestal šťastlivcem, jehož kukuřičný pole postřikujou proti plevelům...
to by opravdu nebylo dobrý - ty větší by to možná daly, ale strašně je to zbrzdí a už by to nebylo ono (vim to, schytali sme s kytičkama předloni )

U nás to stříkaj každopádně, proto taky v kukuřici ještě nic nemám...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 24-05-2005 v 20:08 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 10

Tak jsem zatím v kuřici vyfiknul 3 políčka. Na každý políčko připadá tak 8 dírek po 3 semínkách. Snad se něco chytne.
Jinak se ještě chystám na poslední velkou sázecí operaci - taky do kuku. Dal jsem naklíčit pár semínek, pak dojedu na pole, tam vezmu trochu toho kravskýho hnoje, zakopu pod zem a pak na to píchnu ty předklíčený kytky. Jak budou prorůstat kořeny, tak se to dostane k tomu hnoji a pak to bude zajímavý :-)
Kua, to by bylo něco, kdyby mi to letos konečně nevyšlo!

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 24-05-2005 v 21:31 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11

Tak dneska jsem byl si připravit ty pole, o kterých jsem včera psal a bohužel nastává to, o čem jsem tu na Groweru zatim půl roku jenom četl:

BACHA NA ZEMĚDĚLCE. VIDĚL JSEM DVA KOMBAJNY JAK SI CHEMICKY DÁVALI POLE S NĚJAKÝM OBILÍM A ŘEPKOU. TZN., ŽE KUKUŘICE JE NEJSPÍŠ TAKY V OHROŽENÍ. TY ŠMEJDI TO NĚJAK ZAČÍNAJ STŘÍKAT, TAK BACHA V JIŽNÍCH ČECHÁCH!!!

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 25-05-2005 v 15:23 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

tak to ja jsem byl vcera u kamosu na svem poli a nasel jsem po 14 dnech 6 kyticek!!a dal jsem dalsich 40 to bude žužo!!plus kamosovi pole v kuku!!takze tam bude vic zelenych palic nez kukuric!!!

Old Post 25-05-2005 v 21:09 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Belial
Stálý Člen

Karma uživatele Belial - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

Ja si dal asi deset predpestovanejch kyticek do kukurice a pro zbytek sem vykopal velky diry hned na kraji pole pod kerema ktery tam rostou a z pole sem tam dotahnul jen hnuj (zemedelci ho tam zapomeli ) a jinak jeste budu davat 4-12 kytek na stromy do kyblu

Old Post 26-05-2005 v 09:06 AM
Belial je offline   Profil uživatele Belial   Find more posts by Belial   Foto galerie člena Belial   Click here to Send Belial a Private Message   Add Belial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 14

tak jsem byl zase na poli se podivat naposled jsem tam byl v nedeli a ted pekne vylitli a 2 umreli!!asi uschli!!kolikrat tam jezdite do tejdne??

Old Post 26-05-2005 v 20:11 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 15

seth: ja mam 2 kamose hulici cajti a maj na to nakej radar.... fse vidi zelene a kwiti cervene...a maj to prave pridelany na helikopterach..sou to ale svinsky predatori co.... kdyby praskovali tak bys to snad poznal ne????

Old Post 27-05-2005 v 12:54 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porekpig
Nový Člen

Karma uživatele porekpig - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 16

tak to je teda pekne na hovno jestli maj takovyhle srac ale treba kamos takhle pestuju uz par let a nic tak zase nevim no..asi podle kraje!!

Old Post 27-05-2005 v 13:45 PM
porekpig je offline   Profil uživatele porekpig   Find more posts by porekpig   Foto galerie člena porekpig   Click here to Send porekpig a Private Message   Add porekpig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
22-09-2005 - Sklizeň kukuřice 2005 - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9742990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív