Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » PŘÍprava KÁmoŠovo Špajzky 400 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie PŘÍprava KÁmoŠovo Špajzky 400 W Příspěvek č. 1


ahojte

Tak můj hodně dobrý kámoš se rozhodl že si doma udělá také pěstírnuz důvodu omezení prostoru(jedná se o malou špajzku v paneláku)jsme rozhodly že tam dáme pouze 400 W a dvě rohože po třech kytkách.Dohromady 6 kytek.Systém bude stejný jako u mě,(HYDRO-DRIP)zdůvodu vychytání co už mám skoro za sebou.Teprve dnes jsme se do toho daly,tak že posílám jednu fotku s přípravy a zbytek podrobností po další práci.
Informace budu podávat já protože kámoš nemá internet.

Zatim pěstování Zdar

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 15-05-2005 v 19:24 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 2

Cuzz
tagže můžeš mi to tady nějak rozepsát , kolik to všechno vyšlo, protože takovýhle projekty mě velice zajímaj i po stránce ekonomické tak i instalace a doufám že budeš postovat fotečky i vod kamárada, kterej na to bude pražit 400w
Tagže zatím good luck

Old Post 15-05-2005 v 19:47 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 3

ahoj
tak se ti to tady pokusim nějak rozepsat,nebude to asi do koruny,ale + - pár stovek to snad zmáknu.

SVĚTLO--Sylvania SHP-TS 400W (sodík)--900 kč.
STÍNIDLO MALÉ--------------------------------300 kč.
OBJÍMKA-----------------------------------------160 kč.
HAMA DIGITÁLNÍ ČASOVAČE 2 kusy-------1100 kč.
HADICE 16" 2m-----------------------------------40kč.
ČERPADLO S30----------------------------------790kč.
VENTILACE TD-250-----------------------------3100kč.
PACHOVÝ UHLÍKOVÝ FILTR 150--------------1490kč.
POTRUBÍ ALUFLEX 100,1m-----------------------89kč.
MĚŘIDLO MINIMAX MIH 3,vlhkost,teplota---795kč.
TRUHLÍKY LIBRA 2 kusy-------------------------340kč.
HNOJIVA AH,Grow,Bloom,Micro.3*5l--------3400kč.

no a ktomu ještě nějaké hřebíky a šroubky,řetez na lampu,prodlužováky atd.......500kč.
CELKEM TEDY 13000 KČ.
ještě to není vše,ale to už jsou jenom drobnosti,postovat fotečky stéto pěstírny budu,protože jak už jsem psal kámoš nemá ani přístup na net a ani foták.
pište,ptejte se,kritizujte.......................čus


Old Post 15-05-2005 v 21:58 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 4

2Manhuntt: Jenom dotázek - k čemu dva digitální časovače? Nestačil by jeden digitální (na čerpadlo/zálivku) a na světlo analogový?(bohatě stačí) - je to sice asi jedno,ale uspořil by jsi tím cca 400,- Kč,což není zanedbatelná částka
Přeji zdárné dokončení špajzky,čus.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 15-05-2005 v 22:07 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 5

for Aleš

moje finance to nejsoua jestli máš dát třináct tisíc nebo dvanáct tisíc šestset to už je asi jedno
já osobně u sebe používám 4 digitální a jeden analogový
díky za podporu v dokončení tohoto projektu
sám se nemůžu dočkat až to rosvítíme

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 15-05-2005 v 22:28 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 6

Me prijde, ze do toho rves zbytecne moc penez. Casovace sezenes za 1/4 te ceny co pises ty. Stinidlo udelas zadarmiko (nebo jen koupis plech a ohnes to podle stinidla co mas pod 600W). Meridlo teploty + vlhkosti bych koupil od huliena. Minimalne 2000-3000,- by se na tom krasne ustrit dalo a funkcnosti by to rozhodne neubralo. Ale, kdyz na to nekdo ma a nema cas behat a schanet, tak proc si nazajit do GrowShopu a poradne ho tam nevykoupit, ze?

peace, FiRE

Old Post 15-05-2005 v 22:36 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 7

jak jsem psal,kámoš si to celé financuje sám a nemůžu a ani nechci mu do toho mluvittak mě prosím nebombardujte odpověděma typu kde a kolik bychom mohli ušetřitkdyž si spočítám za celou mou éru co hulim kolik jsem nastrkal do pouličních prodejců nekvalitní a na váze šizený marihuaně,tak bych si minimálně za to koupil auto.tak že nějaké ušetřené stokoruny opravdu nehrají žádnou roli
Ale jinak díky

Old Post 15-05-2005 v 22:45 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 8

ja mam sice tiez robenu skrinu a veci zlepene za par stoviek aby som usetril ale nevidim nic na tom nabehnut do grow shopu a kupit si tam co xcem, ake xcem a cas su peniaze, ak nemam cas na to piplat sa s tym mam to hotove...
preco nei??
A nakoniec ide o vysledok a kvalitu a nie o to pod cim to ide,....:-)
PEace & Love

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 16-05-2005 v 10:56 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 9

2MANHUNTT: Každopádně už se těším na foto,jak si s tím poradíte - a těch peněz za MJ nelituj-lepší je zhulenej jít pěšky,než střízlivej jet autem
Zatim čus.

"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 17-05-2005 v 12:20 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 10

for Aleš
další foto bude až nám truhlář dodělá stůl na kterém budou položeny truhlíky s rohožemy.budu to asi fotit krok po kroku,protože mi na PM došlo dost přání abych to tak fotil.pokusím se vše detailně zaznamenat,nafotit a popsat.zatim asi vše,díky všem za ohlas

Old Post 17-05-2005 v 12:57 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 11

2 manhuntt: jak velkej prostor máš na tu lampu, mám taky 4stovku ale newim jak velkej prostor mám pro to udělat

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 22-05-2005 v 00:24 AM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 12

nejsem si 100% jist,ale myslim že 120*120*250cm
až nám truhlář dodělá stolek(středa-čtvrtek)tak hned udělám podrobnější info

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 22-05-2005 v 01:48 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michalides16
Stálý Člen

Karma uživatele Michalides16 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 13

a co tie foto??? kedy ich sem das???

Old Post 03-06-2005 v 14:06 PM
Michalides16 je offline   Profil uživatele Michalides16   Find more posts by Michalides16   Foto galerie člena Michalides16   Click here to Send Michalides16 a Private Message   Add Michalides16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 14

všem se moc omlouvám,ale na nějakou dobu jsme to pozastavily.
naskytli se menší problémy s prostorem,nevejdou se nám tam truhlíky tak promejšlíme a různě upravujeme,ale hlavně na to tak trochu seremepočítám že to ještě nějakou dobu potrvá,ale určitě to bude
zatim Peace

Old Post 03-06-2005 v 20:28 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.SmoKe
Nový Člen

Karma uživatele Mr.SmoKe - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

škoda

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 12-06-2005 v 10:52 AM
Mr.SmoKe je offline   Profil uživatele Mr.SmoKe   Find more posts by Mr.SmoKe   Foto galerie člena Mr.SmoKe   Click here to Send Mr.SmoKe a Private Message   Add Mr.SmoKe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.SmoKe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvest...
Stálý Člen

Karma uživatele Harvest... - 96% PěstitelskáKarma uživatele Harvest... - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 16

doufám že to bude stejne krutý jak u tebe......

Old Post 20-06-2005 v 17:56 PM
Harvest... je offline   Profil uživatele Harvest...   Find more posts by Harvest...   Foto galerie člena Harvest...   Click here to Send Harvest... a Private Message   Add Harvest... to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Harvest...! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2746520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív